Michalovce – Nové Zámky 3:1 (kon.) | Poprad – Banská Bystrica 3:1 (kon.) | Miskolc – HC Slovan 2:0 (kon.)
Detva – Nitra 2:1 (4:2 po s.n.) | Košice – Trenčín 0:3 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Zvolen 1:3 (kon.)
po s.n. (4:2)
HK Detva
2:1 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:0)
HK Nitra
sk Pátek 15.01.2021, 18:00 • Zimný štadión Detva • Tipos Extraliga (SR) • 31. kolo

Samostatné nájazdy boli veľmi zaujímavé z oboch strán. V prvých dvoch sériach sa nezaváhal ani jeden hokejista, ale v tej tretej už Slovák domáceho brankára neprekonal a v štvrtej sérii rozhodol Cox, keď prekonal brankára Nagyho, ktorý sa postavil do bránky za hostí na dva posledné samostatné nájazdy.

Detva tak zvíťazila doma nad tabuľkovým susedom z Nitry 2:1 po samostaných nájazdoch a do tabuľky získava dva body, Nitra cestuje domov s jedným.

Ďakujem za pozornosť a želám ešte pekný zvyšok piatkového večera! (20:35:54)

65:00
    V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HC 07 WPC Koliba Detva.
    Autorom víťazného gólu je JONATHAN CHARBONNEAU.

Samostatné nájazdy začínajú.

Ani predĺženie rozhodnutie tochto súboja tabuľkových susedov neponúklo. Nitra v predĺžení hrala aj presilovku, ale domáca defenzíva to zvládla. Kto získane druhý bod z tohto zápasu? Rozhodnú to samostnané nájazdy, ktoré sa po krátkej úprave ľadu začnú!

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:49
    Puk preletel okolo domácej bránky, zrejme ani predĺženie rozhodnutie neprinesie.

64:16
    Detva dostáva puk cez všetky čiary do bezpečia.

64:01
    Je tu posledná minúta predĺženia!

63:48
    Nemec tvrdo vystrelil od modrej, puk prešiel cez Sholla a Lyler tesne pred bránkovou čiarou dostáva puk do bezpečia!

63:22
    Opäť je tu tá istá situácia ako pred koncom tretej tretiny! Presilovka pre Nitru a tá bude trvať až do konca predĺženia, Nitra môže tento zápas však v predĺžení rozhodnúť.

63:12
    Vylúčenie v tíme HC 07 WPC Koliba Detva (J. Sýkora – 2 min., podrazenie).

62:53
    K puku sa dostáva brankár Sholl a rýchlo ho rozohráva na svojich spoluhráčov.

62:12
    Zrodil sa rýchly brejk hostí, Holeštinský prihrával pred domácu bránku na Fogeta, ale tomu v rozhodujúcej chvíli skĺzol puk z čepele hokejky!

61:57
    Oddychový čas domácich.

61:57
    Gachulinec prihrával pred bránku a snažil sa tak nájst svojich spoluhráčov, puk však schoval vo svojej lapačke Cowley.

61:16
    Ján Sýkora dostal puk pred hosťujúcu bránku, ale už nič zaujímavého nevymyslel a na rade sú tak hostia.

60:56
    Detva získava puk za svojou bránkou, snaží sa o prechod do útočného pásma.

60:10
    Predĺženie sa už začalo! Pár sekúnd ešte Nitra hrala veľmi krátku presilovku, oba tímy sú už v plnom počte.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

V tretej tretine sa podarilo hosťom vyrovnať, konkrétne to bolo v 48. minúte zásluhou Fominykha. Pod poľanou sa tak súboj tabuľkových susedov dostáva do predĺženia, oba tímy získavajú po jednom bode a o ten druhý zabojujú v predĺžení alebo potom až v samostatných nájazdoch.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:46
    A situácia sa opakuje. Zrejme sa tak predsa len bude v tomto zápase predlžovať.

59:20

58:47
    Hrnka poslal puk na Tvrdoňa, ale jeho zakončenie na Sholla neprešlo.

58:16
    Tak to je veľmi nepríjemné pre domáci celok! Zvyšok tretej tretiny bude dohrávať v oslabení, teda domáci dúfajú, že to bude tak. Nitra má šancu strhnúť víťazstvo na svoju stranu.

58:06
    Vylúčenie v tíme HC 07 WPC Koliba Detva (Rymsha – 2 min., sekanie).

58:01
    Boli ohlásené posledné dve minúty tretej tretiny!

