Královo Pole – Dukla 25:30 (kon.) | Frýdek-M. – SHC Maloměřice 39:30 (kon.)
SKKP Handball Brno
25:30 (10:14)
HC Dukla Praha
Neděle 24.01.2021, 16:30 • MH Vodova (stará), Brno • Chance Extraliga mužů • 8. kolo
    60
    Dvě sekundy před koncem využil Žvak na pivotu nahrávky ze spojky. (25:30)
    60
    Přece jen se povedlo vstřelit Dukle třicet branek, postaral se o to Jonáš Patzel gólem k pravé tyči. (24:30)
    60
    Jezdimirović ještě upravuje skóre trefou do pravé šibenice. (24:29)
    59
    Dukla vyhraje! Stein ztratil balón a rozběhnutý Harabiš skóroval z trháku a pravé strany k bližší tyči! (23:29)
    58
    Grištšuk měl pořádnou rychlost po převzetí nahrávky na pravé spojce a vybral si prostor u kratší tyče. (23:28)
    57
    Asi nejlepší střelec druhého poločasu Stein proměnil sedmičku levačkou do pravé části brány. (23:27)
    56
    Harabiš upláchl pravou stranou do samostatného úniku a k Pšenicově levé tyči nezaváhal. (22:27)
    54
    Na branku Březiny ze strany reaguje kouč Hladík timeoutem. (22:26)
    53
    Následně Blecha udeřil na levé straně při trháku. Navíc Brno hned vzápětí ztratilo balón. (22:25)
    53
    Ale Jonáš Patzel vystoupal nad blok na levé spojce a trefil se k bližší tyči. (22:24)
    51
    Stein si zaběhl na levou stranu na rychlou nahrávku spoluhráče a nemýlil se. Ve druhém poločase jej nemůže Dukla zastavit. (22:23)
    50
    Ale moc mu to vadit nemuselo, protože poté dorazil vlastní sedmičku z hranice brankoviště na levou stranu. (21:23)

48
    Třetí vyloučení a následně červená karta v týmu SKKP Handball Brno (Nikola Jezdimirović). (21:22)
    48
    Stein se dostal ze středu na levou spojku a zakončil na přední tyč za Petržalu. (21:22)
    47
    Klíma našel místo u pravé tyče, domácí si berou timeout. (20:22)
    46
    Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Adam Zeman). (20:20)
    46
    Horut posílá míč k pravé tyči. (20:20)
    45
    Březina si zaběhl za obranu na pivota při nahrávce ze střední spojky. (19:20)
    44
    Vaněk skóruje z pravého křídla do vzdálenějšího horního rohu brány. (19:19)
    43
    Krušberský byl na konci povedené dohrávky do pravého křídla. (18:19)
    41
    Blecha naskočil na levém křídle a poslal balón k přední tyči. (18:18)
    41
    Brno otáčí další přesnou souhrou spojky s pivotem Dostalíkem! (18:17)

40
    Arsenić bude vyloučen za faul na pravou spojku Klímu, na sedmičku pouští Pšenica Bavlnku. (17:17)
    39
    Dukla vystřelila mimo tři tyče, Pšenica vzal míč a přes celé hřiště vyhodil balón do prázdné branky soupeře. Domácí to hodně oslavují! (17:17)

