Martin – Topoľčany 3:2 (kon.) | SR 18 – Vlci Žilina 4:1 (kon.)
HK VITAR Martin
3:2 (1:0, 0:1, 2:1)
HC Topoľčany
sk Neděle 07.02.2021, 17:00 • Martinské hokejové centrum • 1. liga (SR) • 2. kolo

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.

Dohrávka 2. kola Slovenskej hokejovej ligy medzi Martinom a Topoľčanmi bude predposledným meraním síl týchto súperov v základnej časti. Pôvodne sa stretnutie neodohralo z dôvodu výskytu pozitívnych prípadov na strane hostí, dnes tak majú oba tímy možnosť stretnutie odohrať.

Naposledy Martin zvíťazil na svojom ľade nad Považskou Bystricou 4:1 vďaka gólom Murčeka, Fafráka, Babku a Murtazina.

Topoľčany si poradili s Levicami 5:3 po tom ako dva góly strelil Jurák a po jednom pridali Varga, Škápik a Lušňák.

Aktuálne má Martin na svojom konte 50 bodov a patrí mu tretia priečka. Topoľčany na štvrtom mieste strácajú na svojho súpera jediný bod.

V tejto sezóne zvíťazil Martin v Topoľčanoch 2:3 po predĺžení a doma 4:1.

Úvodné zostavy:

HK Martin: Bernát (Pavlas) – Dvořák, Perrott – Burzík, Müller – Lavička, Ligas – Rešetár – Fafrák, Murček, Poliaček – Dírer, Špirko, Murtazin – Paulíny, Barto, Themár – Jurášek, Babka, Smidžár

HC Topoľčany: Halo (Romančík) – Novák, Bulák – Škápik, Korím – Stránský, Bystričan – Švajlen, Šimun – Varga, Tomčák, Jurák – Kluka, Lušňák, Pätoprstý – Bečka, Laššo, Gergel – Kováč, Hvizdoš, Gaťár

Rozhodca: Vido, Valko – Ševčík, Hajnik, Holomek (inštruktor).

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

00:24
    Špirko spoza modrej čiary skúša pozornosť hosťujúceho brankára. Prvá príležitosť na strane domáceho tímu.

00:55
    Themár nahadzuje Paulínymu medzi kruhy. Zákrok hosťujúceho Tomčáka.

01:23
    Korím v dobrom obrannom zákroku. Hostia pozorní.

01:56
    Jurášek na Smidžára. Pekný prienik popri mantineli.

02:25
    Murček na vhadzovaní. Pokúša sa získať puk pre Poliačeka.

02:52
    Fafrák na Murčeka. Ten vrátil puk dozadu na Müllera.

03:21
    Kluka s Pätoprstým. Obranný val hostí pripravený kedykoľvek zasiahnuť.

03:40
    Klukov pokus končí tesne vedľa bránky. Domáci mali šťastie.

03:59
    Bečka zastavený Ligasom. Vhadzovanie v útočnom pásme hostí.

04:22
    Dvořák na Perrota. Bystričan sa snaží do ich hry vojsť.

04:30
    Puk smerujúci priamo do stredu bránky zo stredného pásma. Halo musí rozohrať.

05:20
    Šimun nastrelil Burzíka. Ten s bolestivou grimasou.

05:46
    Poliaček smerujúci do rohu klziska za pukom. Jurák mu znepríjemňuje život.

06:21
    Spolupráca Tomčáka s Jurákom. Obrovská príležitosť na hosťujúcej strane.

06:50
    Ligas na dvakrát neuspel. Skvelý Halo.

07:30
    Martin dal gól!
    Korím cloniaci vlastnému brankárovi, čoho využil MARAT MURTAZIN a po asistencii Rastislava Špirka a otvára skóre. Druhú asistenciu si pripisuje Matej Dírer.

08:02
    Miloš Bystričan (TOP) inkasuje dve minúty za podrazenie.

08:42
    Murček cloniaci pred bránkou. Na modrej Perrott.

09:00
    Jurák sa v oslabení odhodlal k strele. Z ostrého uhla.

09:23
    Themár na Paulínyho. Vyrazený puk až do stredného pásma.

09:46
    Murtazin z tesnej blízkosti. Themár medzitým tvrdo odstavený Novákom.

10:03
    Hostia v plnom počte. Bystričan na ľadovej ploche.

10:29
    Gergel na Lašša. Využili zaváhanie Smidžára.

11:24
    Korím vyhodil puk na zakázané uvoľnenie. Hra sa sťahuje pred bránku hostí.

11:56
    Ligas na Lavičku. Ten mu vrátil prihrávku, aby mohol vystreliť od modrej.

