Michalovce – Trenčín 2:1 (3:1 po s.n.) | Banská Bystrica – Nitra 7:0 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Poprad 1:11 (kon.)
Detva – Košice 2:3 (kon.) | Nové Zámky – HC Slovan 0:2 (kon.) | Miskolc – Zvolen 1:5 (kon.)
HK Detva
2:3 (0:1, 0:2, 2:0)
HC Košice
sk Neděle 07.02.2021, 17:00 • ZŠ Detva • Tipos Extraliga (SR) • 38. kolo

Vážení diváci, vitajte pri priamom textovom online prenose zo zápasu 38. kola hokejovej Tipos Extraligy medzi HC 07 WPC Koliba Detva a HC Košice.

Stretnutie sa začne o 17:00.

Súboj dvoch tímov v strede tabuľky, hrá sa o priamy postup do štvrťfinále.

Piata Detva má na konte 64 bodov, čo je rovnako ako má šiesta Nitra. Siedmy Trenčín zaostáva o päť bodov, veľa priestoru na ďalšie zaváhanie tu pre HC 07 veru nie je. Medvede za uplynulé týždne stratili pozíciu v neprospech Michaloviec, ich manko na Zemplínčanov sa navýšilo po piatkovej domácej prehre 1:5 proti Novým Zámkom.

Košice spadli počas januára zo šiestej priečky na ôsmu. Tradičný klub v slovenskej lige predbehli Michalovce a Trenčín. Aktuálne majú východniari 53 bodov a už na dvakrát spomínaných Vojakov spod Dukly strácajú šesť bodov. Zozadu je najbližšie Banská Bystrica, ale to by Košičania museli totálne spackať február a marec, aby Barani zmazali 13-bodový odstup. Po sérii zlých výsledkov si Oceliari mohli schuti zakričať po minulotýždňovom víťazstve v derby v Poprade 4:3, ale i po piatkovom triumfe v predĺžení nad Miškovcom 5:4, ktoré už po šiestich sekundách expresne rozhodol Klhúfek.

Úvodné zostavy:

HC 07 WPC Koliba Detva: Petrík (Lietava) – Rymsha, King, Jendroľ, Gachulinec, Bača, F. Fekiač, Lalík, Turan – Charbonneau, Downing, Cox – Ľupták, Valent, Čacho – Halama, V. Fekiač, Ščurko – Žilka, Klíma, Magdolen

HC Košice: Vay (Riečický) – Pavlin, Deyl, Michalčin, Růžička, Slovák, Cibák, Nemčík – Klhůfek, Chovan, Reway – Belluš, Poirier, Milý – Jokeľ, Eliaš, Jenyš – Frič, Havrila, Krasničan – Vaculik

Rozhodca: Štefik, Novák – Frimmel, Vyšný – Kontšek.

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

00:13
    Vay má za sebou prvý zákrok v drese Košíc. Maďarský gólman dnes debutuje za Oceliarov.

00:36
    Ofsajdové postavenie hostí, na ľade prichádza prvá formácia Detvy.

00:53
    Veľký chaos hneď v úvode. Puk sa pohyboval v blízkosti bránkoviska súpera. Charbonneau a Downing sa temer aj pochytili s oveľa vyššími obrancami Košíc, gól však z toho nebol, ani sa nevylučuje.

01:43
    Detvania pokračujú v nastolenom trende. Ďalší závar pred svätyňou Košíc.

02:15
    Strieda sa počas hry, pri puku domáci.

02:45
    Vylúčenie v tíme HC 07 WPC Koliba Detva (Viktor Fekiač – 2 min., faul kolenom).

02:56
    Peter Valent vo vlastnom oslabení unikol obrancom, dostal sa až pred Vaya, ktorý zasahoval betónmi!

03:27
    Po neúspešnej koncovke Rewaya od ľavej tyčky sa HC 07 oslobodilo vyhodením puku cez všetky čiary.

03:57
    Belluš s Poirierom nevyhrali pásmo pre svoj celok. Košice zatiaľ so slabšou presilovkou.

04:16
    Košice dali gól!
    EMILE POIRIER akoby počul moje slová a na druhýkrát už bol pri získaní tretiny úspešný. Usadil sa na modrej čiare a čakal na prihrávku od Pavlina. Strela medzi štyroch hráčov, puk sa pravdepodobne odrazil od jedného z Detvanov až napokon skončil za Petríkom!

