Tampa – Chicago 5:2 (kon.) | Ottawa – Toronto 5:3 (kon.) | Buffalo – Washington 1:2 (kon.)
Philadelphia – Pittsburgh 5:2 (kon.) | Colorado – St. Louis 8:0 (kon.) | New Jersey – Boston 2:1 (po pr.)
Arizona – San Jose 5:3 (kon.)
Buffalo Sabres
1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
Washington Capitals
Sobota 16.01.2021, 01:08 • KeyBank Center, Buffalo • NHL

55:47
    Kruegerova družina bojuje o vyrovnání a nyní navíc bude mít na ledě o jednoho hráče více! Rozhodčí vylučují Zdena Cháru, slovenský bek u mantinelu držel Jeffa Skinnera příliš dlouho.

32:23
    Rozhodčí počtvrté v utkání vylučují a opět hráče Washingtonu. Na trestnou lavici usedá nejproduktivnější obránce uplynulé sezóny NHL John Carlson za sekání.

16:35
    Třetí přesilovka pro domácí mužstvo. Rozhodčí na dvě minuty vykazují Jevgenije Kuzněcova, který si proti Hallovi pomohl držením.

10:23
    Buffalo si zahraje druhou početní převahu. V útočném faulu se podrážení na Millerovi dopustil americký forward Conor Sheary.

05:57
    První přesilovou hru si zahraje domácí Buffalo. Hlavní rozhodčí posílají na trestnou lavici obránce Brendena Dillona. Dvě minuty za hákování.

Milan Huppert

Branky a nahrávky: 41. Ristolainen (Hall, Eichel) – 22. J. Vrána (T. Wilson), 48. T. Wilson (Bäckström)

Buffalo Sabres: Ullmark (C. Hutton) – Ristolainen, McCabe (A), Montour, Dahlin, Jokiharju, C. Miller – T. Thompson, Eichel (C), Hall – S. Reinhart, E. Staal, Olofsson – Cozens, Eakin, Rieder – Sheahan, Lazar, Skinner.
    Washington Capitals: Vaněček (Samsonov) – Carlson (A), Orlov, J. Schultz, Dillon, Jensen, Chára – Oshie, Bäckström (A), Ovečkin (C) – T. Wilson, Kuzněcov, J. Vrána – Sheary, Eller, Pánik – Hathaway, Dowd, Hagelin.

Rozhodčí: Justin St. Pierre (CAN), Chris Lee (CAN) – Bryan Pancich (USA), Libor Suchánek (CZE)