Bratislava Capitals – Linz 3:2 (kon.)
iClinic Bratislava Capitals
3:2 (0:0, 1:0, 2:2)
Steinbach Black Wings Linz
sk Úterý 12.01.2021, 19:15 • Štadión Ondreja Nepelu • bet-at-home ICE Hockey League

59:25
    Vylúčenie v tíme Steinbach Black Wings 1992 (Lebler – 2 min., vrazenie na mantinel).

58:32
    Kickert je už na striedačke!

57:53
    Tím Linz práve strelil gól!
    V závere tretej tretiny sa roztrhlo vrece s gólmi. Linz strieľa kontaktný gól na 2:3. BRIAN LEBLER najprv strieľal, následne sa presadil z dorážky vlastnej strely.
    Asistencie: W. Pelletier, N. Bretschneider

56:13
    HC Bratislava Capitals dáva gól!
    Hudec vybojoval puk pri mantineli v súboji s Bartulisom, ihneď ho poslal pred bránu, kde sa z prvej nechytateľne trafil BROCK HIGGS, puk poslal medzi Kickertove betóny.
    Asistencia: Denis Hudec

54:06
    ADREW KOZEK pálil z prvej príklepom a trafil ponad Coreauovu lapačku. Brankár Capitals toho veľa nevidel.
    Asistencie: N. Tikkinen, W. Pelletier

51:32
    Bohunickému dnes zápas chutí, potvrdil to aj gólovou asistenciou. Poslal puk na bránu, kde pred Kickertom zaparkoval DÁVID BUC, výborne sa zorientoval a zo vzduchu dopravil puk do brány.
    Asistencie: Lukáš Bohunický, Adam Lapšanský

37:39
    Vylúčenie v tíme Steinbach Black Wings 1992 (Pelletier – 2 min., krosček).

36:04
    Hults naservíroval puk pred bránu Ahlovi, ten v stopercentnej šanci trafil gólmana Linzu!

33:16
    Kickert výborným zákrokom podržal svoj tím.

30:51
    V polovici zápasu idú Capitals do vedenia! Po prihrávke Čajkoviča strieľal LADISLAV ROMANČÍK. Výbornú prácu pred bránou odviedol Ahl, ktorý zaclonil Kickertovi a ten inkasuje po strele do vinkla.
    Asistencie: Maxim Čajkovič, Filip Ahl

26:07
    Tak napokon je z toho dvojminútová presilovka o dvoch hráčov.

26:07
    Vylúčenie v tíme Steinbach Black Wings 1992 (Pelletier – 2+2 min). zdržiavanie hry + nešportové správanie

23:22
    Vylúčenie v tíme iClinic Bratislava Capitals (Bubela – 2 min., podrazenie).

19:06
    Vylúčenie v tíme Steinbach Black Wings 1992 (Lebler – 2 min., krosček).

07:10
    Capitals trestuhodne nedostali puk z vlastnej obrannej tretiny a mohli za to pykať. Lebler šancu nevyužil, po prihrávke Pelletiera a strele Bartulisa zasahoval Coreau.

Daniela Mesíková

Branky a nahrávky: 31. Romančík (Čajkovič, Ahl), 52. Buc (Bohunický, Lapšanský), 57. Higgs (Hudec) – 55. Kozek (Tikkinen, Pelletier), 58. Lebler (Pelletier, Bretschneider)

iClinic Bratislava Capitals: Coreau – Culkin, Bohunický, Finn, Guimond, Romančík, Šedivý, Boldižár – Bubela, Hults, Ahl – Čajkovič, Higgs, Köver – Fortier, Buc, Lapšanský – Hudec, Bezák, Šalka
    Steinbach Black Wings Linz: Kickert – Bartulis, Kragl, Beaudoin, Tikkinen, Kail, Matzka – Lahoda, Pelletier, Lebler – Zusevics, Hytonen, Kozek – Freunschlag, Brucker, Bretschneider – Rohm, Pusnik, Mitsch

Rozhodčí: Smetana, Trilar – Bärnthaler, Hribar