Asistencie: Žiga Pavlin, Martin Belluš.
    04:16 Emile POIRIER - 0:1

Zdroj: tipsport.sk/live

05:04
    Poirier to skúšal z podobnej palubnej pozície ako pred minútou, teraz však ale pred bránou nebol nik, kto by mohol jeho ranu tečovať.

05:35
    Charbonneau len krúti hlavou, ofsajd to však bol. Nie úmyselný, takže sa vhadzuje pred košickou modrou.

06:28
    Neúnavný Charbonneau neuspel ani teraz. Minútové striedanie ukončil nahodením na zadný mantinel Cox.

06:51
    Jenyšova prihrávka pravej strany pred Petríka nebola nikým zastihnutá.

07:10
    Vay si pripísal za krátky časový úsek azda tri zákroky. Dva betónmi, jeden lapačkou. Maďarský brankár sa včas presunul pri pokuse Turana.

07:10
    Dlhšie sa nehrá. Pôvodne bola v pláne iba reklamná prestávka, lenže mimo svoju pozíciu sa ocitla košická bránka po ďalšej z potýčok.

07:42
    Hra sa rýchlo presunula do tretiny Detvy. Michalčin včas zavrel mantinel, Cox tak nevyrazil do brejku.

08:03
    Napriek tomu o dvadsať sekúnd neskôr sa už hralo za Vayom, tímy prestriedali a Košice môžu ísť vpred.

08:20
    Ale len na chvíľu. Parádny teč vystrúhal Ščurko. Puk trafil vysoko vo vzduchu, no ten šiel len popri tyčke a tak ho Vay pre istotu prikryl.

08:32
    Havrila vyhodil puk za pomoci mantinelu cez všetky čiary, máme tu prvé zakázané uvoľnenie.

08:36
    Gachulinec okamžite po buly páli tesne vedľa ľavej žŕdky!

09:00
    Valent s Čachom v ofsajde po prihrávke Ľuptáka. Ak by to postavenie mimo hru nebolo, tak by z toho bolo prečíslenie dvaja proti jednému, keďže Košice striedali.

09:55
    Vylúčenie v tíme HC Košice (Tomáš Slovák – 2 min., nedovolené bránenie).

10:14
    Detva už pred presilovkou zatlačila súpera. Uvidíme, čo z toho bude počas početnej výhody.

10:28
    Rymsha to skúsil od modrej, trafil iba košického hráča. Puk zrazený na ochrannú sieť.

10:51
    A opäť to bol obranca Detvy, ktorý pálil, tentoraz z vrcholu kruhu. Vay s raketovou lapačkou, skóre sa nemení.

11:04
    Samé šarvátky pred Vayom. Po tejto sa už vylučovať bude. Detva to hádže na bránku, sú tam aj teče, ale Valentova koncovka končí len u maďarského gólmana.

11:04
    Súčasné vylúčenie:
    Vylúčenie v tíme HC 07 WPC Koliba Detva (Dominik Jendroľ – 2 min., hrubosť).
    Vylúčenie v tíme HC Košice (Matúš Havrila – 2 min., hrubosť).

11:24
    Pokračuje sa v hre piatich na štyroch, Oceliari sa znovu ubránili.

11:35
    Čacho z pravého kruhu mieril k ľavej tyčke, no napokon ju míňa. Koniec vylúčenia Slováka sa blíži.

11:55
    Hostia v plnom počte.

12:23
    Košičania sa nevedia dostať z vlastného pásma ani po ukončení oslabenia. Detva aktívnejšia, ale hostí drží nad vodou debutant medzi tromi žrďami.

13:09
    Petrík po dlhšom čase musel reagovať na výmenu puku Košičanov, tlak pokračuje ďalej.

13:24
    Detviansky gólman prerušuje hru a robí dobre. Jeho spoluhráči miestami nevedeli, kam majú skôr ísť.

13:41
    Milý si odmakal svoju prácu pri mantineli a hľadá niekoho, komu by prihral.

13:56
    Vylúčenie v tíme HC Košice (Martin Belluš – 5 min., faul kolenom + osobný trest do konca zápasu, faul kolenom).

