Vlci Žilina – Humenné 6:1 (kon.) | Spišská N. Ves – Martin 6:3 (kon.) | Levice – Pov. Bystrica 4:2 (kon.)
Dubnica – Trnava 5:1 (kon.) | Skalica – Topoľčany 3:0 (kon.)
HK Spišská Nová Ves
6:3 (0:1, 4:1, 2:1)
HK VITAR Martin
sk Pátek 22.01.2021, 17:00 • Stez Aréna • 1. liga (SR) • 23. kolo

Koky bol aktívny do poslednej chvíli a spolu s klaksónom donútil Pavlasa ešte k jednému zákroku. Tak teda máme tu ďalší výrazný výsledok pri dueli týchto dvoch celkov. História sa nám teda zopakovala. Martin už bol v závere pasívnejší, zmierený z dnešným výsledkom. Zato Spišiaci potrebovali zvíťaziť ako soľ. Lúčim sa s Vami, dočítania priatelia. (19:33:43)

59:38
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Hostia to skúsili vabankom a do prázdnej brány to mal Olejník veľmi jednoduché.
    Asistencia: Romaňák.

58:52
    Už mohlo byť 6:3, no Pavlas v poslednej chvíli vytesnil puk.

58:18
    Posledné dve minúty tretej tretiny, Spišiaci ľahkým nahodením získali vhadzovanie v pásme.

57:44
    Piačka bol podrazení v strednom pásme, no ostalo to bez trestu, hra bola prerušená pre prihrávku rukou.

57:00
    Oba celky už hrajú v plnom počte, Pavlas si pokryl pravú tyčku v správni moment, puk je stále v hre.

55:55
    Domáci sa oslobodili a nám zostáva necelých 5 minút do konca tretej tretiny. Melicherčík iba puk vyrazil pred seba.

54:53
    Vhadzovanie pri Melicherčíkovi sa zopakuje.

54:24
    Ofsajd domácich.

53:50
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Černý – 2 min., podrazenie).

53:47
    Rozhodcova sú pozorní a nazad si vypýtali hosťujúcich hráčov po spáchanom zakázanom uvoľnení.

52:51
    Martin ma možnosť využiť zmätky v obrane, po tom čo sa pred Melicherčíkom zrazili dvaja domáci hráči.

52:09
    Čas teraz rozhodne hra v prospech domácich, no mentálne musia ustať tlak súpera.

51:51
    Zle striedanie hostí ostalo nepovšimnuté i keď šesť hráčov bolo na ľade, iba niekoľko sekúnd.

51:27
    Domáci v plnom počte.

51:10
    Hvila je dnes mužom zápasu, podarilo sa mu dostať ku voľnému puku po tom čo sa na obrannej modrej zrazili dvaja hráči v modrých dresoch. Rozhodne už vedel čo s ním.