57:22
    Záver poslednej tretej tretiny nie je zatiaľ nijak zaujímavý. Pomaly to vyzerá, že sa bude predlžovať.

56:37
    Ale puk je už na hosťujúcich hokejkách, Nitra sa momentálne nikam neponáhľa.

56:08
    Detva si musela pre puk do stredného pásma a už sa pokúša niečo zaujímavé vymyslieť.

55:52
    Zakázané uvoľnenie Nitry, hra sa tak presťahuje pred brankára Cowleyho.

55:06
    Minárik nahadzoval puk na domácu bránku, ale Sholl včas spojil svoje betóny. Nitra môže pokračovať v menšom nápore ďalej.

54:38
    Cowley pokryl zakončenie od Jána Sýkoru, následne Detva kombinuje vo vlastnom pásme.

53:43
    Dianie v poslednej tretine už pokračuje ďalej. Oba tímy hrajú teraz trocha opatrenjšie, stále je to v súboji tabuľkových susedov otvorené na oboch stranách.

53:27
    Nasleduje rekalmná prestávka.

52:49
    Tvrdoň zakončoval od modrej čiary, ale jeho puk na domácu bránku neprešiel.

52:22
    Obe mužstvá v plnom počte.

52:18
    Ščurko zakončoval pred hosťujúcou bránkou, ale jeho pokus sa medzi tri tyčky nevošiel.

51:46
    K puku sa dostal domáci celok, ktorý sa snaží o postupný prechod do útočného pásma.

51:10
    Momentálne sledujeme hru 4 na 4, čo môže dávať väčší priestor na ľade. Zatiaľ je však priebeh hry pokojný.

50:22
    Vylúčenie v tíme HC 07 WPC Koliba Detva (Rymsha – 2 min., hrubosť).

50:22
    Vylúčenie v tíme HK Nitra (Švarný – 2 min., hrubosť).

50:22
    Ján Sýkora sa dostal k puku, po peknom blafáku aj zakončil, ale brankár Cowley bol pripravený a puk schoval vo svojej výstroji!

50:10
    Dostávame sa do druhej polovice poslednej tretej tretiny. Aktuálne platí nerozhodný stav 1:1!

49:45
    Švarný stratil puk a zmocnil sa ho Downing, ale jeho zakončenie bolo zblokované do bezpečia.

48:55
    Pod poľanou sa teda začína odznova. Stále je ešte dosť času do konca tretej tretiny a verme, že to bude ešte zaujímavý súboj.

47:55
    Nitra dala gól!

Je vyrovnané! Síce teraz boli aktívnejší domáci hokejisti, ale zrodil sa prvý gól Nitry v tomto zápase a ten znamená vyrovnanie na 1:1! Po rýchlom brejku hostí zakončoval Holeštinský, ale jeho pokus vyrazil Sholl pred seba a úspešnou dorážkou sa prezentoval DANIIL FOMINYKH.
    Asistencie: Adrián Holeštinský, Ege Wyatt.

47:20
    Nasleduje reklamná prestávka.

47:08
    Downing zakončoval po rýchlom brejku domácich, Cowley včas vytasil svoj betón a puk vyrazil do bezpečia.

46:41
    Zakázané uvoľnenie Nitry.

45:21
    Tvrdoň poslal puk na Slováka, ten pred bránkou však nezakončil úspešne, nebol v ideálnom postavení.

44:39
    Sholl vyrazil nebezpečné zakončenie od modrej čiary a jeho spoluhráči už vyvážajú puk. Brankár Detvy tak stále drží čisté konto, dnes je oporou svojho celku.

44:33
    Nitra sa snaží o prechod do útočného pásma, ale domáci vysoko napádajú rozohrávku svojho dnešného súpera.

43:31
    Od modrej čiary zakončoval Jendroľ, ale brankár Cowley schoval puk vo svojej lapačke.

43:16
    Postupne sa hra prelieva z jednej strany na druhú, prácu majú aj brankári. Zatiaľ však čakáme na vážnejšiu šancu v tretej tretine.

42:49
    Prihrávka rukou, vhadzovať sa bude v strednom pásme.

42:23
    Sledovali sme kombináciu Viktora Fekiača a Ľuptáka, ale puku sa už zmocnil hosťujúci celok.

41:39
    Sholl si pripísal úspešný zákrok a buly následne vyhrala Detva. Domáci hokejisti momentálne kombinujú vo svojom pásme.

