Boston – Philadelphia 5:4 (1:0 po s.n.) | NY Islanders – New Jersey 4:1 (kon.) | Columbus – Tampa 2:3 (po pr.)
Ottawa – Winnipeg 1:4 (kon.) | Vancouver – Montreal 3:7 (kon.) | Los Angeles – Colorado 4:2 (kon.)
po s.n. (1:0)
Boston Bruins
5:4 (0:0, 0:2, 4:2 - 0:0)
Philadelphia Flyers
Pátek 22.01.2021, 01:00 • TD Garden, Boston • NHL

On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost. (04:29:11)

Přesilovky/využití: 1/3 : 2/5

Skvělé utkání se dočkalo své definitivní tečky až v nájezdech. Přestože první třetina branky nepřinesla, nakonec jsme byli svědky devíti zásahů. Boston dokráčel pro druhé vítězství v sezoně, když konečně prolomil střelecké trápení a v závěrečné periodě nasázel čtyři góly. V prodloužení měla navrch Philadelphia, vítězství jí ovšem sebral skvěle chytající Tuukka Rask. Ten nepřipustil zaváhání ani v rozstřelu a Bruins tak zásluhou vítězné střely Jakea DeBruska poráží Flyers výsledkem 5:4 po samostatných nájezdech.

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Boston Bruins.
    Autorem vítězné branky je JAKE DEBRUSK.
    Claude GIROUX

3. série
    1:0
    Claude Giroux trefuje lapačku Raska, je konec.
    Jake DEBRUSK

3. série
    1:0
    Jake DeBrusk předvedl doposud nejvyšší rychlost a vyplatilo se. Krásná trefa do víka.
    Travis KONECNY

2. série
    0:0
    Ani Konecny nemíří přesně, Rask zvedl kotouč rukavicí.
    Charlie COYLE

2. série
    0:0
    Třebaže Charlie Coyle rozhýbal Cartera Harta, střelu zvedl příliš vysoko, až na zadní mantinel.
    Jakub VORÁČEK

1. série
    0:0
    Jakub Voráček se rozjel z pravé strany, zpomalil, ale klička do bekhendu mu vůbec nevyšla a nedává gól.
    Craig SMITH

1. série
    0:0
    Craig Smith hledal místo mezi betony, ale nenašel.

Patrik Czepiec

Branky a nahrávky: 41. Studnicka (Krejčí, N. Ritchie), 43. Coyle (C. Smith, K. Miller), 54. N. Ritchie (Bergeron, Krejčí), 56. Carlo (Grzelcyk, Marchand), rozh. náj. DeBrusk – 27. Giroux (Provorov), 38. J. van Riemsdyk (Voráček, K. Hayes), 48. Sanheim (Voráček, Patrick), 57. J. van Riemsdyk (Voráček, K. Hayes)