39
    Bylo to s faulem Jonáše Patzela, ten je potrestán dvěma minutami. (16:17)
    39
    Sehrávkou na pivota Dostalíka ze spojky je sníženo. (16:17)
    38
    Blecha to vzal na sebe při brejku dva na jednoho, zbavil se beka a obstřelil Pšenicu z levé strany na zadní tyč. (15:17)
    38
    Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Jonáš Patzel). (15:16)
    37
    Žvak skóruje k pravé tyči. (14:15)
    36
    Což už neplatí! Jonáš Patzel udělal na středu kličku, dostal se na levou spojku a z rozběhu skóroval proti Pšenicovi. (13:15)
    35
    Březina udělal na šestce útočný faul a vymetení levé šibenice Steinem znamená, že Stein dal zatím všechny branky ve druhém dějství. Navíc domácí už jsou na kontakt. (13:14)
    35
    Stein se uvolnil zleva na střed a vypálil za Petržalova záda! (12:14)
    32
    Stein si seběhl na pravou spojku do druhé vlny a snížil gólem na bližší tyč. (11:14)
    30
    Po vyhraném souboji jeden na jednoho se Jonáš Patzel trefou z pravé spojky stal posledním střelcem prvního poločasu. (10:14)
    30
    Dostalík si řekl o nahrávku z pravé spojky na pivotu,odpoutal se od bránícího hráče a trefil se Petržalovu levou stranu. (10:13)
    28
    Hráči Brna si dávali pozor, aby nefaulovali Zemana na pivotu. Následovala by totiž určitě dvojka. Zeman zakončil na hraně brankoviště z levé strany na protější tyč. (9:13)
    25
    Ztrátu Brna trestá rozběhem z levé strany Zelenka a míří mezi nohy brankáře. (9:12)
    25
    Po nahrávce z pravé spojky se prosazuje Zeman v pádu na pivotu. (9:11)
    23
    Ze stejné pozice jako bývalý hráč Zubří pálí také Horut. (9:10)

23
    Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Matěj Klíma). (8:10)
    23
    Klíma se prosadil z levé spojky. (8:10)
    22
    Tři hráči Dukly neubránili pivota Dostalíka a jeho střelu k levé tyči při souhře s levou spojkou. (8:9)
    21
    Petržala vychytal levé křídlo a následně se rozeběhl středem do trháku Březina, který z výskoku přehodil brankáře Pšenicu. (7:9)
    19
    Arsenić z úhlu na levé spojce poslal balón podél Petržaly do brány. (7:8)
    15
    Šůstek napálil balón do pravé poloviny brány. (6:8)
    14
    Zřejmě poprvé vede hostující celek, může za to gól Jonáše Patzela, který opět naběhl po levé straně na šestku a zakončil na zadní tyč. (6:7)
    12
    Patzel nabral na levé spojce takovou rychlost, že se dostal až na šestku a povedlo se mu vyrovnat. (6:6)
    11
    Hned vzápětí odpovídá Jezdimirović při krátkém útoku. (6:5)
    11
    Dukle zatím dokonale vychází střelba ze spojek a důkazem toho je branka Jonáše Patzela. (5:5)
    10
    Dukle se nelíbilo, že za faul na pravé křídlo byla nařízena sedmička. Tu proměnil Horut k pravé tyči. (5:4)
    10
    Šůstek poslal míč do pravé části brány. (4:4)
    9
    Šipka doráží levačkou v pádu z pivota k levé tyči zakončení z pravé strany. (4:3)
    9
    Patzel skóruje z pravé spojky na zadní tyč. (3:3)
    8
    Po nahrávce pod sebe vyskočil Arsenič na levé spojce a tvrdým pokusem vystřelil přesně, Petržala toho přes blok moc neviděl. (3:2)

8
    Jezdimirović podruhé vyloučen, což není vůbec dobrá situace pro brněnskou spojku, ta bude hrát drtivou část zápasu pod hrozbou obdržení červené karty. (2:2)
    7
    Jonáš Patzel bombou ze spojky překonal Pšenicu. (2:2)

4
    Jeho krajan Nikola Jezdimirović je prvním vyloučeným házenkářem v mužstvu trenéra Pavla Hladíka. (2:1)
    4
    Do střelecké listiny se zapisuje jedna z posledních akvizic domácího celku, Srb Nikola Arsenić. (2:1)

3
    Rozhodcovská dvojice Hájek – Zych sáhla k prvnímu vyloučení a na dvě minuty si odpočine dukelský Martin Březina. (1:1)
    3
    Člen širšího reprezentačního kádru Jonáš Patzel vyrovnává v polovině třetí minuty. (1:1)