41:28
    Viktor Fekiač ťahal rýchly brejk Detvy, ale napokon sa nikto z domácich do zakončenia nedostal.

41:01
    Ofsajd domáceho celku, vhadzovať sa bude v strednom pásme.

40:10
    Pod poľanou sa začala posledná tretina! Buly vyhrali domáci hokejisti, ktorí sú momentálne vo výhodnejšej pozícii, ale všetko je to ešte otvorené na oboch stranách.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Obe mužstvá sú už spoločne s rozhodcami zápasu späť na ľadovej ploche, posledná tretia tretina sa tak čoskoro začne!

Po poľanou sa už aj druhá tretina stala minulosťou. V nej sme už napokon videli jeden presný zásah, o ktorý sa postaral v 36. minúte domáci hokejista Downing a tak Detva vyhráva po dvoch tretinách nad Nitrou 1:0!

Uvidíme, čo nám ponúkne posledná tretia tretina, ktorá sa začne približne o 19:42.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:24
    Múčka sa dostal k puku, ale jeho zakončenie krátko po vhadzovaní nemal brankár Sholl problém pokryť.

39:01
    Prebieha posledná minúta druhej tretiny!

38:46
    Teraz sme sledovali útočnú kombináciu domácich, ale nahodenie od modrej čiary tečovali hostia do bezpečia.

38:02
    Detve sa darí držať hru čo najďalej od svojej bránky. Sme už v závere druhej tretiny, domáci vyhrávajú 1:0!

37:41
    Za hosťujúcou bránkou sa strhla menšia bitka. Robotu tak majú rozhodcovia, ktorí to tam musia ukludňovať.

36:28
    Nitra sa snaží o rýchlu odpoveď, ale domáci výborne bránia svoje pásmo.

35:55
    Na rade sú teda hostia, ktorí musia doťahovať náskok svojho dnešného súpera.

35:12
    Detva dala gól!

A je tu otvárací gól tohto stretnutia! Podarilo sa ho streliť domácim hokejistom, ktorí tak ako prví v tomto zápase idú do vedenia. Detva výborne zakombinovala v útočnom pásme, k puku sa dostal GRAYSON DOWNING, ktorý bol sám pred brankárom Cowleym a po peknom premiešaní puku úspešne zakončil – 1:0!
    Asistencie: Trevor Cox, Peter Valent.

34:16
    Detva momentálne drží puk na svojich hokejkách. Domáci sa snažia o postupný prechod do útočného pásma.

33:56
    Šcurko si nakorčuloval pred hosťujúcu bránku, ale Cowleyho napokon neprekonal. Detva ešte získava buly v útočnom pásme.

33:11
    Hostia si idú puk za vlastnú bránku, oba tímy rýchlo striedajú.

32:55
    Nahodený puk od modrej neprešiel na domácu bránku. Uvidíme, čo teraz vymyslí smerom dopredu Detva.

32:31

31:49
    Sýkora zaviezol puk do obraného pásma domácich, ale Detva sa znova výborne prezentovala v defenzíve a puk dostáva do bezpečia.

31:20
    Nitra je pri puku a nebezpečne kombinuje v útočnom pásme, je to však bez zakončenia na Sholla.

30:38
    Dlhšiu dobu sa už hra neprerušovala, ale žiadne nebezpečné zakončenia neprichádzajú.

30:10
    Dostávame sa do druhej polovice prostrednej tretiny. Aj naďalej platí bezgólový stav, druhá tretina je však o niečo zaujímavejšia.

29:30
    Hostia v plnom počte.

29:13
    Je tu veľký tlak Detvy, ale súper sa úspešne bráni. Ľuptákové zakončenie tečovali hostia do bezpečia.

28:46
    Domáci sa vracajú s pukom do útočného pásma, ale nedarí sa im vylslať ďalšie zakončenie.

27:58
    Detva hrá prvú presilovku v tomto zápase a hostí po druhýkrát zachránila konštrukcia bránky! Tvrdá strela od Čacha skončila len hornej tyčke, Nitra mala veľké šťastie!

27:30
    Vylúčenie v tíme HK Nitra (Šiška – 2 min., podrazenie).

27:23
    Tvrdé zakončenie od Gachulineca musel Cowley vyraziť do bezpečia, menší nápor pokračuje ďalej.

26:37
    Po krátkej pauze sa už pokračuje ďalej. Vere, že zaujímavých momentov bude postupne pribúdať, stále čakáme na prvý presný zásah v tomto zápase.

