Vrchlabí – Kladno 4:2 (kon.) | Benátky n/J – Sokolov 6:4 (kon.) | Havířov – Slavia 5:1 (kon.)
Přerov – Jihlava 4:3 (1:0 po s.n.) | Kadaň – Ústí n/L 1:5 (kon.) | Vsetín – Poruba 2011 4:1 (kon.)
Třebíč – Frýdek-M. 1:3 (kon.) | Kolín – Litoměřice 2:4 (kon.) | Šumperk – Prostějov 3:6 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
HC RT TORAX Poruba 2011
Středa 03.02.2021, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • Chance liga • 26. kolo

42:53
    Nápor hostů ukončil zbytečný faul Szathmáryho. Dvě minuty si odpyká za krosček.

37:05
    ... tak už ne. Podrážení od Ondřeje Smetany nabízí početní výhodu hostům.

33:43
    Urbanec ve snaze vyhodit puk podmetl Gorčíka a nabídl tak Vsetínu dlouhou přesilovku pěti proti třem. Valaši tak mohou jít do trháku.

33:06
    Tlak Vsetína ale může pokračovat. Dvě minuty za krosček si totiž odsedí Voráček.

19:42
    Nepovedená pětiminutová přesilovka Poruby končí předčasně. Za vyloučení putuje na lavici hanby Hotěk.

14:53
    První přesilovka pro Porubu a hned pětiminutová. Berger se ve středním pásmu srazil s Pořízkem a je z toho nešťastná situace pro oba. Rameno domácího útočníka totiž trefilo hostujícího hráče rovnou do hlavy. Výsledek je ten, že Pořízka museli do kabin odvést spoluhráči a domácí Jan Berger v utkání dohrál – dostal trest na pět minut + do konce utkání.

02:39
    První přesilovku si zahrají domácí. Hotěk ve středním pásmu podsekl domácího útočníka a po zásluze míří za katr.

Radek Bařina

Branky a nahrávky: 16. Vítek (Kucharczyk), 28. L. Bednář (Štach, Bartko), 36. Kucharczyk (Štach, R. Vlach), 41. Gorčík (Pechanec) – 20. Špaček

VHK ROBE Vsetín: Gába (Málek) – Smetana, Ondračka, Bartko, Hryciow, Štach, Kudělka, J. Jenáček – Gorčík, Pechanec, L. Bednář – Kucharczyk, R. Vlach, Babka – Vítek, Šilhavý, Hořanský – Berger, A. Zeman, Gajarský.
    HC RT TORAX Poruba 2011: Muštukovs (Foltán) – Urbanec, T. Voráček, Kozák, Szathmáry, Slavík, Teper, Žovinec – Špaček, Kanko, Brodek – Pořízek, Korkiakoski, Stloukal – Adam Raška (1994), Hudeček, Sikora – Hotěk, Toman, Endál.

Rozhodčí: Doležal, Bejček – Novák, Blažek