12:32
    Gaťár za domácou bránkou. Hľadá Hvizdoša.

12:44
    Fafrák na Murčeka. Ten ešte poslal do úniku Poliačeka.

13:01
    Novák nahadzuje puk na domácu bránku. Špirko bude pri ňom skôr ako ktorýkoľvek z hosťujúcich hráčov.

13:26
    Jurák z prvej. Hostia po tomto pokuse striedajú.

13:49
    Themár uvoľnil Paulínyho. Po jeho strele Halo prerušil hru.

14:22
    Müller skúsil strieľať spoza brániaceho Gergela. Jeho pokus sa ale ešte oprel o jedného z cloniacich hráčov.

14:56
    Laššo bránený Babkom. Ten mu nedovolil vystreliť.

15:25
    Poliaček na Fafráka, ktorý minul pravý horný roh bránky. Pekný pokus.

15:45
    Lavička z prvej. Slabšia strela.

16:02
    Varga skončil v domácej bránke. Stalo sa to po jeho natlačení do nej.

16:24
    Novákov pokus končí vedľa bránky. K dorážke sa chcel dostať Lušňák.

16:36
    Barto poslal Themára do postavenia mimo hry. Veľmi tesný ofsajd.

17:08
    Pätoprstý sa nedostal za obrannú líniu. Kluka to skúša ako druhý v poradí.

17:26
    Bečka po vybojovanom buly dokázal zakončiť. Veľmi pekná strela.

17:34
    Laššo odstavený Ligasom. Ten odpálil puk do stredného pásma.

17:55
    Miloš Fafrák (MAR) inkasuje dve minúty za sekanie.

18:20
    Špirko napomínaný rozhodcom. Buly si oba tímy zopakujú.

18:40
    Tomčák v dobrej pozícii. Hľadal však Juráka.

19:10
    Barto sa obetavo hodil do strely. Domáci sa môžu oslobodiť.

19:25
    Novákova tvrdá strela. Bernátom vyrazený puk.

19:36
    Lušňák na buly. Puk sa vracia na Škápika.

19:42
    Rozbeh Kluku. Zastavený Dírerom.

19:56
    Domáci v plnom počte. Fafrák na ľadovej ploche.

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

V úvodnej tretine sa gólovo presadili iba domáci hráči, ktorí vedú najtesnejším rozdielom. Videli sme však mimoriadne zaujímavý duel hodný tabuľkových susedov. Pre Martin bol zároveň úvodný gól stým streleným v tejto sezóne.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

20:02
    Murček proti Tomčákovi na buly. Hostia úspešnejší.

20:23
    Varga si berie puk. Skúša to popri mantineli.

20:30
    Róbert Varga (TOP) inkasuje dve minúty za hákovanie.

20:39
    Bečka sa v oslabení dostal do úniku. Skvelý Bernát.

21:02
    Korímov pokus od modrej. Dorážať chcel Lušňák.

21:20
    Špirkom nahodený puk do rohu klziska. Získal tak útočné pásmo.

21:42
    Poliaček proti Šimunovi. Dobrá hra v obrane.

22:31
    Hostia v plnom počte. Varga na ľadovej ploche.

22:32
    Poliaček na Perrotta. Jeho pokus končí v lapačke brankára.

22:34
    Barto na modrej. Puk si pýta Burzík.

22:40
    Müller triafa Kováča. Ten sa s bolestivou grimasou sklátil na ľadovú plochu.

22:54
    Topoľčany dali gól!
    Zlé odovzdanie si puku na domácej strane, čoho využil Jozef Tomčák, aby spolu s Ľubomírom Škápikom pripravili pozíciu pre RÓBERTA VARGU.

23:06
    Andrej Jurášek (MAR) inkasuje dve minúty za podrazenie.

23:44
    Tomčák po ľavej strane. Podarilo sa mu dostať do útočného pásma.

24:01
    Perrott pred Laššom. Dostal puk len do stredného pásma.

24:44
    Varga opäť naskakuje na ľad. Okamžite vyslal strelu na bránku.

25:07
    Domáci v plnom počte. Jurášek na ľadovej ploche.

25:47
    Poliaček s Fafrákom si pripravili priestor na zakončenie. V závere akcie to prekombinovali.

26:23
    Dírer napádajúci Bystričana. Tomu nedovolil prienik do pásma.

26:47
    Hvizdoš proti Špirkovi. Puk sa dostáva na Lavičku.

26:55
    Lavička musí brániť brankára. Odniesol si to Gergel.

27:12
    Lavička tentoraz v úlohe zakončovateľa od modrej. Halo puk prikryl.