26:10

25:41
    Šanca pre domácich! Sledoveli sme rýchly brejk Detvy, na jeho konci to zakončil svojim pokusom Curry, ale puk končí len na tyčke!

25:18
    Detva rozieha kombináciu v útočnom pásme, zatiaľ sa však domáci teraz do zakončenia nedostávajú.

24:46
    Len nepresné strelecké pokusy vidíme na oboch stranách. Zatiaľ je úvod druhej tretiny ako cez kopirák v porovnaní stou prvou.

24:15
    Po rýchlom brejku hostí sa dostal puk len pred domácu bránku a Sholl ho rýchlo rozohral na svojich spoluhráčov.

23:53
    Teraz je tu zakázané uvoľnenie hostí, hra sa presťahuje pred brankára Cowleyho.

23:27
    Dlhšiu dobu sa teraz hra neprerušovala, Viktor Fekiač bol v ofsajde a vhadzovať sa tak bude v strednom pásme.

22:49
    Ďalší pokus o rýchly brejk domácim nevyšiel, pri puku je už Nitra.

22:25
    Žilika posielal puk pred hosťujúcu bránku, ale brankár Cowley jeho strelu chytá a Detva ešte získava buly v útočnom pásme.

21:46
    Nitra založila rýchly brejk a následne kombinovala pred detvianskou bránkou, ale táto situácia nič zaujímavého neponúkla.

21:28
    Pekné sólo predviedol domáci hokejisti Čacho, ktorý sa dostal až pred brankára Cowleyho, ale puk mu ušiel z čepele a získava pre svoj celok aspoň buly v útočnom pásme.

20:48
    Štastný posielal zaujímavý puk pred domácu bránku, tam sa pokúšal o zakončenie Kollár, ale Sholl bol pri puku skorej a hra je prerušená.

20:10
    Pod poľanou už začala druhá tretina a verme, že v nej uvidíme nejaký ten gólik. Buly vyhrala Detva, ale rýchly pokus o prechod do pásma nevyšiel.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

Obe mužstvá sú už spoločne s rozhodcami zápasu späť na ľadovej ploche, druhá tretina sa tak čoskoro začne!

Pod poľanou je už prvá tretina minulosťou. Napokon sme v nej žiadny presný zásah nevideli, nemali sme tu ani vyloženú gólovú šancu. Všetko to boli len také preverenia oboch brankárov na ich pozornosť, prípadne v rozhodujúcej chvíli nedokázali hráči presne zachytiť puk. Nitra však mala k dispozícii dve presilovky, pri tej druhej dala aj gól, ale po konzultácii s videom gól platiť nemohol.

Uvidíme, čo nám ponúkne druhá tretina, ktorá sa začne približne o 18:51.

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

19:56
    Cowley ešte musel pokryť nahodený puk, Detva má 4 sekundy pred koncom k dispozícii buly v útočnom pásme.

19:22
    Nitra ešte v závere prvej tretiny kombinuje v útočnom pásme, Detva sa tak musí aj naďalej brániť.

19:01
    Prebieha posledná minúta prvej tretiny!

18:28
    Domáci v plnom počte.

18:19
    Druhá presilovka hostí sa už čoskoro skončí. Detva zrejme zvládne aj svoje druhé oslabenie v tomto zápase.

17:48
    Gól neplatí! Napokon predsa len Hrnko bol v bránkovisku pred brankárom Shollom a tak je stav stále bezgólový! Hlavný rozhodca to ešte celé vysvetluje obom striedačkám.

17:48
    Slovákovo zakončenie skončilo pred domácim brnakárom, puk sa snažil dotlačiť za Sholla Hrnko! Nitra dvíha ruky nad hlavu a raduje sa z gólu, ide sa však ešte telefonovať! Holeštinský tam doloval puk no a uvidíme, či z toho bude napokon zápis v streleckej listine.

17:12
    Detva sa však zatiaľ aj v tomto oslabení bráni úspešne, domáci dostávajú puk do bezpečia.

16:38
    Hostia získavajú v krátkom slede svoju druhú presilovku v tomto zápase. Dopadne lepšie ako tá prvá?

16:28
    Vylúčenie v tíme HC 07 WPC Koliba Detva (Gachulinec – 2 min., hákovanie).

16:11
    Nitre sa momentálne nedarí v prechode do útoku, domáci aktívne napádajú rozohrávku súpera.

