Edmonton – Toronto 4:3 (po pr.) | NY Rangers – Pittsburgh 4:5 (po pr.) | Philadelphia – NY Islanders 3:2 (po pr.)
Washington – Boston 4:3 (po pr.) | Tampa – Nashville 4:3 (kon.) | Detroit – Florida 2:3 (po pr.)
Carolina – Dallas 4:1 (kon.) | Montreal – Calgary 0:2 (kon.) | Minnesota – Colorado 1:5 (kon.)
Anaheim – St. Louis 1:6 (kon.) | Winnipeg – Vancouver 1:4 (kon.) | Buffalo – New Jersey 3:5 (kon.)
Detroit – Florida 2:3 (kon.) | Carolina – Dallas 4:3 (2:1 po s.n.)

Florida právě vstřelila branku!
    Hosté se radují z vítězství v prodloužení! Duclair tentokrát před brankou ještě nestřílel, ale přihrával. Kotouč prošel přes Hronka na ALEKSIHO HEPONIEMIA, a ten z první posla puk do odkryté branky. Ve svém prvním zápase NHL vstřelil tento finský mladík svůj první gól, a rovnou jím rozhodl prodloužení. Asistence: Anthony Duclair.

62:39
    Anthony Duclair dostal ještě jednu šanci, tentokrát už jel sám na branku, ale znovu neuspěl, Greiss ho vychytal.

56:45
    Mathias Bromé se dostal před branku a podruhé ve třetí třetině se ocitl ve velké šanci! Na svůj premiérový gól v NHL si ale musí počkat, protože Sergej Bobrovskij se roztáhl a předvedl skvělý zákrok levým betonem.

47:33
    Do obrovské šance se před brankou Floridy dostal švédský útočník Mathias Bromé. Měl před sebou odkrytou dobrou polovinu branky, ale nepodařilo se mu kotouč do ní dorazit, Bobrovskij skvěle zasáhl.

39:30
    Vyloučení v týmu Florida Panthers (Jonathan Huberdeau – 2 min., držení).

30:33
    Vyloučení v týmu Florida Panthers (Keith Yandle – 2 min., podrážení).

26:36

21:36
    Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Valtteri Filppula – 2 min., podrážení).

20:29
    Krátce po startu druhé třetiny se dostal do velké šance finský útočník Floridy Aleksander Barkov. Dostal se už ale z ideální střelecké pozice a nedokázal Greisse, který už ležel na ledě, překonat.
    19:59 Keith YANDLE - 2:2

19:59
    To je neuvěřitelné, hosté využívají i svou druhou přesilovku v zápase a stihli to necelou sekundu před koncem první třetiny! Greiss Hornqvistovu střelu vyrazil jen před sebe a připravený dorážet byl obránce KEITH YANDLE, který kotouč uklidil do sítě. Asistence: Patric Hörnqvist, Aleksander Barkov.

19:23
    Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Marc Staal – 2 min., vysoká hůl).
    16:59 Tyler BERTUZZI - 2:1

16:59
    Detroit právě vstřelil branku!
    Detroit ještě v první třetině otáčí skóre a jde do vedení 2:1! Střelu Stechera z pravé strany Bobrovskij pouze vyrazil před sebe a na brankovišti se nejlépe zorientoval TYLER BERTUZZI, který svou třetí šanci v zápase využil a celkově vstřelil už svou pátý gól v této sezoně. Asistence: Troy Stecher, Marc Staal.
    15:02 Anthony MANTHA - 1:1

15:02
    Necelých pět minut před koncem první třetiny je vyrovnáno! Domácí měli ponechanou výhodu, ale na přesilovku už nedojde, protože Detroit dokázal výhodu využít! Autorem vyrovnávací branky je ANTHONY MANTHA, který kotouč z mezikruží úspěšně dorazil do brány. Asistence: Vladislav Naměstnikov, Taro Hirose.

05:19
    Vyloučení v týmu Florida Panthers (Carter Verhaeghe – 2 min., držení hole).
    03:06 Aleksander BARKOV - 0:1

03:06
    Hosté využívají hned první přesilovku v zápase a jdou do vedení! Huberdeau posunul puk za branku na ALEKSANDERA BARKOVA, který před brankou hledal Hornqvista, ten se ale k puku nedostal, kotouč se místo toho odrazil od obránce Detroitu DeKeysera do jeho vlastní sítě. Asistence: Jonathan Huberdeau, Aaron Ekblad.

02:00
    Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Mathias Bromé – 2 min., držení).

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 16. Mantha (Naměstnikov, Hirose), 17. Bertuzzi (Stecher, M. Staal) – 4. Barkov (Huberdeau, Ekblad), 20. Yandle (Hörnqvist, Barkov), 63. Heponiemi

Detroit Red Wings: Greiss (J. Bernier) – Hronek, Nemeth, Stecher, M. Staal, Djoos, DeKeyser – B. Ryan, D. Larkin (C), Bertuzzi – Bromé, Naměstnikov, Mantha – Hirose, Filppula, Helm (A) – Nielsen, Glendening (A), Rasmussen.
    Florida Panthers: Bobrovskij (Driedger) – Ekblad, Weegar, Strälman, Nutivaara, Gudas, Yandle (A) – Duclair, Barkov (C), Verhaeghe – Hörnqvist, Wennberg, Huberdeau (A) – Lammikko, Luostarinen, Vatrano – Hinostroza, Acciari, Heponiemi.

Rozhodčí: G. Hebert, J. Hebert – Kovachik, Gibbons