Florida – Chicago 5:2 (kon.) | Detroit – Columbus 2:3 (kon.) | NY Islanders – Boston 1:0 (kon.)
New York Islanders
1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
Boston Bruins
Pondělí 18.01.2021, 23:00 • Barclays Center, New York • NHL

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou! (01:49:09)

1. Semjon Varlamov (NYI) výhra
    2. Jean-Gabriel Pageau (NYI) 1+0
    3. Tuukka Rask (BOS) prohra

Česká a slovenská stopa:

Jaroslav Halák (BOS) náhradní brankář

David Krejčí (BOS) – 0+0, 0 účast, 2 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 17:04.

Jakub Zbořil (BOS) – 0+0, 0 účast, 0 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 18:14.

Kdo se postavil do brankoviště?

Semjon Varlamov (NYI) – 27 zákroků, 0 OG, úspěšnost 100%, odchytal 60:00.

Tuukka Rask (BOS) – 16 zákroků, 1 OG, úspěšnost 94,1%, odchytal 60:00.

Islanders přemohli Boston těsně 1:0

Je konec! Dva body si do tabulky připíšou domácí hokejisté, kteří těsně utkání vyhráli o jedinou branku! Právě jeden gól padl v celém zápase. Boston měl možná více času puk na hokejce, ovšem Islanders byli nebezpečnější. To dokázal pouhé čtyři minuty před koncem Jean-Gabriel Pageau, jenž by se neztratil ani v baseballu, parádní švih, kterým dostal puk nekompromisně do sítě. Boston ještě zkusil hru bez gólmana, ale hrdina dnešního duelu – Semjon Varlamov udržel už druhé čisté konto v sezóně.

59:35
    Jean-Gabriel Pageau dnes hraje prostě skvěle! Nyní nejprve obral soupeře o puk ve vlastním obranném pásmu, načež jeho rozehrávku zastavil i ve středním.

59:10
    Oddechový čas pro hosty.

59:10
    A domácí gólman měl první těžší práci. Nick Ritchie hned dvakrát dorážel kotouč na brankovišti, ale Semjon Varlamov dnes chytá prostě skvěle...

58:42
    Bruins nyní budou muset zapnout na hodně rychlý pohon, pokud dnes chtějí získat nějaké body. Semjon Varlamov naopak bude cílit na nulu.

58:25
    Tuukka Rask chvilku stál u střídačku, ale nyní už naskakuje na ní! Boston hraje bez gólmana!

58:07
    Charlie McAvoy je na ledě!

57:25
    Až nyní se Islanders dostali do útočného pásma. Adam Pelech se prezentoval rovnou dvěma střeleckými pokusy, ale další kanadský bod nezískal.

56:56
    Velmi blízko jsou dnes domácí hokejisté k druhé výhře v sezóně. Vedou o jenu branku, ještě mají k dispozici přes minutu přesilové hry, hraje jim to do karet.

56:07
    Vyloučení v týmu Boston Bruins (Charlie McAvoy – 2 min., držení).
    55:51 Jean-Gabriel PAGEAU - 1:0

55:51
    Islanders právě vstřelili branku!
    Domácí hokejisté právě udělali obrovská krok za dvěma body, jelikož se trefují čtyři minuty před koncem! Adam Pelech vypálil od modré a jeho rána trefila jednoho z hráčů hostů. Do odraženého puku se baseballovým švihem poté opřel JEAN-GABRIEL PAGEAU, jenž se nekompromisně trefil za záda gólmana. Asistence: Adam Pelech a Ryan Pulock.