Třinec – Mountfield HK 3:1 (kon.) | Olomouc – Motor ČB 3:2 (kon.) | Vítkovice – Plzeň 4:3 (kon.)
Litvínov – Sparta 3:5 (kon.) | K. Vary – Zlín 5:1 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 2:1 (po pr.)
Liberec – Kometa Brno 2:3 (0:2 po s.n.)
HC Oceláři Třinec
3:1 (0:0, 3:1, 0:0)
Mountfield HK
Pátek 15.01.2021, 17:00 • WERK Arena, Třinec • Tipsport extraliga • 35. kolo

37:07
    Bohužel po nedovoleném bránění Lukáše Cingela jdou hosté do čtyř a situace se pro ně znovu komplikuje.

29:28
    Za nelibosti sponzorů ve sky boxech pod stropem WERK ARENY se na trestnou lavici odebírá Daniel Kurovský, který si odpyká dvě trestné minuty za vysokou hůl.

26:18
    Tentokrát už Jakub Orsava bude pykat za vlastní prohřešek, v polovině sedmadvacáté minuty se provinil podrážením.

23:57
    Hradec hrál v šesti, dvě trestné minuty odpyká Jakub Orsava.

20:46
    Tak přesilovka Ocelářům dlouho nevydržela, dvouminutový trest za podrážení Ondřeje Kacetla odpyká Erik Hrňa.

20:00
    Do druhé dvacetiminutovky vstoupí Třinec s přesilovkou, Radek Šalda byl vyloučen na dvě minuty za držení.

17:42
    A Matěj Stránský je tím, kdo si připíše další dvě trestné minuty na svůj účet. Tentokrát bude trávit čas za plexisklem kvůli držení.

12:45
    Daniel Kurovský posílá domácí do čtyř, čahoun ze čtvrté lajny se provinil proti pravidlům, když držel hůl jednoho ze soupeřů.

10:11
    Tak dvanáct bruslařů se opět na ledě prohánět nebude, druhý trest v utkání si odpyká Richard Nedomlel, který byl vyloučen za další podrážení.

07:50
    Hákováním si teď v osobním souboji pomohl ex-třinecký Jakub Orsava, síly na ledě se tak znovu srovnávají.

07:13
    Matěj Stránský chtěl ještě vyšťourat kotouč z držení Marka Mazance, jeho snaha ale končí vyloučením na dvě minuty za sekání.

05:18
    Dvě minuty za podrážení si na lavici hanby odpyká královehradecký Richard Nedomlel.

Petr Šatalík

Jakub Kotajny

Branky a nahrávky: 28. M. Kovařčík (Rodewald, Leier), 33. Gernát (M. Kovařčík), 36. M. Stránský (Martin Růžička) – 22. Perret (Kevin Klíma, R. Pilař)

HC Oceláři Třinec: Kacetl (Štěpánek) – Gernát, M. Doudera, D. Musil, M. Adámek, Jaroměřský, Kundrátek – M. Stránský, P. Vrána (C), Martin Růžička (A) – Leier, M. Kovařčík, O. Kovařčík – Hrehorčák, Marcinko, Dravecký (A) – Kofroň, Rodewald, Kurovský – Hrňa.
    Mountfield HK: Mazanec (Š. Lukeš) – Nedomlel (A), Blain, F. Pavlík (A), R. Pilař, Gaspar, Šalda, Čáp – Kevin Klíma, Koukal, Orsava – J. Sklenář, V. Růžička, Kelly Klíma – Perret, Cingel, Smoleňák (C) – M. Zachar, Morong, Lev.

Rozhodčí: Hodek, Kika – Gerát, Brejcha