Trest odpyká Juraj Milý.

Belluš úplne zbytočne fauloval kolenom za súperovou bránou Turana. Odohralo sa to mimo hry, košický krídelník druhej formácie na dnes dohral.

14:32
    Vay opäť raz čaruje! Akrobatický zákrok, po ktorom padol košický brankár na zadok malo úspech.

15:32
    Zatiaľ sa ale domácim nedarí vymyslieť prekvapivú finálnu prihrávku. Košická defenzíva pozorná.

15:53
    Reway prehral buly vo vlastnom obrannom pásme, Detva zostáva pred Vayom.

16:08
    Hra sa ale pravidelne kúskuje, približne každá tretia strela je buď zrazená na ochrannú sieť, alebo sa Košičanom darí zbierať odrazené puky a oslobodiť sa.

16:18
    Havrila na ofenzívnom výlete v oslabení, Petrík s dôležitým zákrokom po súboji jeden na jedného.
    16:18 Havrila (KOS), Petrík (DTV)

16:53
    King neudržal puk v pásme Oceliarov, do konca vylúčenia Belluša niečo vyše dvoch minút. Samozrejme, Belluš už do zápasu nezasiahne.

17:22
    Už sme ale znovu pred Vayom, ktorý si do štatistík pripísal ďalší úspešný save.

17:51
    Čacho nemal ako cez Slováka, hostia vykrývajú predbránkový priestor na jednotku.

18:16
    Až šiesti hráči v jednom momente pri mantineli. Košice puk vyhadzujú až ku bránke súpera.

18:38
    Detvania sa hnevajú. Najprv bol odpískané zakázané uvoľnenie, potom to ale hlavný rozhodca upravil a icing zrušil. Vhadzuje sa v stredovom kruhu.

18:56

19:11
    Medvede zostávajú v útočnom pásme, ale v prvom dejstve to jednoducho nie je ono. Prestávka by im mala pomôcť.

19:34
    Zakončenie z pravého kruhu letelo niekde pomedzi Nemčíkove nohy. Viktor Fekiač nenamieril najvyššie, košický obranca puk netečoval, takže sa vhadzuje v strednom pásme.

19:53
    Klhůfek už nabíjal na strelu Chovanovi, ale čiarový arbiter píska ešte jeden ofsajd.

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

Detva mala viac striel, viac z hry, ale gól nestrelila ani počas 5-minútovej presilovky o jedného muža, duel kvôli faulu kolenom nedohrá Martin Belluš. Košičania naopak vyťažili z minima maximum, keď svoju početnú výhodu využili v piatej minúte po zásahu Poiriera.

Druhá tretina sa začne približne o 18:02.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

20:59
    Detva nebola horšia od Košíc, chýbala jej však presnosť na hokejkách. Budeme zvedaví, čo sa podarí vymaniť zo svojich zverencov Ernestovi Bokrošovi.

21:34
    Domáci začali tam, kde v prvej tretine skončili. Útočenie a útočenie, ale Vay zostáva stopercentný.

22:09
    Košičania vo vlastnom pásme, puk pritlačený k mantinelu.

22:42
    Rymsha si to zobral ako posledný hráč medzi Rewaya a Klhůfka. A to bola chyba. MARTIN REWAY detvianskemu obrancovi puk vypichol, aby sa následne vyrútil sám na Petríka. Slovenský reprezentant chladnokrvne zakončil, je to 0:2!

Bez asistencie.
    22:42 Martin REWAY - 0:2

23:41
    S Petríkom hrali všetci svätí! Horná žŕdka vyzváňa na domácej svätyni, nastrelenie od modrej bolo tečované, aby skončilo na konštrukcii brány.
    23:41

24:46
    King si dobre nakorčuľoval na pravý kruh, vypálil a bravúrny Vay znovu zasahuje!

25:27
    Jokeľ takisto vo výhodnej pozícii, Petrík vytesnil puk za svoju bránu. Kolotoč šancí sa roztočil a nezastavuje.

26:07
    Vylúčenie v tíme HC 07 WPC Koliba Detva (Matej Bača – 2 min., držanie).

26:20
    Vylúčenie v tíme HC Košice (Juraj Eliaš – 2 min., hákovanie).

