Michalovce – Trenčín 2:1 (3:1 po s.n.) | Banská Bystrica – Nitra 7:0 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Poprad 1:11 (kon.)
Detva – Košice 2:3 (kon.) | Nové Zámky – HC Slovan 0:2 (kon.) | Miskolc – Zvolen 1:5 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
1:11 (0:5, 1:0, 0:6)
HK Poprad
sk Neděle 07.02.2021, 17:00 • TITAN Aréna • Tipos Extraliga (SR) • 38. kolo

59:32
    Valigura výbornou prihrávkou našiel pred bránkou Drgoňa, ktorý už mal pred sebou len ležiaceho Kozela. Bol však faulovaný Marcelom Petranom a ten odchádza znovu na trestnú lavicu, teraz za krosček.

56:33
    Ďalšia presilovka pre tím Popradu. Allan McShane je vylúčený za držanie.

55:05
    Marcel Petran sa po zákroku hokejkou na Haščáka dvojminútovému trestu nevyhne. Posedí si za podrazenie.

47:35
    Presilovku si po dlhšej dobe zahrajú Popradčania. Dve minúty za podrazenie dostáva Rudolf Huna.

39:45
    Poprad pôjde v tejto tretine už po druhýkrát "do troch". Petr Ulrych je vylúčený na dve minúty za seknutie.

38:41
    Súboj Haščáka s Nemcom bol trochu sporný. Nemec pridržal mierne Haščáka, potom sa Haščák chcel vymeniť a napokon popradský útočník dostáva dve minúty za hrubosť.

30:14
    Vzdialenejší hlavný rozhodca si všimol hákovanie Lukáša Handlovského na Rudolfa Hunu a bude z toho pre Liptákov dvojnásobná presilovka.

29:42
    James Livingston to s tvrdosťou trošku prehnal a za svoj zákrok proti Pavúkovi dostáva dve minúty za krosček.

24:41
    Poprad si zahrá presilovku. Dve minúty za úmyselné posunutie bránky inkasuje brankár Patrik Kozel.

18:42
    Michael Vandas si pomohol proti Štrauchovi jemným háčikom a je za to na dve minúty vylúčený.

08:07
    Presilovka pre Mikuláš sa však rýchlo končí. Markus Michalík si odsedí dvojminútový trest pre Patrika Kozela za podrazenie.

07:52
    Vidíme prvé vylúčenie v zápase. Presilovku si zahrajú domáci, Daniel Brejčák dostáva dve minúty za podrazenie.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Branky a nahrávky: 34. McShane (Tullio, Jesus) – 4. Seigo (Svitana, Skokan), 6. Mešár (Preisinger, Matej Paločko), 7. Bjalončík (Livingston), 12. Haščák (Skokan), 12. Bjalončík (Livingston, Vandas), 42. Vandas (Livingston, Drgoň), 49. Livingston (Svitana), 49. Handlovský (Zagrapan, Matúš Paločko), 51. Valigura (Preisinger, Mešár), 56. Vandas (Dalhuisen, Seigo), 60. Livingston (Skokan, Svitana)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Kaarlehto (7. Kozel) – Mezovský, Nemec, Valtola, Petran, Robertson, Jesus, Droppa, Pavúk – Štrauch, Lištiak, Ru. Huna – Hamráček, Oško, Michalík – Tullio, McShane, Portokalis – Kalousek, Uhrík, Vybíral
    HK Poprad: Hamerlík (Rychlík) – Drgoň, Ulrych, Seigo, Dalhuisen, Brejčák, Demo, Hudec – Svitana, Skokan, Haščák – Vandas, Bjalončík, Livingston – Matúš Paločko, Zagrapan, Handlovský – Mešár, Preisinger, Matej Paločko – Valigura

Rozhodčí: Korba, Výleta – Janiga, Bogdaň