Vrchlabí – Havířov 5:3 (kon.) | Benátky n/J – Třebíč 3:4 (po pr.) | Kolín – Přerov 3:2 (kon.)
Kadaň – Poruba 2011 1:7 (kon.) | Šumperk – Litoměřice 2:3 (1:3 po s.n.) | Sokolov – Slavia 7:0 (kon.)
Ústí n/L – Jihlava 2:3 (3:4 po s.n.) | Prostějov – Frýdek-M. 5:4 (kon.) | Kladno – Vsetín 5:3 (kon.)
SC Marimex Kolín
3:2 (0:0, 1:0, 2:2)
HC ZUBR Přerov
Středa 13.01.2021, 17:00 • Zimní stadion Kolín • Chance liga • 20. kolo

Konec zápasu. (19:10:55)

59:58
    Další zakázané uvolnění Kozlů. Janu Veselému chyběl opravdu kousek k tomu, aby zvýšil skóre na 4:2.

59:43
    Krejčík vybojoval kotouč a vypíchl ho na druhou stranu hřiště, čímž způsobil zakázané uvolnění.

59:00
    Hosté to zkouší v 6 hráčích v poli bez gólmana.

58:58
    Oddechový čas pro hosty.
    58:31 Martin ŠTOHANZL - 3:2

58:31
    Kozlové právě vstřelili branku!
    Minutu na to se kolínští ujímají vedení zásluou přesné střely MARTINA ŠTOHANZLA. Stav utkání 3:2. Asistence Jan Stehlík.
    57:31 David ŠAFRÁNEK - 2:2

57:31
    DAVID ŠAFRÁNEK přesnou muškou nad levé rameno Dvořáka vyrovnal opět skóre necelé 2,5 minuty do konce třetí třetiny. Stav utkání 2:2. Asistence Václav Jankovský, Jakub Husa.

55:03
    Kozlové se snaží získat pásmo, ale zatím se jim nedaří dostat puk pod kontrolou.
    52:53 Daniel INDRÁK - 1:2

52:53
    Přerov právě vstřelil branku!
    Hosté se dostávají do vedení. Několika dorážkami přeci jen překonali Lukeše. Autorem druhé branky je DANIEL INDRÁK. Stav utkání 1:2. Asistence: Rok Macuh

50:42
    Přerovští si nadále drží útočné pásmo.

50:11
    Jsou zde vidění šance na obou stranách. Nejdříve Václav Jankovský poté důrazní Zubři v protiútoku ohrozili kolínskou klec.
    44:24 Josef HRABAL - 1:1

44:24
    Je vyrovnáno! Darek Hejcman přihrál na modrou čáru na přirpaveného JOSEFA HRABALA, který dělovou ranou propálil betony Štěpána Lukeše. Stav utkání 1:1. Asistence: Darek Hejcman

42:53
    Jakub Husa se ihned vydal z trestné do samostatného úniku, kde se mu puk zamotal do bruslí a tak přerovská obrana mohla v klidu zpracovat puk a vyvézt ho ze své třetiny.

42:51

42:10
    Domácí se na moment ubránili a vyhazují kotouč na druhou stranu hřiště.

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 38. J. Veselý (Blaha), 58. Šafránek (Jankovský, Husa), 59. Štohanzl (J. Stehlík) – 45. Hrabal (Hejcman), 53. Indrák (Macuh)

SC Marimex Kolín: Š. Lukeš (O. Martínek) – Husa, Kukla, Blaha, Muška, Váchal, Pýcha, Zdeněk – Jankovský, Šafránek (C), Z. Král – L. Krejčík (A), Zumr, J. Veselý – Síla, Štohanzl, Petržilka – Semirád, R. Martínek, J. Stehlík (A).
    HC ZUBR Přerov: D. Dvořák (Holík) – Hrabal, Kubeš, Zbořil (A), Krisl (C), R. Černý, Dluhoš, Kučeřík – T. Doležal, Pšurný (A), Dostálek – Štefka, Hejcman, Dobiáš – Indrák, Süss, Matěj Svoboda – Číp, Macuh.

Rozhodčí: Jan Doležal, Nikola Marek – Aleš Roischel, Jiří Flegl