AS Řím – Spezia 4:3 (kon.) | AC Milán – Atalanta BC 0:3 (kon.) | Udinese – Inter 0:0 (kon.)
Fiorentina – Crotone 2:1 (kon.)
AS Řím
4:3 (1:1)
Spezia Calcio
Sobota 23.01.2021, 15:00Italská Serie A • 19. kolo

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (16:56:28)

Ač je to paradoxní, tak nikterak hezký fotbal dnes nabídl celkem 7 branek a extrémně zajímavý konec zápasu. Domácí totiž vedli ještě v 58. minutě o dvě branky a zdálo se být rozhodnuto, pak ale srovnal Diego Farias a v poslední minutě se, po chybě Smallinga, dostal k vyrovnání Daniele Verde. Vyrovnáno však bylo pouze dvě minuty, protože pak se do míče opřel Lorenzo Pellegrini a střelou pod víko vyhrál svému týmu zápas. AS se příště utká 31.1. doma proti Hellasu Verona. Speziu čeká už 28.1. pohár na hřišti Neapole.

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 5:3. Rohy: 3:1. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 12:13.

90+4
    90+2. Lorenzo PELLEGRINI - 4:3

90+2
    AS Řím právě vstřelil branku!
    Úžasný konec zápasu. Centr Leonarda Spinazzoly se dostal na pravou stranu pro Bruna Perese, který ještě nechtěl vystřelit, a tak předložil míč pro LORENZA PELLEGRINIHO, který poslal míč z voleje pod víko.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.
    90. Daniele VERDE - 3:3

90
    Spezia právě vstřelila branku!
    Tak tohle je hodně kruté pro domácí tým, který si o to ale koledoval. Dlouhý nákop dopředu prodloužil Diego Farias, jenže trefil jen Smallinga, jež nepochopitelně nedokázal míč odkopnout a daroval ho DANIELE VERDEMU. A ten se sám proti brankáři nemýlil.

90
    Aktivní Borja Mayoral se snažil projít mezi dvěma borci, což mu zamezil až ofsajd.

89
    Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Carles Pérez, přichází Amadou Diawara.

88
    AS Řím nyní drží míč na polovině soupeře, což mu náramně vyhovuje.

87
    Žlutou kartu dostává Bruno Peres (AS Řím).

86
    Vysoký míč dostal na levou stranu Gennaro Acampora a mířil do vápna. Zastavil ho až pomezní rozhodčí odmávaným ofsajdem.

85
    Domácí to rozehráli na krátko a Pellegrini si navedl míč do pokutového území a z hodně velkého úhlu pálil pouze do rukavic brankáře.

85
    Rohový kop pro domácí tým.

84
    Bruno Peres si dobře pokryl míč na středu hřiště a donutil soupeře k faulu.

83
    Důrazný míč si na levé straně hřiště zpracoval Farias, ale pak se mu dostal pod nohy a ztratil ho.

82
    Střídající Bruno Peres dostal míč na pravou stranu hřiště a hned centroval do vápna, kde trefil jen soupeře.

Ondřej Černý

Branky: 17. B. Mayoral (Lorenzo Pellegrini), 52. B. Mayoral (Veretout), 55. Karsdorp (Spinazzola), 90+2. Lorenzo Pellegrini (Peres) – 24. Piccoli, 59. Farias (Galabinov), 90. D. Verde (Farias)

Karty:   87. Peres (ASR) – 21. Chabot (SPZ)

AS Řím: Pau López – Kumbulla, Smalling, Ibañez – Karsdorp (80. Peres), Villar (67. Cristante), Veretout, Spinazzola – Lorenzo Pellegrini, C. Pérez (89. Diawara), B. Mayoral.
    Náhradníci: Farelli, Fuzato – Feratovič, Santon, Cristante, Peres, Darboe, Diawara, Podgoreanu, Providence, Tall.

Spezia Calcio: Provedel – Dell'Orco (58. Bastoni), Terzi, Chabot (80. Erlić), Marchizza – Estevez, Agoumé, Maggiore (58. Acampora) – E. Gyasi (80. D. Verde), Piccoli (33. Galabinov), Farias.
    Náhradníci: Krapikas – Ismajli, Erlić, Bastoni, Ramos, Acampora, M. Ricci, Pobega, Deiola, Agudelo, D. Verde, Galabinov.