Jekatěrinburg – Čerepovec 3:6 (kon.) | Magnitogorsk – Riga 5:3 (kon.) | Čeljabinsk – Ufa 2:1 (po pr.)
Kazaň – Jaroslavl 3:4 (1:2 po s.n.) | Kunlun – Nižněkamsk 5:6 (kon.) | CSKA Moskva – Chabarovsk 3:2 (kon.)
Dynamo Moskva – Barys 0:2 (kon.) | Soči – Novosibirsk 3:0 (kon.) | Viťaz – Petrohrad 1:3 (kon.)
Metallurg Magnitogorsk
5:3 (3:0, 0:0, 2:3)
Dinamo Riga
Čtvrtek 21.01.2021, 15:00 • Arena Metallurg • KHL

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u hokeje zase někdy příště. (17:21:05)

Československá stopa

Andrej Nestrašil (Magnitogorsk) – 0+1, 2 střely, 16:15 na ledě

Dnešní utkání je u konce. Tři body si z něho odnáší domácí Metallurg Magnitogorsk, který, hlavně díky první třetině, vyhrál 5:3. Domácí první periodu vyhráli 3:0, poté následovala bezbranková prostřední třetina a gólové hody v té poslední. Domácí sice vedli již o tři branky, ale v poslední minutě se ještě třásli o výsledek zápasu. Magnitogorsk příště čeká 26.1. výjezd do Jekatěrinburgu. Riga se 23.1. představí na ledě Dynama Moskva.

59:23 Sergej MOZJAKIN - 5:3

59:23
    Metallurg právě vstřelil branku!
    Pravděpodobně je rozhodnuto. Maxim Karpov naservíroval puk ve středním pásmu pro SERGEJE MOZJAKINA, který si sám dojel do útočné třetiny a poslal kotouč do prázdné branky soupeře. Asistence: Maxim Karpov, Andrej Nestrašil.

59:01
    Začíná poslední minuta třetí třetiny.

59:00
    Oddechový čas pro hosty.

59:00
    Grigorij Dronov prázdnou branku netrefil a píská se zakázané uvolnění.

58:55
    Ivan Nalimov na střídačce, hosté to zkouší v šesti v útočném pásmu.

58:15
    Magnitogorsk nyní výborně drží kotouč v pásmu soupeře a ukrajuje cenné vteřiny.

58:00
    Z velkého úhlu zkusil štěstí Dennis Rasmussen. Jeho zakončení ale skončilo na ramenu Nalimova.

57:47
    Nikolaj Kuljomin hledal solidní nahrávkou Mozjakina před brankou, ten na volný kotouč o kousek nedosáhl.

56:56
    Moc rychlý byl při přechodu do pásma Mozjakin, a tak se píská ofsajdové postavení.
    55:49 Gennadij STOLJAROV - 4:3

55:49
    Riga právě vstřelila branku!
    Hosté se ještě rozhodně nevzdávají. Po zmatku před brankou vrátil puk do předbrankového prostoru Miks Indrašis, ten našel naslepo GENNADIJE STOLJAROVA, který zasunul puk do odkryté branky. Asistence: Miks Indrašis.

55:45

54:56
    Další nepřesnost stojí Rigu pásmo nyní. Znovu musí začínat od vlastní branky.

54:12
    Nepřesná kombinace hostů skončila na hokejce Nestrašila, který vyhodil přes všechny čáry.

Ondřej Černý

Branky a nahrávky: 1. Beck (Zemčonok, Rasmussen), 4. Mozjakin (Beck, Dronov), 17. Prochorkin (S. Plotnikov, Košelev), 46. N. Kuljomin (Dronov, Holm), 60. Mozjakin (Karpov, A. Nestrašil) – 43. Indrašis (Darzinš, Lipon), 47. Rihards Bukarts (Lipon), 56. Stoljarov (Indrašis)

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Olkinuora) – Zemčonok, J. Jakovlev (A), Minulin (A), Pašnin, Holm, Dronov, Nikolajev – S. Plotnikov, Prochorkin, Košelev – N. Kuljomin, Rasmussen, Beck – Karpov, A. Nestrašil (C), Mozjakin – Čibisov, Několenko, Švyrjov – Rožkov.
    Dinamo Riga: Nalimov (Bruveris) – Zile, Scarlett, Maione, Mamčics (A), Mateiko (C), Skvorcovs – Lipon, Indrašis, Darzinš – Dzierkals, Švanenbergs (A), Rihards Bukarts – Stoljarov, Berzinš, Zyrjanov – Paršin, Gračov, Jelisejevs.