Burnley – Aston Villa 3:2 (kon.) | Chelsea – Wolverhampton 0:0 (kon.) | Brighton – Fulham 0:0 (kon.)
Everton – Leicester 1:1 (kon.) | Manchester Utd. – Sheffield Utd. 1:2 (kon.)
Everton FC
1:1 (1:0)
Leicester City
Středa 27.01.2021, 21:15 • Goodison Park, Liverpool • Anglická Premier League • 20. kolo

Z mé strany je to pro dnešek vše. Děkuji Vám za pozornost a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou. (23:17:39)

Držení míče: 35 % : 65 %.
    Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 4:3. Rohy: 5:11. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 12:10.

Je to tak, Mike Dean závěrečným hvizdem končí tento zápas, který končí remízou 1:1. Leicester byl na začátku druhého poločase hodně aktivní a velmi odhodlaně si šel za vyrovnávacím gólem. Toho se dočkal v 67. minutě, kdy se trefil Tielemans. Následně jsme ještě viděli několik slibných náznaků na obou stranách, avšak žádné další branky už jsme se nedočkali.

90+4

90+3
    Everton měl ještě v závěru nastavení rohový kop. I ten si však obrana Leicesteru pohlídala a zdá se, že body se dnes budou dělit.

90+2
    Hosté opět kombinovali na útočné polovině, ale jejich snaha dostat se k vápnu byla ukončena kvůli signalizovanému ofsajdu.

90+1
    Nad rámec řádné hrací doby byly nastaveny tři minuty.

90
    Iwobi se utrhl na křídle a pak hledal své spoluhráče ve vápně. Jeho nabídka však byla příliš krátká a pro míč si došel Schmeichel.

89
    Střídání v týmu Everton FC: ze hřiště odchází Dominic Calvert-Lewin, přichází Séamus Coleman.

88
    Ünder si navedl balon do středu hřiště a tvrdě vypálil. Pickford ale mohl zůstat v klidu, neboť pokus tureckého křídelníka zblokoval Mina.

87
    Sigurdssonův centr od rohového praporku si ve vápně našel Richarlison, jenž ale z dobré pozice minul.

86
    Richarlison si zaběhl za obranu na nákop Miny a málem se prodral až ke střele. Nakonec mu však míč ukopl od nohy Castagne.

85
    Střídání v týmu Everton FC: ze hřiště odchází James Rodríguez, přichází Gylfi Sigurdsson.

84
    Hosté jsou i nadále více na balonu, nicméně v posledních minutách se jim nedaří prokombinovat se k vápnu Evertonu.