Chrudim – Svarog Teplice 3:0 (kon.) | Interobal Plzeň – České Budějovice 7:1 (kon.) | Česká Lípa – Olympik Mělník 4:6 (kon.)
FK Chrudim
3:0 (0:0)
Svarog FC Teplice
Pátek 05.02.2021, 19:00 • Sportovní hala Chrudim • 1. Futsal liga • 8. kolo

Domácí futsalisté nakonec souboj dvou těžkých vah zvládli lépe a slaví tři body! O výhře rozhodli v poslední pětiminutovce a alespoň na chvilku se posouvají do čela 1. FUTSAL ligy. (20:39:00)

38:55
    Tomáš Koudelka byl tentokrát v souboji pozdě a za svůj skluz mu právem patří žlutá karta.
    38:52 FELIPE - 3:0

38:52
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! Power-play hostům nevyšla, k míči se na vlastní polovině dostal FELIPE, který přes celé hřiště přidává svoji druhou a celkově třetí branku Chrudimi v dnešním souboji – 3:0!

38:08
    Teplice si okamžitě berou time out a zkusí v závěrečných minutách hru bez brankáře!
    38:08 PAVEL DROZD - 2:0

38:08
    Vypadá to, že se domácí futsalisté dočkají dalšího tříbodového vítězství! Yuri sice vyhnal PAVLA DROZDA až téměř do nulového úhlu, český reprezentant ale i tam odsud dokázal prostřelit Hůlu a zvýšit již na 2:0!

37:42
    Domácí jsou zatím stále aktivní, Hůlu prudkou ranou prověřil Yuri. Následovat bude roh chrudimského týmu.

36:36
    Everton chtěl překvapit vyběhnutého Hůlu z vlastní poloviny, míč ale skončil těsně nad břevnem. Hrát tak budou Teplice, které se musí hodně rychle přepnout do ofenzivního módu.
    35:45 FELIPE - 1:0

35:45
    Domácí se čtyři minuty před koncem dočkávají vstřelené branky a nutno říci, že naprosto zaslouženě! FELIPE si šikovně narazil balon s Martinem Došou a následně střelou pod nohama padajícího Hůly posílá Chrudimské do důležitého vedení – 1:0!

35:12
    Z ničeho nic však Teplice mohly udeřit! Nástřel Adriana tečoval Alemao těsně před Rennanem, balon mu, naštěstí pro domácí, prolétl mezi nohama těsně vedle!

34:41
    Další pokus Yuriho z lajny sražen jen na roh. Hosté se teď v Chrudimi jen brání a věří v ubránění bezbrankového stavu až do konce.

34:14
    Ještě připomenu, že na fauly srovnáno 3:3.

33:26
    Hodně emocí na hřišti! Pavel Drozd si vypíchl balon před Adrianem, který ho následně zfauloval! Domácí se dožadovali jasné červené karty, sudí ale vytasil jen kartu žluté barvy. Za mohutné protesty dostává Max na střídačce žlutou kartu taktéž.

32:13
    Sedm minut do konce, v Chrudimi stále čekáme na první branku. Mnohem blíže k ní mají Chrudimští.

32:12
    Další zákrok si teplický gólman připisuje proti pokusu Davida Drozda.

32:06
    Domácí začínají zvyšovat svoji herní převahu, Koudelkův nástřel jemně tečoval Pavel Drozd, Hůla znovu skvěle zasahuje.