Boston – Pittsburgh 3:2 (po pr.) | Washington – NY Islanders 3:2 (kon.) | New Jersey – Philadelphia 3:5 (kon.)
Buffalo – NY Rangers 3:2 (kon.) | Columbus – Florida 3:4 (1:2 po s.n.) | Nashville – Chicago 3:2 (po pr.)
Winnipeg – Edmonton 6:4 (kon.) | Minnesota – Los Angeles 1:2 (kon.) | Dallas – Detroit 2:1 (po pr.)
Colorado – San Jose 7:3 (kon.) | Vegas – St. Louis 4:5 (1:2 po s.n.) | Arizona – Anaheim 0:1 (kon.)

Česká stopa

Radko Gudas (FLA) – 0+0, +1 účast, 0 střel na bránu, TM 2, čas na ledě 16:14 (04:09:27)

3. Cam Atkinson (CBJ)

Florida tak zůstává neporažena, vyhrála i svůj třetí zápas v sezoně (byť jednou po prodloužení a nyní po nájezdech) a se šesti body se zařadila hned za Columbus.

Columbus ztratil dobře rozehraný zápas. Klub z Ohia vedl po deseti minutách 2:0, ale ještě do přestávky pustil soupeře na dostřel. To se Blue Jackets vymstilo ve druhé části, kdy hosté dokázali srovnat krok. Prakticky okamžitě po návratu z kabin si ale domácí vzali ztracené vedení zpět a příznivý výsledek drželi téměř celou závěrečnou třetinu. Tři vteřiny před koncem však poslal zápas do prodloužení Patric Hörnqvist a nakonec v samostatných nájezdech rozhodl také on.

Patric HÖRNQVIST - 3:4

V samostatných nájezdech zvítězil tým Florida Panthers.
    Autorem vítězné branky je PATRIC HÖRNQVIST. Švédský útočník udělal oblouk zprava doleva a z kruhu si sjel na střed, aby nechytatelným forhendem vymetl pravou šibenici!