Litoměřice – Sokolov 4:3 (kon.)
konec
HC Stadion Litoměřice
4:3 (2:0, 1:2, 1:1)
HC Baník Sokolov
Pondělí 18.01.2021, 16:00 • Kalich Arena, Litoměřice • Chance Liga • 19. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
  44:44 Marek ŠVEC - 4:3
   
  44:44
  Baník právě vstřelil branku!
  Sokolov ale rychle snižuje! Od mantinelu se dostal kotouč k MARKU ŠVECOVI, jehož střela z kruhu letěla pod velkým úhlem k pravé tyči Beranovy branky a odrazila se za záda litoměřického gólmana. Asistence: Patrik Kadeřávek a Otakar Šik.
  43:35 Peter JÁNSKÝ - 4:2
   
  43:35
  Litoměřice právě vstřelily branku!
  Podruhé to ale už vyšlo! Zpoza branky našel Martin Procházka volného PETERA JÁNSKÉHO, který z prostoru mezi kruhy našel volný prostor u pravé tyče Cichoňovy svatyně, kam už se sokolovský gólman nestačil přesunout. Asistence: Martin Procházka a Vladimír Kremláček.
  34:07 Marek ŠVEC - 3:2
   
  34:07
  Baník právě vstřelil branku!
  Tlak Sokolovu vychází a už je to jenom o jediný gól! Střela MARKA ŠVECE z mezikruží se odrazila o břevno Beranovy branky přímo k pravé tyči. Asistence: Tomáš Rohan a Otakar Šik.
  28:22 Tomáš ROHAN - 3:1
   
  28:22
  Baník právě vstřelil branku!
  Přesilovkový tlak přinesl své ovoce a Sokolov dokázal snížit! Po sérii přihrávek se z mezikruží prosadil TOMÁŠ ROHAN, který nasměroval kotouč nad betony Adama Berana. Asistence: Jaromír Kverka a Tomáš Vracovský.
  23:54 Patrik MIŠKÁŘ - 3:0
   
  23:54
  Litoměřice právě vstřelily branku!
  Jsou to ovšem Litoměřice, které navyšují své vedení! Přihrávce od pravého mantinelu pomohl svou tečí do branky PATRIK MIŠKÁŘ a připisuje si v tomto utkání už druhou trefu. Asistence: Peter Jánský a Ondřej Baláž.
  18:49 David JINDRA - 2:0
   
  18:49
  Litoměřice právě vstřelily branku!
  Samostatná akce se DAVIDU JINDROVI povedla! Litoměřický forvard se řítil osamocen středem pole a z pravé strany nekompromisně zavěsil do otevřeného prostoru svatyně Oldřicha Cichoně. Asistence: Jakub Konečný a Lukáš Pajer.
  06:48 Patrik MIŠKÁŘ - 1:0
   
  06:48
  Litoměřice právě vstřelily branku!
  Kališníci jdou do vedení! Přihrávku z pravé strany převzal PATRIK MIŠKÁŘ, který z mezikruží poslal kotouč přesně k levé tyči branky Oldřicha Cichoně. Asistence: Matěj Beran a Ondřej Baláž.

  Vít Trubička

  Branky a nahrávky: 7. Miškář (M. Beran, Baláž), 19. Jindra (Konečný, Pajer), 24. Miškář (Jánský, Baláž), 44. Jánský (Procházka, Kremláček) – 29. T. Rohan (Kverka, Vracovský), 35. Švec (T. Rohan, Šik), 45. Švec (Kadeřávek, Šik)


  HC Stadion Litoměřice: A. Beran (Tomáš Král) – Marcel, Baláž, Kremláček, J. Holý, Jebavý (C), Černohorský – M. Beran (A), Miškář, T. Svoboda – Procházka, Urban, Jánský – L. Stehlík, Konečný, Pajer – Jindra, Soukup, Berka.
  HC Baník Sokolov: Cichoň (Horák) – J. Pohl, Poizl, Klejna, Kadeřávek, Kulhánek, A. Rulík – Vracovský (A), Kverka, Osmík – Vildumetz, Gut, M. Kadlec – Švec (C), T. Rohan, Šik – Prymula, Hašek, Kropáček – Rymon.

  Rozhodčí: Zubzanda, Květoň – Jindra, Bělohlav