Třinec – Mountfield HK 3:1 (kon.) | Olomouc – Motor ČB 3:2 (kon.) | Vítkovice – Plzeň 4:3 (kon.)
Litvínov – Sparta 3:5 (kon.) | K. Vary – Zlín 5:1 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 2:1 (po pr.)
Liberec – Kometa Brno 2:3 (0:2 po s.n.)
HC Energie Karlovy Vary
5:1 (1:1, 2:0, 2:0)
Berani Zlín
Pátek 15.01.2021, 17:30Tipsport extraliga • 35. kolo

57:52
    Vyloučení jsou následující: Tomáš Fořt (ZLN) 2+2 minuty za hrubost, dvě minuty s ním odpyká Vojtěch Dobiáš (ZLN). Za domácí to je pak Dominik Graňák (KVA) 2 minuty za hrubost.

54:59
    Martin Kohout (KVA) odjel na trestnou lavici, kde stráví dvě minuty za podrážení.

50:17
    Tomáš Vondráček (KVA) míří na dvě minuty na trestnou lavici za podrážení.
    46:17 Ondřej BERÁNEK - 5:1

46:17
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Karlovarskou arénou zní "Pátá", jelikož nedlouho po neuznané brance se domácí tým přeci jen prosadil. Dominik Graňák přesně poslal puk ONDŘEJI BERÁNKOVI, který zprava propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Dominik Graňák.

46:06
    Trenérská výzva úspěšná! Gól nebyl uznán z důvodu nedovolenému bránění brankáři.

46:06
    Zlín využívá trenérskou výzvu. Petr Šenkeřík dorazil puk za Hufa, ten byl ale dle hostí nedovoleně bráněn.
    45:08 Petr KOBLASA - 4:1

45:08
    Tak to byla dělovka! Lukáš Pulpán vyslal do útoku PETRA KOBLASU, ten si sjel do pravého kruhu, odkud následně klasickým golfákem propálil Hufa. Asistence: Lukáš Pulpán.

44:37
    Vojtěch Dobiáš (ZLN) si vysloužil dvouminutový trest za vysokou hůl.

37:27
    Petr Šenkeřík (KVA) míří na dvě minuty na trestnou lavici za sekání.

33:53
    Kubiš stál sám proti Novotnému, toho ale z mezikruží nepřekonal.

30:29
    Karafiátovo nahození zkušeně před bránou sklepl Kubiš, Novotný ale včas sklapl betony a tuto akci zastavil.
    26:42 Jakub FLEK - 3:1

26:42
    Domácí jdou do dvoubrankového vedení. Tomáš Mikúš vyslal přihrávkou o mantinel JAKUBA FLEKA do úniku, karlovarská devítka si sjela do levého kruhu, odkud se následně trefila mezi nohy hostujícího gólmana. Asistence. Tomáš Mikúš.

24:02
    Martin Novotný zachránil Hufa. Energetikům se podařilo puk dotlačit až do brankoviště, na pomezí brankové čáry jej ale dokázal zlínský obránce vykopnout.

22:33
    Zlín hrál v šesti, a tak si domácí zahrají další přesilovku. Dvouminutový trest odpyká Matěj Sebera.
    21:57 Matěj ZABLOUDIL - 2:1

21:57
    Energie jde znovu do vedení. Jan Hladonik našel přesně MATĚJE ZABLOUDILA, který si skvěle sjel před bránu, a zblízka pak dokázal trefit odkrytou síť. Pro karlovarského forvarda se jedná o premiérovou trefu v extralize. Asistence: Jan Hladonik, Martin Weinhold.

16:54
    Jiří Ondráček (ZLN) si odpyká dvouminutový trest za podrážení.
    13:21 Štěpán FRYŠARA - 1:1

13:21
    Zlín právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno! Vojtěch Dobiáš nabil ŠTĚPÁNU FRYŠAROVI, který z mezikruží poslal puk Novotnému mezi betony. Asistence: Vojtěch Dobiáš.
    11:41 Tomáš VONDRÁČEK - 1:0

11:41
    Energie otevírá skóre dnešního utkání. Dominik Graňák poslal puk na bránu zpoza levého kruhu, před zlínskou klecí jej přesně tečoval TOMÁŠ VONDRÁČEK, který tak posílá svůj tým do vedení. Asistence: Dominik Graňák, Václav Skuhravý.

09:01
    Matěj Sebera (ZLN) míří na dvě minuty na trestnou lavici za držení.

06:28
    Kubiš si sjel před bránu a vypálil, Novotný ale dokázal roztáhnout nohy a špičkou betonu kotouč vyrazil.

Jakub Mahr

Branky a nahrávky: 12. Vondráček (Graňák, Skuhravý), 22. M. Zabloudil (Hladonik, Weinhold), 27. Flek (T. Mikúš), 46. Koblasa (Pulpán), 47. O. Beránek (Graňák) – 14. Fryšara (Dobiáš)

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Horák) – M. Rohan (A), Šenkeřík, Graňák, Weinhold, Pulpán (A), Zábranský, D. Mikyska – T. Rachůnek, T. Mikúš, Flek – M. Zabloudil, Hladonik, O. Beránek – Koblasa, Černoch, Kohout – Redlich, Skuhravý (C), Vondráček.
    Berani Zlín: Huf (Kašík) – Gazda, Řezníček, Ferenc, Žižka (C), Nosek (A), M. Novotný, Suhrada – Vopelka, Fořt, Kubiš (A) – Dufek, Karafiát, Okál – Herman, Fryšara, Dobiáš – J. Ondráček, P. Sedláček, Sebera.

Rozhodčí: Horák, Micka – Ondráček, Špůr