Bílí Tygři Liberec
Čtvrtek 28.01.2021, 18:00 • enteria arena • Tipsport extraliga • 40. kolo

To je ode mě vše a budu se na Vás někdy příště těšit u dalších onlajn přenosů. (20:13:02)

Celkový počet střel na bránu: 25:30

Liberec dokázal nepříznivý průběh utkání otočit a nakonec se může radovat z výhry 2:1. Pět minut před koncem základní hrací doby vstřelil rozhodující branku obránce Ondřej Vitásek, jenž si na přesnou přihrávku Bulíře najel před brankáře Kloučka, kterého poté bez potíží překonal.

59:54
    Dynamo je sice v pásmu soupeře, nic víc ale už nejspíš vymyslet nestihne.

59:44
    Dynamo to zkouší ještě s prázdnou bránou.

59:21
    Po vyloučení Camary to bude mít domácí tým už velmi složité, Liberečtí se navíc udržují v útočné třetině.

59:01
    Oddechový čas pro domácí.

59:01
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Anthony Camara – 2 min., nedovolené bránění).

58:56
    Bulíř nyní chytře po mantinelu vyhodil, Pardubice musí rozehrát z vlastí třetiny.

58:16
    Tvrdou Kousalovu střelu se ještě před bránou snažil opět tečovat Poulíček.

57:52
    Pardubicím se kombinačně ale vůbec nedaří...

56:37
    Dynamo má obrovskou možnost srovnat stav zápasu během přesilové hry.

56:25
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Michal Birner – 2 min.).
    54:44 Ondřej VITÁSEK - 1:2

54:44
    Liberec právě vstřelil branku!
    Liberec otáčí vývoj utkání a ujímá se vedení! Michal Bulíř si všiml ONDŘEJE VITÁSKA, který si sjel nehlídaný před bránu. Se zakončením do prázdné brány už neměl problém, obrana ani brankář Klouček vůbec nezareagovali – 1:2! Asistence: Michal Bulíř a Jaroslav Vlach

54:27
    Po střele Matěje Blümela se k teči ještě chystal Patrik Poulíček, ale neuspěl.

52:51
    Po pokusu Vitáska přikryl pardubický brankář puk pod lapačkou.

52:05
    Radovan Pavlík zahrál vysokou holí, rozhodčí se toho všimli a hru přerušili.

Michal Pospíšil

Branky a nahrávky: 13. Poulíček (Mikuš, R. Kousal) – 20. Birner (Bulíř), 55. Vitásek (Bulíř, J. Vlach)

HC Dynamo Pardubice: Klouček (Barulin) – J. Kolář (A), Nakládal (C), Mikuš, Bučko, Ďaloga, Vála, J. Zdráhal – Tybor, O. Roman, Camara – Kusý, R. Kousal, A. Kosticyn – Paulovič, Poulíček (A), Blümel – L. Horký, Rohlík, Matýs.
    Bílí Tygři Liberec: Kváča (J. Pavelka) – Vitásek, Knot, Rosandić, Kolmann, Derner, T. Hanousek, Štibingr – Birner (A), Bulíř, Lenc – Najman, Gríger, A. Musil – J. Vlach, P. Jelínek (C), R. Pavlík – Rychlovský, Šír, Průžek.

Rozhodčí: Lacina, Micka – Brejcha, Gerát