Třinec – Vítkovice 7:1 (kon.) | Mountfield HK – Zlín 5:2 (kon.) | Sparta – K. Vary 5:2 (kon.)
Litvínov – Liberec 1:6 (kon.) | Motor ČB – Kometa Brno 2:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Plzeň 3:2 (kon.)
Pardubice – Olomouc 5:2 (kon.)
Mountfield HK
5:2 (2:1, 1:0, 2:1)
Berani Zlín
Úterý 02.02.2021, 17:00 • ČPP Aréna, Hradec Králové • Tipsport extraliga • 42. kolo

50:45
    Hosté si navíc zahrají i přesilovku. A Petru Koukalovi se to teda ani trošičku nelíbí, protože podle sudích hákoval soupeře. Každopádně zbytečný útočný faul a šance na Zlína na vyrovnání.

48:56
    Vyloučení v týmu Mountfield HK (Jordann Perret – 2 min., sekání + 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Jakub Ferenc – 2 min.; sekání + 2 min., hrubost).

44:18
    Na dvě minuty míří pykat dvojice Bohumil Jank a Pavel Sedláček, oba si odsedí dvě minuty za krosček. Hraje se ve čtyřech na obou stranách.

39:16
    Na závěr druhé dvacetiminutovky si ještě hosté zahrají přesilovou hru, dnešní střelec dvou branek Vladimír Růžička byl vyloučen za hákování.

28:35
    Ve stejném čase je vyloučen Pavel Kubiš, který si odsedí dvě minuty za hákování. Další přesilovka pro domácí.

24:22
    Další přesilová hra pro Hradec, dnes už třetí. Vyloučen je Matyáš Hamrlík poté, co si v souboji přidržel Kevina Klímu.

22:00
    První přesilovou hru si zahrají také hosté, protože Smoleňák je vyloučen za faul vysokou holí.

17:14
    Domácí se následně dostali do tlaku, který vyvrcholil vyloučením Zlína. Na dvě minuty si odchází posedět Jan Dufek, a to za hákování.

01:44
    Hradečtí si zahrají první přesilovou hru, protože Jiří Karafiát v obranném pásmu hákoval soupeře.

Daniel Krátký

Branky a nahrávky: 8. V. Růžička (Blain), 14. V. Růžička (Šalda), 27. F. Pavlík (J. Veselý, Nedomlel), 52. Kevin Klíma (Blain), 56. V. Růžička – 7. Šlahař (P. Sedláček), 50. J. Ondráček (Dufek, Gazda)

Mountfield HK: Š. Lukeš (Mazanec) – Blain, Nedomlel (A), Jank, Graňák, Šalda, F. Pavlík (A), Gaspar – Kevin Klíma, Koukal, Perret – Orsava, V. Růžička, J. Sklenář – Lev, Cingel, Smoleňák (C) – Jergl, J. Veselý, R. Pilař.
    Berani Zlín: Kořének (Holík) – Ferenc, Řezníček, M. Novotný, Nosek (A), Žižka (C), Gazda, Hamrlík – Vopelka, Fořt, Kubiš (A) – Svoboda, Karafiát, Okál – J. Ondráček, Fryšara, Dufek – Šlahař, P. Sedláček, Sebera.

Rozhodčí: Horák, Pražák – Špůr, Votrubec.