Slavia – Vsetín 3:1 (kon.) | Ústí n/L – Kolín 3:4 (0:3 po s.n.) | Poruba 2011 – Přerov 5:3 (kon.)
Třebíč – Vrchlabí 5:2 (kon.) | Benátky n/J – Kadaň 4:1 (kon.) | Prostějov – Sokolov 5:3 (kon.)
Frýdek-M. – Šumperk 6:3 (kon.) | Jihlava – Kladno 4:3 (2:0 po s.n.)
HC Slavia Praha
3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
VHK ROBE Vsetín
Sobota 30.01.2021, 15:00Chance liga • 25. kolo

Slávisté vrátili svému soupeři porážku ze středy a do tabulky si tak po domácí výhře připisují tři body. Začátek se však Pražanům i přes velkou střeleckou převahu nepovedl, když po první třetině prohrávali. Nakonec ale dokázal ještě v průběhu druhého dějství vývoj utkání otočit a necelé tři minuty před koncem pojistil po dvojnásobným úniku Martin Ondráček. Vsetín pak zkoušel ještě přes dvě minuty hrát v šesti bez brankáře, ani to už ale změnu skóre nepřineslo. (17:29:25)

59:12
    Barák po vyhraném vhazování posílá puk o mantinel na zakázané uvolnění.

58:52
    Bartko si bez povšimnutí sjel až před branku a po přihrávce se rychle snažil zakončit! Z velkého úhlu ale před odkrytou klecí mířil jen do vnějšího dolního oblouku branky!

58:19
    Gorčík naznačil přihrávku a nakonec od mantinelu vypálil sám. Michajlova ale nepřekvapil.

57:44
    Vsetín to zkusí bez brankáře! Gába už zůstává na střídačce!

57:44
    Hosté si berou oddechový čas.
    57:23 Martin ONDRÁČEK - 3:1

57:23
    Slavia právě vstřelila branku!
    Slávisté využili špatného zpracování protihráče na modré čáře a po vypíchnutí puku mířili sami na Gábu. Kružík v ideální moment kotouč jen přistrčil MARTINU ONDRÁČKOVI, který z první nedal Gábovi šanci! Asistence: Daniel Kružík a Michal Poletín.

56:25
    Slávisté se snažili držet puk v útočném pásmu, po zisku kotouče se pak hosté snažili o rychlý protiútok, jenže kotouč doletěl až na zakázané uvolnění.

55:12
    Lukáš Bednář v přečíslení chtěl nahrát svému spoluhráči, jenže trefil jen hokejku protihráče, následně se už Vsetín ke střele nedostal.

54:36
    Hryciowova střela od modré čáry prolétla jen těsně vedle branky, Michajlov navíc vůbec nereagoval, jelikož měl zakrytý výhled.

53:14
    Slávisté se dostali do přečíslení dvou proti jednomu, Vampola ale nepřesným pasem nenašel volného Šmerhu.

51:44
    Vampola si počkal na modré čáře, odkud nakonec i vystřelil. Gába puk dokázal vyrazit.

50:11
    Šmerha se dostal za obranu, ale nepodařilo se mu přesně zakončit, jelikož byl zezadu tísněn protihráčem.

49:42

48:46
    Šmerha si najel na přihrávku a okamžitě vyslal tvrdou střelu, Gába puk srazil do ochranné sítě.

47:42
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Michal Hryciow – 2 min., nedovolené bránění).

47:20

David Mencl

Branky a nahrávky: 25. Pšenička (J. Novák, J. Doležal), 35. Kafka (Jaroslav Bednář, Všetečka), 58. M. Ondráček (Kružík, Poletín) – 16. R. Vlach (Bartko, Pechanec)

HC Slavia Praha: Michajlov (Málek) – Barák, Sedlák, Veber, Buchta, D. Krejčí, J. Novák (C), Jeřábek – Vlček, Vampola (A), Šmerha – Kafka, Jaroslav Bednář (A), Všetečka – M. Ondráček, Poletín, Kružík – Tomica, Pšenička, J. Doležal.
    VHK ROBE Vsetín: Gába (Málek) – Š. Jenáček, Smetana, Hryciow, Bartko, Kudělka (C), Štach (A), J. Jenáček – L. Bednář, Pechanec, Gorčík – Babka, R. Vlach, A. Zeman – Hořanský, Šilhavý, Vítek – Půček, Kucharczyk (A), Berger.

Rozhodčí: Hucl, Šindel – Coubal, Horažďovský