26:54
    Čacho márne naháňal puk pred bránkou Košíc, hráč druhej formácie musí korčuľovať späť dozadu.

27:11
    Rýchly brejk, priamočiara akcia, finta Chovana a MARTIN REWAY zakončoval už do prázdnej brány! Košický kapitán sa pohral s Frederikom Fekiačom i Petríkom, ktorý už bol bez nároku na zákroku. Hostia vedú rozdielom triedy.

Asistencie: Michal Chovan, David Růžička.
    27:11 Martin REWAY - 0:3

28:07
    Domáci v plnom počte, navyše s krátkou 13-sekundovou presilovkou.

28:20

29:04
    Klhůfek mohol navýšiť už na 4:0, to by však v samostatnom úniku nesmel trafiť len betóny Petríka!

29:38
    Detva sa snaží vypracovať si šance postupnými útokmi, no sú to Košice, ktoré využívajú rýchle kolmice za obranu.

29:52
    Išlo najskôr o úmyselný ofsajd, alebo o icing. Hra sa vracia do pásma Oceliarov.

30:14
    Krasničan vyslal pridlhú prihrávku na Friča, ten potom neprešiel cez Baču.

30:34
    Slovák padol po súboji s Ľuptákom za vlastnou bránou, ale vylučovať sa nebude. Bolo by to prísne.

30:53
    Cox nedostal ani centimeter priestoru, Nemčík ho pri mantineli skvelo zavrel.

30:59
    Následne sa ale Košičania hnevajú, pretože im je pískané zakázané uvoľnenie. Jendroľ pritom hrať mohol, ale puk nechal tak.

31:08
    Downing pred bránou neuspel, hostia tak mohli konečne prestriedať.

31:21
    Ďalšie prerušenie v krátkom časovom slede. To viac vyhovuje Košiciam, ktoré nemusia vyslovene tvoriť.

32:36
    Chvíľu sa hralo pred Petríkom, sledujeme azda najviac neprerušované momenty v druhom dejstve. Zároveň však bez šancí.

33:19
    Vayovi prepadol puk po rane Kinga! Nikto chvíľu nevedel, kde je puk, až napokon maďarský gólman zasiahol svojou hokejkou a odstrelil ho preč od bránkoviska.

34:01
    Na ľade zostal ležať Havrila. Narazenie na mantinel sa netrestá, čaká nás reklamná prestávka.

34:08
    Gachulinec len do bočnej siete, úvodný gól Detvanov visí vo vzduchu už dlhšiu dobu.

34:33
    Michal Chovan zinkasoval úder do ruky, košický kapitán ihneď zhodil rukavice a odkorčuľoval na striedačku. Ani teraz sa vylučovať nebude.

34:59
    Poirier si nakorčuľoval za bránu, aby vzápätí vrátil puk pred Romana Petríka. Gólman domáceho mužstva si s tým dokázal poradiť.

35:44
    Charbonneau len do Michalčina. Detva pokračuje v tlaku, korekcia na 1:3 by domácim pred záverečnou tretinou výrazne pomohlo.

36:03
    Puk na ochrannej sieti, Košice si môžu vydýchnuť a aj prestriedať, keďže ich lavička je v druhom dejstve vzdialená cez pol klziska.

36:15
    Pre istotu vyšiel Adam Vay mimo svoju bránu, aby ukončil túto akciu. Ščurko proti svojmu bývalému tímu zatiaľ čaká na veľký moment v dnešnom meraní síl.

36:24
    Klíma sa dostal spoza brány pred ňu, Vay mu síce vypichol puk, ale aj napriek tomu center štvrtého útoku vypálil spomedzi kruhov... Len do výstroja maďarského muža v maske.
    36:24 Klíma (DTV), Vay (KOS)

37:11
    Michal Chovan späť na ľade. Košický prvý útok stál za gólmi v druhej tretine a nemuselo chýbať veľa, aby pridali ďalší. Napokon je z toho buly po Petríkovej ľavici.

37:57
    Charbonneau na kolenách. Legionár v drese Detvy márne brzdil, ocitol sa v ofsajde.

38:24
    Havrila zabojoval o puk s Lalíkom, Oceliari zostávajú v útočnom pásme.

38:54
    Milý sa nedostal cez súpera, ale ubehla ďalšia minúta a Košice držia puk od vlastnej svätyne.

