Edmonton – Toronto 4:3 (po pr.) | NY Rangers – Pittsburgh 4:5 (po pr.) | Philadelphia – NY Islanders 3:2 (po pr.)
Washington – Boston 4:3 (po pr.) | Tampa – Nashville 4:3 (kon.) | Detroit – Florida 2:3 (po pr.)
Carolina – Dallas 4:1 (kon.) | Montreal – Calgary 0:2 (kon.) | Minnesota – Colorado 1:5 (kon.)
Anaheim – St. Louis 1:6 (kon.) | Winnipeg – Vancouver 1:4 (kon.) | Buffalo – New Jersey 3:5 (kon.)
Detroit – Florida 2:3 (kon.) | Carolina – Dallas 4:3 (2:1 po s.n.)
Philadelphia Flyers
3:2 (2:0, 0:2, 0:0 - 1:0)
New York Islanders
Neděle 31.01.2021, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

Z mé strany je to pro dnešek vše, přeji klidně prožití zbytku noci. (03:46:06)

Statistiky zápasu:
    Střely na branku – 17:28 (6:6, 4:10, 4:11)
    Zblokované střely – 14:11
    Vyhraná vhazování – 22:22
    Trestné minuty – 8:2
    Hity – 24:31

Tak domácí se přece jen radují! Po skvělé první třetině, Flyers vypadli z tempa a otěže zápasu přebrali Islanders, kteří ovšem nedokázali překonat Cartera Harta, byť jej přestříleli téměř dvojnásobně. Hart se v bráně blýskl úžasnými zákroky. V prodloužení to již byla loterie, a díky proměněné šanci Scotta Laughtona získává dnes Philadelphie oba dva body do tabulky Východní divize.

63:16 Scott LAUGHTON - 3:2

63:16
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Po ztrátě Brocka Nelsona se k puku dostal Shayn Gostisbehere, který našel SCOTTA LAUGHTONA, a ten si počkal, objel obranu a gólmana Islanders a poslal kotouč do odkryté branky soupeře.
    Asistence: Shayne Gostisbehere

62:47
    Nelson nyní získal puk ve svůj prospěch a přihrává volnému Barzalovi.

62:06
    Skvělá střela Hayese míří vysoko nad branku Varlamova.

61:38
    Ubráněno! Nyní Flyers mířili do velmi nebezpečné příležitosti, ale kvůli nepřesné přihrávce z akce nebylo nic.

61:05
    U puku opět Barzal, který krouží a hledá čepele svých spoluhráčů.

60:42
    Jeden z domácích hráčů se dostal do samostatného úniku, ve kterém nedokázal překonat Varlamova.

60:18
    Barzal se snaží vymyslet akci společně s Nelsonem.

60:01

Po 60 minutách se vítěz nenašel. Poslední třetina byla u obou mužstev velice opatrná, do větších šancích se dostávali Islanders, kteří ovšem nedokázali překonat, skvěle chytajícího, Harta, který drží svůj tým ve hře o body.

60:00

59:36
    Domácí drží kotouč na svých hokejkách a nejspíše rozehrají poslední akci v základní hrací době.

Vojtěch Adamek

Branky a nahrávky: 4. Voráček (Giroux, Laughton), 14. K. Hayes (J. van Riemsdyk, Provorov), 64. Laughton (Gostisbehere) – 28. Eberle (Pelech), 32. Mayfield (Leddy, Barzal)

Philadelphia Flyers: Hart (Elliott) – Gostisbehere, Provorov (A), P. Myers, Sanheim (C), Braun, E. Gustafsson, Morin – Voráček (A), Patrick, Giroux – Farabee, K. Hayes, J. van Riemsdyk – M. Raffl, Laughton, Lindblom – Aube-Kubel, Bunnaman.
    New York Islanders: Varlamov (I. Sorokin) – Pelech, Pulock (C), Leddy, Mayfield, A. Greene, Dobson – Lee, Barzal, Eberle (A) – Bellows, B. Nelson, Jo. Bailey – Komarov, Pageau, Wahlstrom – M. Martin, Cizikas, Clutterbuck.

Rozhodčí: T. Peel a F. Charron