Zlín – Liberec 4:3 (2:1 po s.n.) | Plzeň – Mountfield HK 1:4 (kon.) | Madeta Motor ČB – Litvínov 4:3 (kon.)
Vítkovice – Olomouc 1:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Třinec 3:2 (kon.) | K. Vary – Pardubice 4:5 (kon.)
Kometa Brno – Sparta 4:3 (po pr.)
konec
HC Energie Karlovy Vary
4:5 (1:2, 1:2, 2:1)
HC Dynamo Pardubice
Úterý 12.01.2021, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga (ČR) • 12. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
  57:04 Ondřej ROMAN - 4:5
   
  57:04
  Dynamo právě vstřelilo branku!
  Hosté jdou znovu do vedení! Matěj Blümel nabil do mezikruží ONDŘEJI ROMANOVI, který neměl problém nasměrovat puk za Horáka, který se nestihl přesunout. Asistence: Matěj Blümel.
  50:37 Tomáš MIKÚŠ - 4:4
   
  50:37
  Karlovy Vary právě vstřelily branku!
  Je vyrovnáno! Libor Zábranský vypálil od modré, odraženého kotouče se zhostil TOMÁŠ MIKÚŠ, který puk nasměroval do odkryté pardubické sítě. Asistence: Lukáš Pulpán, Lukáš Zábranský.
  43:04 Tomáš VONDRÁČEK - 3:4
   
  43:04
  Karlovy Vary právě vstřelily branku!
  Energie je znovu na dostřel jediné branky. TOMÁŠ VONDRÁČEK se dostal z rohu před Kantora, kterému poslal zblízka puk za záda. Asistence: Martin Rohan.
  35:18 Anthony CAMARA - 2:4
   
  35:18
  Dynamo právě vstřelilo branku!
  Tak to byla rychlá odpověď. ANTHONY CAMARA přebruslil Rohana a vzápětí propálil karlovarského gólmana zleva mezi betony. Asistence: Ondřej Roman.
  34:10 Tomáš MIKÚŠ - 2:3
   
  34:10
  Karlovy Vary právě vstřelily branku!
  Energie v přesilovce dotahuje náskok soupeře na jediný gól! Ondřej Beránek vyslal TOMÁŠE MIKÚŠE, ten se prokličkoval s pukem až do mezikruží, odkud následně propálil Kantora. Asistence: Ondřej Beránek.
  24:22 Marek ĎALOGA - 1:3
   
  24:22
  Dynamo právě vstřelilo branku!
  Hosté jdou do dvoubrankového vedení. Po chybě energetiků se dostali pardubičtí hráči do přečíslení. Na jeho konci stál MAREK ĎALOGA, který zprava propálil Horáka mezi betony. Asistence: Patrik Poulíček, Matěj Blümel.
  16:19 Marek ĎALOGA - 1:2
   
  16:19
  Dynamo právě vstřelilo branku!
  Martin Kohout zakopl ve středním pásmu a díky tomu se Robert Kousal bez problému dostal do útočné třetiny. Tam si sjel do levého kruhu, odkud nabil MARKU ĎALOGOVI, který si počkal a v klidu zavěsil pod horní tyč, kam už ležící Horák neměl šanci dosáhnout. Asistence: Robert Kousal, Ondřej Vála.
  07:13 Jiří ČERNOCH - 1:1
   
  07:13
  Karlovy Vary právě vstřelily branku!
  Je vyrovnáno! Martin Kohout nahodil puk do předbrankového prostoru, odkud jej JIŘÍ ČERNOCH sklepl za záda pardubického brankáře. Asistence: Martin Kohout, Petr Koblasa.
  05:04 Jan MANDÁT - 0:1
   
  05:04
  Dynamo právě vstřelilo branku!
  Pardubice nakonec přesilovku úspěšně proměňují první přesilovkovou nabídku. Kousal pobídl JANA MANDÁTA, který po průniku do útočné třetiny poslal z levého kruhu tvrdou ránu na bránu, Horák se pak stihl jen otočit za pukem ve vlastní síti Asistence: Robert Kousal, Jakub Nakládal.

  Jakub Mahr

  Branky a nahrávky: 8. Černoch (Kohout, Koblasa), 35. T. Mikúš (O. Beránek), 44. Vondráček (M. Rohan), 51. T. Mikúš (Pulpán, Zábranský) – 6. Mandát (R. Kousal, Nakládal), 17. Ďaloga (R. Kousal, Vála), 25. Ďaloga (Poulíček, Blümel), 36. Camara (O. Roman), 58. O. Roman (Blümel)


  HC Energie Karlovy Vary: Horák (F. Novotný) – M. Rohan (A), Šenkeřík, Graňák, Weinhold, Pulpán (A), Zábranský, D. Mikyska – T. Rachůnek, D. Kaše, Flek – Lauko, T. Mikúš, O. Beránek – Koblasa, Černoch, Kohout – Redlich, Skuhravý (C), Vondráček.
  HC Dynamo Pardubice: Kantor (Klouček) – Ďaloga, Nakládal (C), Mikuš, Holland, J. Kolář (A), Hrádek, Vála – Mandát (A), Poulíček, Kusý – Anděl, O. Roman, Camara – Paulovič, R. Kousal, Blümel – Pochobradský, Rohlík, Koffer.

  Rozhodčí: Hejduk, Pražák – Brejcha, Kajínek