Slavia – Kladno 0:3 (kon.) | Havířov – Vsetín 2:3 (po pr.) | Poruba 2011 – Vrchlabí 2:5 (kon.)
Litoměřice – Přerov 4:5 (po pr.) | Kolín – Benátky n/J 5:4 (kon.) | Prostějov – Ústí n/L 2:1 (kon.)
Frýdek-M. – Kadaň 2:5 (kon.) | Třebíč – Sokolov 5:0 (kont.) | Jihlava – Šumperk 5:0 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
2:5 (1:3, 1:0, 0:2)
HC Stadion Vrchlabí
Sobota 23.01.2021, 16:00 • RT TORAX ARENA • Chance liga • 23. kolo

Z dnešního sobotního odpoledne a utkání je to ode mne vše. Děkuji za pozornost a loučím se s Vámi z RT TORAX ARENY příští sobotu na počtenou. (18:25:45)

Zpočátku třetiny bylo hodně vyloučených. V plném počtu hráčů se začalo hrát až od páté minuty. Domácí dál tvrdili muziku, ale protlačit puk za Soukupa se nepodařilo ani v početních výhodách. naopak se radovali hosté, když si počkali na vhodný okamžik. Klid na hokejky i střídačku dodal gól obránce Jána Nika.
    V závěr uhrál RT TORAX přesilovku při níž sáhli trenéři po hře bez gólmana. Vabank se nepodařil. Heřman poslal puk přes všechny čáry, bránu netrefil, ale Tomáš Nouza si pro něj dojel, vyhrál souboj a prázdnou branou nepohrdl.
    Vrchlabí třetí třetinu vyhrálo a svým výkonem i celé utkání. Bodově se dotáhlo na druhou Porubu, ale má zápas k dobru, takže tohle poměření není zatím relevantní.

Poruba střílela co se dalo, ale z 39 střel zapadly za gólmana jen dva puky.
    Vrchlabí vyslalo pouhých 20 přesně mířených střel a vytěžilo z toho tři body díky pěti gólům v porubské síti.

58:58 Tomáš NOUZA - 2:5

58:58
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    Puk dostal až za porubskou bránu (jen těsně minul levou tyč) a TOMÁŠ NOUZA po vyhraném souboji za brankou dostává kotouč do prázdné brány. Nutno podotknout v oslabení. Asistence: Martin Heřman.

58:50
    Hudečkovu střelu zablokoval Heřman.

58:22
    Z pásma vhazuje puk Nouza.

58:11
    HC RT TORAX Poruba 2011 hraje bez gólmana!

58:11
    Oddechový čas pro domácí.

58:11
    Soukup drží puk v náručí po střele Sikory. na dorážku byl nachystán Endál s Raškou.

57:32
    Kozákovi puk podjel hokejku a tak nebyla střela tak razantní, jak by chtěl. Hozák puk vyváží až do útočné třetiny.

57:06
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Pavel Mrňa – 2 min. podrážení).

56:40
    Domácí mají výhodu.

56:12
    Žolobov nezachytil nahrávku Dundáčka a tak se puku zmocnil Vála.
    53:57 Ján NIKO - 2:4

53:57
    Na konci akce byla střela JÁNA NIKA a velká radost hostující střídačky, protože si tímto gólem zajistila klid. Doposud byly šance na plné bodování otevřené a aktivitou Poruby i dost nejisté. Asistence: Patrik Urban.

53:40
    Hosté v klidu zakládají akci z vlastní třetiny.

53:22
    Icing Poruby. Dnes jsou rozhodčí hodně přísní.

Gabriela Juříková

Branky a nahrávky: 7. Raška I, 25. Sikora (Endál, Žovinec) – 3. Heřman (Nouza, Kajínek), 4. Formánek (J. Moník), 20. Chalupa (Hozák, Soukup), 54. Niko (Urban), 59. Nouza (Heřman)

HC RT TORAX Poruba 2011: Muštukovs (21. Foltán) – Teper, Žovinec, Kozák (A), Slavík, T. Voráček, Urbanec, Dundáček – Raška I, Hudeček, Sikora (C) – Stloukal, T. Jáchym, Korkiakoski – Pořízek, Klíma, Endál (A) – Špaček, Žolobov, Kanko.
    HC Stadion Vrchlabí: Soukup (Štěpánek) – Linhart (A), Oliva, Kajínek, Niko, Jirků (C), Vála, Kynčl – Heřman, Pochobradský, Nouza (A) – Machač, Chrtek, Chalupa – Hozák, Urban, Mrňa – Formánek, J. Moník, F. Moník.

Rozhodčí: Čech, Skopal – Polák, Otáhal