Philadelphia – Boston 1:2 (kon.) | Tampa – Detroit 3:1 (kon.) | Florida – Nashville 2:1 (kon.)
Anaheim – San Jose 4:5 (0:2 po s.n.) | Vegas – Los Angeles 5:2 (kon.) | Ottawa – Montreal 1:2 (kon.)

2. Brad Marchand (BOS) 1+0
    3. Tuukka Rask (BOS) 23 zákroků, 1 OG, úspěšnost 95,8%, odchytal 60 minut (03:52:43)

Tuukka Rask (BOS) 23zákroků, 1 OG, úspěšnost 95,8%, odchytal 60:00

Domácí celek se dostal do vedení, trefil se James van Riemsdyk. Za hosty pak vyrovnal v 53. minutě Brad Marchand, a rozhodující branku zaznamenal Sean Kuraly. Góly Bruins od sebe dělilo 27 vteřin. Asistence si připsali hostující David Pastrňák a David Krejčí, Jakub Voráček vyšel bodově naprázdno.

59:53
    Ještě jedno zakázané uvolnění, hosté se s vypětím všech sil bráni, Flyers už mnoho času nemají.

59:37
    Brad Marchand (Boston) dostal kotouč do středního pásma.

59:28
    Zakázané uvolnění vrací hru před branku Bruins.

59:00
    Poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:53
    Jakub Voráček (Philadelphia) pálil z dobré pozice, ale jeho rána je odražená nad branku. Domácí se pokouší vyrovnat, ale hosté se houževnatě brání.

58:31
    Oddechový čas pro domácí.

58:31
    James van Riemsdyk (Philadelphia) skvěle tečoval před brankou puk, ale Tuukka Rask kryje kotouč mezi betony.

58:03
    Vyloučený hráč se vrací do hry. Claude Giroux minul branku.

57:52
    Domácí hrají v šesti, odvolali brankáře.

57:30
    Ivan Provorov (Philadelphia) pálil od modré čáry, Tuukka Rask vyrazil jeho projektil ramenem, a pak už jeho spoluhráči dostali puk do bezpečí.

57:14
    Polovina přesilovky Fylers je pryč, Boston stále drží vedení.

56:32
    Jakub Voráček (Philadelphia) hledal spoluhráče, následná pálil James van Riemsdyk, ale jeho pokus kryje brankář Bruins. Domácí hrají aktivně v přesilovce.

56:15
    Jakub Voráček (Philadelphia) hlídkoval před brankou, ale spoluhráči mu nedokázali přihrát.

56:03
    Vyloučení v týmu Boston Bruins (Craig Smith – 2 min., podrážení).

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 41. J. van Riemsdyk (E. Gustafsson, Giroux) – 53. Marchand (Pastrňák, McAvoy), 53. Kuraly (Bjork, Krejčí)

Philadelphia Flyers: Elliott (Hart) – Provorov, Gostisbehere, Sanheim, P. Myers, E. Gustafsson, Braun – Giroux, K. Hayes, Voráček – Lindblom, Patrick, Konecny – J. van Riemsdyk, Laughton, Farabee – M. Raffl, Bunnaman, Aube-Kubel.
    Boston Bruins: T. Rask (Halák) – Lauzon, McAvoy, Clifton, Carlo, J. Zbořil, K. Miller – Marchand, Bergeron, Pastrňák – N. Ritchie, Krejčí, C. Smith – Frederic, Coyle, Wagner – Blidh, Kuraly, Bjork.

Rozhodčí: Schrader, Kozari – Suchanek, MacPherson