15:48
    K puku sa dostal Ľupták, ale jeho slabšie zakončenie dokázal Cowley pohodlne pokryť.

15:34
    Cowley včas vytasil svoju lapačku pri nahodenom puku, nasleduje reklamná prestávka.

15:06
    Klíma tečoval nahodenie od modrej čiary, puk však končí len na zadnom mantinely.

14:48
    Nitra založila rýchly brejk, ale puk je späť na domácich hokejkách po nevydarenej prihrávke.

14:20
    Pri puku je momentálne Detva, ale nedarí sa jej výraznejšie sa presadiť v útočnom pásme. Zatiaľ to teda vyzerá, že prvý gól v prvej tretine asi neuvidíme.

13:41

13:32
    Fominykh nahadzoval puk na domácu bránku, ale Sholl nemal žiadne problémy. Zrejme táto prvá presilovka Nitry nebude nijak úspešná.

12:29
    Nemec to vyskúšal od modrej čiary, jeho tvrdý pokus vyrazil Sholl do bezpečia.

12:05
    Je tu prvá presilovka v tomto zápase a k dispozícii ju majú hostia. Nitra však musí zakladať útok od svojej bránky.

11:41
    Vylúčenie v tíme HC 07 WPC Koliba Detva (Ščurko – 2 min., hákovanie).

11:15
    Žitný posielal nebezpečný puk pred domácu bránku, ale Kollár v ideálnej pozícii naň nedočiahol a tak si domáci mohli vydýchnuť!

10:38
    Hra sa v týchto chvíľach prelieva z jednej strany na druhú. Momentálne je pri puku Nitra, domáci bránia stredné pásmo.

10:05
    Dostávame sa do druhej časti prvej tretiny. Stále čakáme na úvodný presný zásah, zatiaľ najzaujímavejšiu príležitosť mala domáca Detva.

09:49
    Sledovali sme rýchly brejk Detvy, napokon sa k strele odhodlal Viktor Fekiač, ale s jeho zakončením zo strednej vzdialenosti nemal Cowley žiadne problémy.

09:06
    Ofsajd, v ktorom sa ocitla Nitra. Po krátkej dobe sa tak znova bude vhadzovať v strednom pásme.

08:47
    Prvý zaujímavý moment tohto stretnutia! Peknú akciu domácich založil Valent a Sýkora, ale pred bránou to už zbytočne prekombinovali a druhý menovaný v ťažkej pozícii už puk po prihrávke nezachytil!

08:08
    Na durhej strany teraz od modrej nahadzoval Švarný, ale Sholl tečoval puk do bezpečia. Nitra ešte kombinuje v útočnom pásme.

07:48
    K puku sa dostal Jendroľ, jeho tvrdá strela od modrej bola tečovaná niekam do hľadiska. Vhadzovať sa tak bude v strednom pásme.

07:36
    Avšak, teraz sa už hra musela prerušiť. Po zrazenom puku na ochranú sieť tu je reklamná prestávka.

07:19
    Hra sa momentálne neprerušuje, stále je pri puku Nitra, ale kombinuje len vo vlastnom pásme.

06:38
    Teraz už dlhšiu dobu kombinuje v útočnom pásme Nitra, ale hosťom sa nedarí vyslať presnú strelu na bránku svojho dnešného súpera.

05:57
    Lyle si pekne nakoršuloval až pred nitriansku bránku, ale jeho pokus z uhla dokázal Cowley pokryť. Detva ešte získava buly v útočnom pásme.

05:06
    Čacho potiahol puk do útočného pásma, ale jeho zadovku zachytil súper a Detva sa musí rýchlo vrátiť do obrany.

04:44
    Tretie zakázané uvoľnenie Nitry v prvej tretine. Hra sa tak presťahuje pred brankára Cowleyho.

04:20
    Nitra si musí pre puk do vlastnej tretiny, Detva na nič nečaká a okamžite vysoko napáda súperovu rozohrávku.

03:56
    Svoj druhý zákrok v tomto zápase si pripisuje Sholl, po rýchlom brejku hostí zakončoval Hrnka, hra je znova prerušená.

03:28
    Rymsha nahadzoval puk od modrej, ale Šimon tečoval puk do bezpečia. Detva však stále môže pokračovať vo svojom menšom nápore.

02:49
    Nitra kombinovala v útočnom pásme, ale puk za svojou bránkou získava Detva. Domáci skúšajú založiť postupný útočný výpad smerom dopreu.

