Humenné – Dubnica 5:2 (kon.) | Levice – Spišská N. Ves 3:1 (kon.) | Trnava – Vlci Žilina 1:10 (kon.)
Pov. Bystrica – Skalica 4:3 (po pr.) | Martin – Topoľčany 4:1 (kon.)
HK VITAR Martin
4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
HC Topoľčany
sk Pátek 15.01.2021, 18:00 • Martinské hokejové centrum • 1. liga (SR) • 20. kolo

50:24
    Miloš Bystričan (TOP) inkasuje osobný 10-minútový trest za nešportové správanie.

50:24
    Martin dal gól!
    Využitá presilová hra o dvoch hráčov. Nastrelený puk pred bránky v podobe Adama Paulínyho a s doklepnutím v podaní TOMÁŠA NAUŠA.

49:44
    Roman Jurák (TOP) inkasuje dve minúty za sekanie.

46:26
    Michal Novák (TOP) inkasuje dvojitý menší trest za pichnutie. Navyše inkasuje aj osobný 10-minútový trest za nešportové správanie.

45:17
    Matúš Lukáš Lavička (MAR) inkasuje dve minúty za faul kolenom.

42:20
    Gól do prázdnej bránky v podaní MARATA MURTAZINA, ktorý využil toho, že pokus Miloša Fafráka bol vyrazený na jeho hokejku. Druhú asistenciu si pripisuje Andrej Jurášek.

36:35
    Alexander Hvizdoš (TOP) inkasuje dve minúty za podrazenie.

31:53
    Rastislav Špirko (MAR) inkasuje dve minúty za podrazenie.

31:26
    Tomáš Pokrivčák (MAR) inkasuj dve minúty za faul kolenom.

30:01
    Hostia nemali puk vo svojej moci, čoho využil MARTIN BARTO a prestrelil všetkých, čo mu stáli v ceste. Asistencie si pripisujú Adam Paulíny a Tomáš Nauš.

25:34
    Martin Kalináč (TOP) inkasuje dve minúty za nedovolené bránanie.

22:20
    Topoľčany dali gól!
    Využitá presilová hra. Prekonaný brankár pohotovou strelou MICHALA NOVÁKA po asistenciách Martina Kalináča a Romana Juráka.

21:38
    František Poliaček (MAR) inkasuje dve minúty za nebezpečnú hru vysokou hokejkou.

14:19
    Zlé vyhodenie puku, ku ktorému sa dostal ANDREJ THEMÁR a prestrelil brankára. Asistencie si pripisujú Jakub Burzík a Andrej Jurášek.

12:15
    Juraj Halo (TOP) inkasuje dve minúty za vyhodenie puku. Trest si odchádza odpykať jeho spoluhráč Róbert Varga.

Daniel Modrovský

Branky a nahrávky: 15. Themár (Burzík, Jurášek), 31. Barto (Paulíny, Nauš), 43. Murtazin (Fafrák, Jurášek), 51. Nauš (Paulíny) – 23. Novák (Kalináč, Jurák)

HK VITAR Martin: Bernát (Pavlas) – Šimon, Burzík – Dvořák, Ligas – Čížek, Perrott – Babka, Lavička – Murček, Špirko, Poliaček – Paulíny, Barto, Nauš T. – Pokrivčák, Dírer, Themár – Murtazin, Jurášek, Fafrák
    HC Topoľčany: Halo (Romančík) – Novák, Bulák – Malý, Škápik – Gergel A., Bystričan – Hlinka, Bečka – Jurák, Kalináč, Varga R. – Kluka, Lušňák, Šimun – Pätoprstý, Laššo, Danišovský – Kováč, Hvizdoš, Gergel D.

Rozhodčí: Krajčík, Čahoj – Hajnik, Hanko, Holomek (inštruktor)