Hranice – Nové Veselí 28:24 (kon.) | Karviná – Frýdek-M. 37:29 (kon.) | SHC Maloměřice – Kopřivnice 23:26 (kon.)
Dukla – Lovosice 26:27 (kon.) | Jičín – Zubří 35:24 (kon.)
HCB Karviná
37:29 (17:13)
Pepino SKP Frýdek-Místek
Sobota 06.02.2021, 10:35 • Hala STaRS, Karviná • Chance Extraliga mužů • 17. kolo

Z mé strany je to dnes už vše. Přeji vám pohodový víkend a někdy příště se na vás budu těšit u házené opět napočtenou! (12:10:56)

HCB Karviná – Pepino SKP Frýdek-Místek 37:29 (17:13)
    Nejvíce branek: Patzel 10/2, Solák 7, Gromyko 5 – Chudoba 6, Mlotek 5, Strack 4. Rozhodčí: Fukala, Mohyla. Sedmimetrové hody: 2/2 – 2/1. Vyloučení: 5:5.

Baník slaví dva body především díky fantastickému startu do druhé půle, kdy Frýdek absolutně vymazal ze hry a během prvních deseti minut hry to bylo ze ztráty 13:17 rázem 15:24. Od té doby bylo prakticky po špílu, Baník si v klidu dohrál zbylých 20 minut a dal prostor širší sestavě, Frýdek si naopak zkusil nějaké kombinace a útočné akce, které by se mu mohly hodit v budoucích zápasech. I přes podzimní porážku o šest tak má Karviná lepší vzájemný zápas na skóre a upevnila si první flek v tabulce, zatímco Frýdek-Místek musí čekat na výsledek zápasu Dukla – Lovosice, který by jej mohl sesunout na průběžný pátý flek.

Konec zápasu. (37:29)
    60
    Gólový účet nakonec přesnou střelou do vinglu uzavřel v čase 59:56 Růža a Baník bere výhru o osm branek! (37:29)
    60
    Hrachovec zakončil z devítky mimo dosah Mokroše, poslední slovo v útoku ale bude mít Baník, do konce zbývá zhruba 25 sekund. (36:29)

59
    Ani další brejk Karviné nevyšel, přihrávka na Růžu byla příliš dlouhá a na sklonku předposlední minuty jde Frýdek do útoku. (36:28)

59
    Rychlý protiútok chtěl ze šestky zavěsit Plaček, z čisté šance ale napálil jenom břevno! (36:28)
    58
    Patzel se tam naopak zapíše už podesáté, dnes patří s přehledem k nejlepším hráčům na hřišti! (36:28)
    58
    Samotný závěr utkání už za moc nestojí. Hrachovec si bez problémů prošel otevřenou obranou a i on se zapíše do kolonky střelců. (35:28)

57
    Bureš mohl v situaci 6 na 4 rychle přidat svoji třetí trefu, proti jeho střele ale skvěle zasáhl Mokroš! (35:27)
    57
    Hodně pohyblivě to sehráli domácí v oslabení, kdy Plaček dostal ke střele velice ostrý úhel, Cába ale zvládl překonat! (35:27)
    56
    Tentokrát sehrávali kombinaci hosté na Chudobu, jehož střela z dálky byla přesná. Mokroš na svůj první zákrok zatím stále čeká. (34:27)

56
    Frýdek bude mít 1:43 6 na 4! Za další zápasnický chvat je vyloučen Drzyzga. (34:26)

55
    Dvě minuty i na domácí straně, odpočinout si míří David Růža, který skočil do prvního střídání. (34:26)
    55
    Dvě tvrdé bomby od Urbańského, zatímco ta první skončila na tyči, druhá již z podstřelu přímo ve vinglu! (34:26)
    54
    Hosté zkusili variantu bez brankáře, která vyšla, Burešovo zakončení z křídla Mokroš už nestihl před brankovou čárou vyrazit. (33:26)
    54
    Patzel proměnil i tento sedmimetrový hod, domácí hrají již v hodně kombinované sestavě a závěr si užívají. (33:25)

53
    Sedmička pro Karvinou, pro kterou si došel dobrou prací na pivotu Užek. Navíc ještě vybojoval pro Ondrušíka dvě minuty. (32:25)