Chicago – Columbus 1:2 (kon.) | Buffalo – New Jersey 4:3 (1:0 po s.n.)
konec
Chicago Blackhawks
1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
Columbus Blue Jackets
Sobota 30.01.2021, 02:00 • United Center, Chicago • NHL
Předzápasové kurzy
Partner:
  30:47 Dylan STROME - 1:2
   
  30:47
  Chicago právě vstřelilo branku!
  Teď už to domácím vyšlo! Dominik Kubalík ještě neprostřelil Korpisala, ale puk se dostal na levý kruh k Patrickovi Kaneovi. Ten s ním zamíchal a předložil ho do předbrankového prostoru DYLANOVI STROMEOVI, jenž zamířil nad pravé rameno brankáře Blue Jackets – 1:2. Asistence: Patrick Kane a Dominik Kubalík.
  23:39 Eric ROBINSON - 0:2
   
  23:39
  Columbus právě vstřelil branku!
  Hosté udeřili z rychlého brejku! Oliver Bjorkstrand rozjel krásným křížným pasem ERICA ROBINSONA, který se z levého křídla dostal až před Lankinena a pokořil ho střelou do vzdálenějšího horního růžku nad lapačku – 0:2. Asistence: Oliver Bjorkstrand.
  08:53 Oliver BJORKSTRAND - 0:1
   
  08:53
  Columbus právě vstřelil branku!
  Hosté přesilovou hru využívají! Cam Atkinson oslovil svým pasem OLIVERA BJORKSTRANDA, který střílel z levého kruhu do poloodkryté branky. Asistence: Cam Atkinson a Zach Werenski.

  Martin Augustin

  Branky a nahrávky: 31. D. Strome (P. Kane, D. Kubalík) – 9. Bjorkstrand (Atkinson, Werenski), 24. Robinson (Bjorkstrand)


  Chicago Blackhawks: Lankinen (M. Subban) – Carlsson, Keith (A), C. Murphy, Zadorov, Mitchell, de Haan, Beaudin – P. Kane (A), Suter, Janmark – Kurashev, D. Strome, D. Kubalík – A. Shaw (A), Söderberg, Hagel – Kämpf, Carpenter.
  Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Merzlikins) – S. Jones (A), Werenski, D. Savard, Gavrikov, Kukan, Del Zotto – Bjorkstrand, Texier, N. Foligno (C) – Foudy, Domi, Grigorenko – Atkinson, Roslovic, Jenner (A) – Riley Nash, M. Koivu, Robinson.

  Rozhodčí: Sutherland, Rank – Knorr, Baker