02:13
    Sholl prerušil hru pri nahodenom puku od Gachulinca. Je to vôbec prvá tvrdšia strela v tomto zápase, Nitra získava buly v útočnom pásme.

01:46
    Domácim sa nedarí prejsť cez stredné pásma, úvod je z oboch strán taký rozpačitý a čakáme, kedy z toho bude zaujímavešjí útok.

01:22
    Hosťujúci Kollár nahadzoval puk pred bránkový priestor, ale zmocnili sa ho domáci hokejisti a tí zakladajú postupný útok.

00:38
    Detva zakombinovala v útočnom pásme, zrazenú strelu vyrazil Cowley v bránke Nitry do bezpečia.

00:21
    V krátkom slede spravili hosťujúci hokejisti až dve zakázané uvoľnenia. Všetko to boli pokusy o rýchly prechod do útočného pásma, ktoré teda nevyšli.

00:10
    Pod poľanou sa začala prvá tretina! Buly vyhrala Nitra, ktorá hrá dnes v bielych dresoch, domáca Detva v tmavých dresoch.

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

Doznela štátna hymny, bude tak už vhodené úvodné buly. Prajem príjemný športový zážitok!

Ešte je tu štátna hymna.

Obe mužstvá sú už spoločne s rozhodcami zápasu prítomné na ľadovej ploche, prvá tretina sa tak čoskoro začne!

Prajem príjemný športový večer všetkým fanúšikom hokeja. Dnes pokračuje slovenská Tipos Extraliga 31. kolom a to ponúkne okrem iného zaujímavý súboj dvoch tabuľkových susedov. Pod poľanou proti sebe nastúpia domáca Detva a Nitra, teda štvrtý a piaty celok tabuľky. Určite nás tak čaká zaujímavé stretnutie, zatiaľ si prezrite zostavy, tesne pred úvodným buly sa znova prihlásime.

Úvodné zostavy:

HC 07 WPC Koliba Detva: Sholl (Petrík) – Lalík, Lyle, Rymsha, Fekiač F., Jednroľ, Gachulinec, Korím, Turan – Ľupták, Fekiač V., Ščurko – Cox, Čacho, Charbonneau – Sýkora, Valent, Downing – Žilka, Klíma, Curry

HK Nitra: Cowley (Nagy) – Mezei, Nemec, Švarný, Bodák, Vitaloš, Ege, Pupák, Sýkora – Tvrdoň, Slovák, Hrnka – Kollár, Šťastný, Žitný – Fominykh, Foget, Holeštinský – Minárik, Šiška, Múčka

Rozhodca: Vladimír Goga, Marek Žák – Lukáš Kacej, Šimon Synek – Juraj Konc st.

Príjemný dobrý deň z Detvy, vitajte pri sledovaní on-line prenosu zo zápasu 31.kola hokejovej Tipos extraligy, v ktorom hokejisti HC 07 WPC Detva privítajú na domácom ľade hráčov HK Nitra. Zápas sa pod Poľanou začína o 18:00, my si ešte predtým v krátkosti predstavíme oba tímy.

Detva je príjemným prekvapením aktuálneho ročníka našej najvyššej súťaže. Podpoľancom patrí v aktuálnej tabuľke Tipos extraligy priebežné štvrté miesto so ziskom 55 bodov. V poslednom doterajšom zápase však zverenci trénera Ernesta Bokroša prehrali v Trenčíne vysoko 1:8. Najproduktívnejším hráčom Detvy je Jonathan Charbonneau, ktorý má na svojom konte 23 kanadských bodov (13+10). Brankárskou jednotkou tímu je Thomas Sholl, ktorý má úspešnosť zákrokov 92,82%.

Nitre patrí v aktuálnej tabuľke našej najvyššej súťaže priebežné piate miesto so ziskom 55 bodov. Zverenci trénera Antonína Stavjaňu v poslednom doterajšom zápase porazili DVTK Miškovec 5:2. Najproduktívnejším hráčom Nitry je Marek Slovák, ktorý má na svojom konte 33 kanadských bodov (12+21). Brankárskou jednotkou tímu je Evan Cowley, ktorý má úspešnosť zákrokov 91,16%.

Zápas sa začína o 18:00, z miesta komentátora sa na vás teší Dávid Švec.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.

Miroslav Revaj

Branky a nahrávky: 36. Downing (Cox, Valent), rozh. náj. Charbonneau – 48. Fominykh (Holeštinský, Ege)