39:09
    Poirier momentálne druhý zásah do čierneho nepridá, zakončenie z pravého kruhu "zadunelo", čo znamená, že skončilo na betónoch Petríka.

39:45
    Pred nami minimálne ešte jedno buly pred prestávkou. Zrazená koncovka na ochrannej sieti, domáci gólman sa musí mať na pozore.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

Dvomi gólmi Rewaya Košice vedú po 40 minútach nad Detvou 3:0. Oceliari majú nakročené k trom bodom, hoci musíme uznať, že domáci nehrajú zle, chýba im však to najpodstatnejšie – pokoj a presnosť na hokejkách.

Tretia tretina sa začne približne o 18:56.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

40:38
    Detva dala gól!
    Ideálny vstup na ľad po prestávke! Viktor Fekiač nabil LADISLAVOVI ŠČURKOVI a kapitán Detvy krížnou delovkou nedal šancu Vayovi.

Asistencie: Viktor Fekiač.
    40:38 Ladislav ŠČURKO - 1:3

42:00
    Košice toto nechceli. Východniari razom pod tlakom, dostať gól prakticky okamžite po východe zo šatne je stále katastrofou.

42:35
    Rymsha neodčinil svoju chybu pri góle na 0:2. Prvý detviansky obranca páli nad bránu Vaya z troch metrov od nej.

42:46
    Icing Košíc.

43:08
    Postavenie mimo hry od domácich, vhadzuje sa v strednom pásme.

43:36
    Oceliari na moment za Petríkom, zakončenie z toho však nebolo. Dopredu už korčuľuje Čacho.

43:58
    Niekoľko nepresností na oboch stranách, vpredu už znovu ôsmy celok tabuľky.

44:32
    Havrilov útok drží domácich ďaleko od Vaya. Veľmi dobrá robota poslednej košickej formácie.

45:03
    Otvorená pasáž hry bez prerušení, ktokoľvek môže skórovať.

45:08
    Ščurko pridlho váhal s koncovkou, aj preto mu jeden z obrancov puk vypichol.

45:43
    Pavlin mal šťastie, že Chovan dokázal jeho prihrávku aspoň tečovať, inak by z toho bol icing.

45:54
    Čachova vzťahovačka, Vay pripravený. Košice sa po inkasovanom góle vzchopili, ale zďaleka nemajú nič vyhraté.

46:48
    Vay znovu v permanencii, konkrétne jeho rameno. Charbonneau z pravého kruhu to mieril pekne pod žŕdku.

47:06
    Trochu zbytočný icing Detvy, ale aj to sa stane. Domáci sa musia vrátiť späť do vlastného pásma.

47:33
    Vyhodenie puku cez všetky čiary, rovnaký priestupok sa tak píska aj Košiciam.

48:19
    Reway mohol zaknihovať hattrick, avšak natlačenie sa pred bránu úspech neslávilo.

49:01
    Detvania trochu pridlho čakali s rozohrávkou, prestriedanie nebolo také bleskové, ako by si možno priali.

49:26
    Radek Deyl vypichol puk súperovi, čím mu znemožnil zakončiť od modrej.

49:49
    A znovu začíname od Petríka, respektíve spoza jeho svätyne, keď sa tam čakalo na výmenu hráčom na ľade.

50:03
    Bača avizuje, že puk zasiahol, nie je mu to však nič platné. Zakázané uvoľnenie.

50:29
    Košice len vyhadzujú puk do stredného pásma. Priskoré zatvorenie do defenzívnej ulity by východniarom nemuselo prospieť.

51:10
    Valent to dostal pod nohy, Havrila na opačnej strane len vyprášil rukavicu Petríka, ktorý okamžite rozohráva do strany.

51:34
    Jendroľ narazil Poiriera na zadnom mantineli. Pritvrdzuje sa, góly však nepadajú.

51:54
    Nepresnosti na hokejkách, tešiť to viac môže Oceliarov. Hrá sa zo strany na stranu, neprerušilo sa už riadne dlho, máme tu asi rekord zápasu.

52:50
    Viktor Fekiač ešte mohol potiahnuť puk pár centimetrov, takto len nastrelil puk spoza červenej čiary a keďže pri puku bol prvý Košičan, píska sa icing.

