Philadelphia – Boston 1:2 (kon.) | Tampa – Detroit 3:1 (kon.) | Florida – Nashville 2:1 (kon.)
Anaheim – San Jose 4:5 (0:2 po s.n.) | Vegas – Los Angeles 5:2 (kon.) | Ottawa – Montreal 1:2 (kon.)
St. Louis – Arizona 1:3 (kon.)
St. Louis Blues
1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
Arizona Coyotes
Sobota 06.02.2021, 21:10 • Enterprise Center, St. Louis • NHL

59:35
    Dvě minuty za podražení ještě dostává David Perron (STL).

58:04
    Šance domácích nyní hodně klesají, protože je na dvě minuty za nedovolené bránění vyloučen Jaden Schwartz (STL).

49:24
    Nicméně přesilovka domácích končí velmi rychle díky podražení Davida Perrona (STL), který si též odsedí dvě minuty.

49:13
    Blues si zahrají další přesilovou hru, když je Niklas Hjalmarsson (ARI) vyloučen na dvě minuty za hákování.

42:14
    Carl Gunnarsson (STL) oslabuje svůj celek na dvě minuty, když dostává trest za sekání.

37:35
    St. Lous si vybojovali přesilovou hru, když je Christian Dvorak (ARI) vyloučen na dvě minuty za hákování.

31:39
    Ve středním pásmu se dlouho mezi sebou kočkovali domácí Brayden Schenn (STL) a hostující Johan Larsson (ARI) a vše nakonec vyvrcholilo v bitku mezi oběma borci, kterou nakonec vyhrál hráč Coyotes. Oba si nyní odsedí pět minut na trestné lavici.

28:57
    Torey Krug (STL) dostává dvě minuty za hákování, a tak nás čeká třetí přesilová hra Arizony.

25:32
    Jason Demers (ARI) je druhým vyloučeným hráčem Arizony v tomto zápase, když přidržel pronikajícího Walmana.

20:53
    Je tu další vyloučení na domácí straně, když je Mike Hoffman (STL) vyloučen na dvě minuty za sekání, avšak ze záznamu to žádný extra faul nebyl.

17:03
    Tlak Coyotes nakonec vyústil v první přesilovou hru hostí, když je na trestnou lavici poslán Sammy Blais (STL) na dvě minuty za sekání.

09:36
    Je tu první vyloučení v utkání, když je na dvě minuty za podražení vyloučen hostující Nick Schmaltz (ARI).

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 5. Thomas (Parayko, Krug) – 3. Chychrun (Keller, Garland), 31. Keller (Kessel), 60. Chychrun (Garland)

St. Louis Blues: Husso (Binnington) – Krug, Faulk, Dunn, Gunnarsson, Mikkola, Parayko, Walman – Hoffman, R. O'Reilly, Perron – Schwartz, B. Schenn, Kyrou – Barbašev, Thomas, Sundqvist – Blais, MacEachern.
    Arizona Coyotes: Kuemper (Raanta) – Chychrun, Ljubuškin, Goligoski, Hjalmarsson, Oesterle, Demers – Keller, Schmaltz, Garland – Caggiula, Dvorak, Pitlick – Brassard, Hayton, Kessel – Chaput, Jo. Larsson, Hayden.

Rozhodčí: Hebert, South – Galloway, Knorr