Ufa – Chabarovsk 4:0 (kon.) | Magnitogorsk – Barys 3:2 (kon.) | Čeljabinsk – CSKA Moskva 2:3 (2:3 po s.n.)
Kunlun – Viťaz 4:5 (kon.) | Soči – Minsk 3:4 (kon.) | Omsk – Nižněkamsk 4:2 (kon.)
Čerepovec – Dynamo Moskva 2:5 (kon.) | Petrohrad – Jokerit 3:2 (kon.) | Riga – Spartak Moskva 1:2 (kon.)
HK Soči
3:4 (1:0, 1:2, 1:2)
HC Dinamo Minsk
Neděle 07.02.2021, 15:00 • Bolšoj dvorec sporta, Soči • KHL

58:06
    Jenže přesilovka Soči trvala jen 23 sekund, neboť dnes výborně hrající Kirill Peťkov udělal zřejmě první chybu – dostává dvě minuty za vysokou hůl.

57:37
    Nepříjemnost pro Dinamo. Ačkoliv to původně vypadalo, že na trestnou půjdou domácí, má právě Soči výhodu přesilovky po faulu Menella, jenž vystřelil puk mimo kluziště. Sbírá tak již třetí dnešní vyloučení a šest trestných minut.

38:56
    Byla jen otázka času, kdy sudí po dvojím vyloučení pošlou ven i hráče Dinama. Menell nemohl na modré zastavit puk, kterého se chopil Nikita Točickij. Bek Dinama se jej lehce dotkl a ačkoliv lídr Soči svému pádu hodně přihrál, na rozhodnutí sudích to nic nemění. Možná se nyní Menell i oprávněně zlobí, takže jsou k tomu ještě dvě minuty za nesportovní chování.

37:54
    Jurij Alexandrov před vlastní klecí zcela evidentně zahákoval Roba Klinkhammera a vzápětí míří na trestnou lavici. A přesilovka Dinama bude hned dvojnásobná a dvouminutová, neboť hráčská lavice Soči dostává dvě minuty za nesportovní chování.

35:49
    Domácím se trest příliš nelíbí, nicméně s nedovoleným bráněním pro Germana Rubcova nic nenadělají.

23:45
    Nyní se bude Dinamo bránit, jelikož Brennan Menell dostává dvě a dvě minuty za vysokou hůl. Vskutku nepříjemný moment pro hosty a domácí si budou moct vzít ztracené vedení zpět.

20:34
    Hosté si také zahrají přesilovkou hru, dvě minuty za vysokou hůl dostává Ivan Miščenko.

09:06
    Ilja Usov jde na dvě minuty ven za krosček a blíže k úvodnímu gólu by tak nyní mohli být domácí.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 14. Točickij (Peťkov), 40. Kurbatov, 42. Ruděnkov (Miromanov, Glotov) – 22. Klinkhammer (Prince, Menell), 38. Protas (Almqvist, Z. Mitchell), 54. Falkovskij (Menell, Gorbunov), 57. Z. Mitchell (Usov, Šinkevič)

HK Soči: Treťjak (Krasikov) – Rundblad, Miščenko, J. Alexandrov (C), Miromanov, Batyršin, Pogorišnyj, Sedov – Točickij (A), Peťkov, Šmeljov – Rubcov, J. Karjalainen, Ruděnkov (A) – Kolgotin, Volodin, Glotov – A. Galimov, Kurbatov, Feoktistov.
    HC Dinamo Minsk: Furch (D. Taylor) – Falkovskij, Menell, Almqvist, Znacharenko (A), Děrjabin, Šinkevič, Denisov – Z. Mitchell, Alistrov, Prince (A) – Klinkhammer (C), Protas, Kozun – Gorbunov, Paré, Mosaljov – Usov, K. Voronin, Kogalev – Děmkov.

Rozhodčí: Alexej Bělov, Jurij Oskirko – Alexander Černyšjov, Dmitrij Šišlo