53:16
    Azda ani na štvrtý raz v stretnutí Rymsha nevyzrel na Vaya. Maďarský gólman proti detvianskemu obrancovi stopercentný.

53:42
    Domáci budú hrať presilovku, puk držia na hokejkách a Petrík odchádza na striedačku.

54:09
    Vylúčenie v tíme HC Košice (Oliver Jokeľ – 2 min., hrubosť).

54:31
    Vylúčenie v tíme HC 07 WPC Koliba Detva (River Rymsha – 2 min., držanie).

55:39
    Dlhšie to zaváňalo gólom, až to napokon prišlo! MATEJ BAČA sa z obrany dostal za Vaya, kde sa zbavil Nemčíka a skúsil prekvapiť košického gólmana. Koncovka k tyči bekhendom, je znížené!

55:39 Matej BAČA - 2:3

56:09

56:31
    Domáci v plnom počte.

56:59
    Klíma sa dostáva aj so šťastím k puku a bola z toho šanca. Viktor Fekiač po zadovke spoluhráča nevyrovnáva!

57:08
    Vylúčenie v tíme HC 07 WPC Koliba Detva (Ladislav Ščurko – 2 min., sekanie).
    Vylúčenie v tíme HC Košice (Michal Chovan – 2 min., filmovanie pádu).

Bude sa hrať štyria proti štyrom.

57:30
    Pomôže Detve viac miesta na ľadovej ploche? Do konca riadneho hracieho času 150 sekúnd.

57:51
    Růžička vyhodil puk cez všetky čiary, Košičania sa veľmi hnevajú. Bolo to hraničné, ale podľa pravidiel to rozhodcovia posúdili správne.

58:00
    Dve minúty do konca riadneho hracieho času.

58:19
    Fekiačova zblokovaná rana skončila len na zadnom mantineli. Čakáme na moment, kedy Petrík dostane pokyn odísť na striedačku.

58:40
    Nemčík získava čas pre Košice, hrá sa ďaleko od Vaya.

59:00
    King len za vlastnou bránou, Oceliari blízko triumfu.

59:08
    Vylúčenie v tíme HC Košice (Oliver Jokeľ – 2 min., sekanie).

59:08
    Oddychový čas domácich.

59:08
    Všetko sa ale môže zmeniť po vylúčení Jokeľa. Ernest Bokroš počas time-outu odovzdal maximum inštrukcií pred záverečnými sekundami.

59:10
    Na ľade už navrátilci z trestnej lavice, Petrík už na striedačke. Šiesti Detvania proti štyrom Košičanom.

59:19
    Vay si musel ľahnúť na ľad, aby zastavil tento pokus! Toto bolo tesné!
    59:19 Vay (KOS)

59:46
    Cox z tejto situácie nevytrieskal nič, s domácimi to vyzerá zle-nedobre.

59:53
    Klhůfek ešte vyhodil puk cez všetky čiary, vďaka oslabeniu sa ale pískať, samozrejme, nemôže.

Dráma až do samého konca. Domáci robili čo mohli, ale trojgólové manko úplne nestiahli. Iskierku nádeje vykresali Ščurko a Bača, avšak ani to nestačilo na zásahy Poiriera a dva góly Rewaya.

Detvania zostávajú na piatej priečke, nakoľko prehrala aj Nitra a teda obe mužstvá majú aj po nedeli 64 bodov. Košice pre zmenu dotiahli siedmy Trenčín, po 38. kole naň strácajú už iba štyri body.

Odo mňa je to pre dnešok všetko. Ďakujem Vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera.

Do čítania, priatelia! (19:35:34)

Viktor Kalinács

Branky a nahrávky: 41. Ščurko (Fekiač), 56. Bača – 5. Poirier (Pavlin, Belluš), 23. Reway, 28. Reway (Chovan, Růžička)

HK Detva: Petrík (Lietava) – Rymsha, King, Jendroľ, Gachulinec, Bača, F. Fekiač, Lalík, Turan – Charbonneau, Downing, Cox – Ľupták, Valent, Čacho – Halama, V. Fekiač, Ščurko – Žilka, Klíma, Magdolen

Rozhodčí: Štefik, Novák – Frimmel, Vyšný – Kontšek

Diváci: Bez divákov