Bělorusko – Rusko | 32:32 (kon.) | | | Alžírsko – Maroko | 24:23 (kon.) | | | Rakousko – USA | 0:0 (zruš.) |
Slovinsko – J. Korea | 51:29 (kon.) | | | Rakousko – Švýcarsko | 25:28 (kon.) | | | Švédsko – Česko | 0:0 (zruš.) |
Portugalsko – Island | 25:23 (kon.) | | | Norsko – Francie | 24:28 (kon.) | | | Švédsko – Severní Makedonie | 32:20 (kon.) |
konec
Bělorusko
32:32
(15:15)
Tým Ruské házenkářské federace
Vít Muzikář
Bělorusko | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | jméno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
20 | B | A. Kišov | 0/0 | 0 | 0 | ||
33 | B | I. Maroz | 0/0 | 0 | 0 | ||
98 | PS | M. Aljochin | 0/0 | 0 | 1 | ||
9 | PS | O. Astrašapkin | 2/0 | 0 | 0 | ||
74 | P | V. Bochan | 0/0 | 0 | 0 | ||
95 | SS | V. Gajdučenko | 0/0 | 0 | 0 | ||
23 | LK | A. Jurinok | 3/0 | 0 | 1 | ||
50 | P | A. Karalek | 4/0 | 0 | 0 | ||
17 | LK | V. Kryvenka | 0/0 | 0 | 0 | ||
7 | SS | A. Kulak | 5/0 | 0 | 0 | ||
3 | LS | V. Kuleš | 7/0 | 0 | 0 | ||
47 | SS | A. Padšivalov | 0/0 | 0 | 0 | ||
8 | SS | A. Rudz | 0/0 | 0 | 0 | ||
62 | LS | K. Samojla | 3/0 | 0 | 0 | ||
43 | P | A. Selvjasjuk | 0/0 | 0 | 0 | ||
55 | PK | N. Vajlupov | 9/5 | 0 | 0 | ||
Nespecifikovaný hráč | 1/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
Celkem | 34/5 | 0 | 1 | 2 | 0 | ||
Tým Ruské házenkářské federace | |||||||
# | P | jméno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
87 | B | V. Kirejev | 0/0 | 0 | 0 | ||
16 | B | D. Pavlenko | 0/0 | 0 | 0 | ||
78 | P | P. Andrejev | 1/0 | 0 | 1 | ||
97 | PK | A. Fokin | 0/0 | 0 | 0 | ||
36 | PS | S. Ivanov | 0/0 | 0 | 0 | ||
30 | P | A. Jermakov | 3/0 | 0 | 2 | ||
5 | PS | D. Kiseljov | 6/0 | 0 | 0 | ||
99 | LS | S. Kosorotov | 7/0 | 1 | 0 | ||
17 | PS | A. Kotov | 0/0 | 0 | 1 | ||
28 | SS | S. Kudinov | 1/0 | 0 | 0 | ||
23 | LK | R. Ostaščenko | 1/0 | 0 | 0 | ||
44 | LK | I. Soroka | 7/2 | 1 | 0 | ||
33 | PK | D. Šiškarjov | 3/0 | 0 | 0 | ||
55 | LS | A. Valjullin | 0/0 | 0 | 0 | ||
27 | P | D. Vasiljev | 0/0 | 0 | 0 | ||
89 | SS | D. Žitnikov | 2/0 | 0 | 1 | ||
Realizační tým | 1 | 0 | 0 | ||||
Celkem | 31/2 | 2 | 1 | 5 | 1 |
Bělorusko:
Kišov, Maroz – Kuleš, Kulak, Rudz, Astrašapkin, Kryvenka, Jurinok, Selvjasjuk, Padšivalov, Karalek, Vajlupov, Samolija, Bochan, Gajdučenko, Aljochin.
Náhradníci:
Trenér:
Tým Ruské házenkářské federace: Pavlenko, Kirejev – Kiseljov, Kotov, Ostaščenko, Vasiljev, Jermakov, Ivanov, Soroka, Andrejev, Žitnikov, Fokin, Kosorotov, Šiškarjov, Kudinov, Valjullin.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Tým Ruské házenkářské federace: Pavlenko, Kirejev – Kiseljov, Kotov, Ostaščenko, Vasiljev, Jermakov, Ivanov, Soroka, Andrejev, Žitnikov, Fokin, Kosorotov, Šiškarjov, Kudinov, Valjullin.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Děkujeme za pozornost, hezký zbytek dne. (17:10:40)
Nejvíce branek: Vajlupov 9/5, Kuleš 7, Kulak 5 – Kosorotov 7, Soroka 7/2, Kiseljov 6. Sedmimetrové hody: 5/5 – 4/2. Vyloučení: 2:5. ČK: Jermakov (RHF).