Washington – Buffalo 4:3 (1:0 po s.n.) | Pittsburgh – NY Rangers 4:3 (2:1 po s.n.) | Toronto – Edmonton 4:2 (kon.)
Chicago – Detroit 4:1 (kon.) | Minnesota – San Jose 4:1 (kon.) | Dallas – Nashville 7:0 (kon.)
Arizona – Vegas 5:2 (kon.) | Anaheim – Colorado 2:3 (po pr.) | Columbus – Tampa 5:2 (kon.)
Chicago Blackhawks
4:1 (1:0, 1:0, 2:1)
Detroit Red Wings
Sobota 23.01.2021, 02:00 • United Center, Chicago • NHL

58:21
    Bertuzzi se po ztrátě kotouče v útočném pásmu provinil sekáním a Chicago tento zápas dohraje v početní výhodě.

55:20
    Hosté budou mít velkou šanci na snížení. Za držení je vyloučen na dvě minuty Zadorov.

45:52
    Red Wings se znovu vrátí do oslabení. Za nedovolené bránění je vyloučen na dvě minuty DeKeyser.

43:10
    Hronek nešťastně vyhodil kotouč do hlediště a Chicago si zahraje přesilovou hru.

35:31
    Hosté dostávají další šanci v podobě přesilové hry. Za hákování je vyloučen na dvě minuty Boqvist.

25:32
    Přesilová hra Detroitu netrvala dlouho. Za hákování putuje na trestnou lavici Rasmussen.

24:54
    Red Wings si zahrají další přesilovou hru. Kane je vyloučen na dvě minuty za nesportovní chování.

20:55
    Detroit si zahraje druhou přesilovou hru v zápase. Za nedovolené bránění je vyloučen na dvě minuty Kämpf.

14:50
    Přesilovou hru si nyní zahrají i Red Wings. Na trestnou lavici putuje za hákování Kubalík.

12:16
    Chicago si zahraje úvodní přesilovou hru. Za držení je vyloučen Filppula.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 14. P. Kane (D. Strome, DeBrincat), 28. de Haan (D. Strome, Mitchell), 47. A. Shaw (P. Kane, DeBrincat), 58. Janmark (C. Murphy, Wallmark) – 53. D. Larkin (M. Staal, Nielsen)

Chicago Blackhawks: Lankinen (M. Subban) – C. Murphy (A), Keith (A), Mitchell, de Haan, Boqvist, Zadorov – P. Kane (A), Suter, DeBrincat – Kurashev, D. Strome, D. Kubalík – A. Shaw, Wallmark, Janmark – Carpenter, Kämpf, Hagel.
    Detroit Red Wings: Greiss (J. Bernier) – DeKeyser, Hronek, Nemeth, Djoos, M. Staal, Stecher, Biega – Naměstnikov, D. Larkin (C), Mantha – Rasmussen, B. Ryan, Bromé – Glendening (A), Bertuzzi, Nielsen (A) – Filppula, Helm.

Rozhodčí: McCauley, Lambert – Sericolo, Murray