27:28
    Škápik s Korímom si zobrali na starosť Dírera. Nedovolili mu dostať sa ani len za modrú čiaru.

28:01
    Kluka na Lušňáka. Bernát zráža jeho pokus do rohu klziska.

28:22
    Domáci hráči pod tlakom. Müller musel poslať puk aspoň do stredného pásma.

28:46
    Paulíny s Babkom. Domáci vytláčajú súpera do rohu klziska.

29:11
    Hostia vyrazili Bernátovi puk z lapačky. Murček mu musel pomôcť.

29:34
    Fafrák tentoraz poslal Murčeka do úniku. Zakončenie už bolo slabšie.

30:02
    Špirko na Dírera. Ten je stíhaný Kováča.

30:42
    Lavička sa pokúša uvoľniť Murtazina. Pridáva sa k nemu Dírer.

31:12
    Dírer v súboji s Hvizdošom. Švajlen teraz pomohol spoluhráčovi a puk je na strane hostí.

31:38
    Roman Jurák (TOP) inkasuje dve minúty za hrubosť a dve minúty za sekanie.

31:38
    Martin Barto (MAR) inkasuje 2 + 2 minúty za hrubosť.

32:04
    Müller za bránkou. Posiela dopredu dlhú prihrávku.

32:44
    Fafrák na Murčeka. Pekné uvoľnenie.

33:14
    Špirko na modrej. Pomohol si ale rukou.

33:36
    Špirko na Murtazina. Ten sa presadil oproti Hvidzošovi.

34:05
    Ligas na Dírera. Opäť to domáci skúšajú dlhým nahodením.

34:35
    Dírer otočený chrbtom počas prihrávky. Nestihol sa už včas zorientovať.

35:25
    Murtazin vytlačený do rohu klziska. Spolu s ním je tam Tomčáka.

35:45
    Burzík na Müllera. Výborný zákrok Lušňáka, ktorý sa im obetavo postavil do prihrávky.

36:07
    Fafrák poslal puk do rohu klziska. Domáci striedajú.

36:47
    Stránský pri striedačke. Bojuje o puk s Bartom.

37:22
    Dvořák na Themára. Kováč okamžite pri ňom.

37:58
    Lavička sa postavil proti Hvizdošovi. Nepustil ho do pásma.

38:21
    Müller a proti nemu Gergel. Ďalší z pokusov na domácej strane o prienik.

38:55
    Babka poslal puk do útočného pásma. Jurášek to skúša po ľavej strane.

39:23
    Korím postavený na modrej. Hostia však nemajú istotu pásma.

39:54
    Kluka ešte v závere skúšal prihrávať pred bránku. Tam však stoja domáci hráči.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

Zaujímavý duel pokračoval aj v druhej tretine, kedy sa hosťujúcim hráčom podarilo vyrovnať. Pred tretím dejstvom tak platí nerozhodný stav.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

40:24
    Murček na Fafráka. Ten mu prihrávku vrátil, pričom sa to mohlo skončiť strelou z prvej.

41:02
    Bečka brániaci Špirka. Ten to má teraz ťažké.

41:39
    Barto proti Šimunovi. Puk sa dostáva k Lušňákovi.

42:01
    Pätoprstého pokus. Prudká strela.

42:34
    Barto pri zakončení tvrdo bránený zo strany dvojice protihráčov. Veľmi ťažko sa dvíha z ľadu.

43:21
    Danielom Babkom vypálený puk, ktorý brankár neudržal. Využil toho FRANTIŠEK SMIDŽÁR, ktorý ho doráža za jeho chrbát. Druhú asistenciu si pripisuje Andrej Jurášek.

43:56
    Poliaček skúšajúci šťastie. Jeho prienik zastavený rozhodcom.

44:22
    Patrik Lušňák (TOP) inkasuje dve minúty za podrazenie.

44:56
    Jurášek na Perrota. Ten sa pokúša nájsť Špirka.

45:09
    Bulák odpálil puk do bezpečia. Hostia sa oslobodili.

45:19
    Potrestaná hráčska lavica Martina za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche. Dvojminútový trest si odchádza odpykať Adam Paulíny.

45:33
    ĽUBOMÍR ŠKÁPIK svojou strelou dokázal prekvapiť Bernáta, ktorému prepadol puk. Asistencie si pripisujú Karol Korím a Denis Pätoprstý.

46:07
    Fafrák na vhadzovaní. Vybojoval puk pre Murčeka.

46:23
    Hostia v plnom počte. Lušňák na ľadovej ploche.

46:35
    Novák sa snaží preraziť obranu domáceho tímu. Dostáva sa ale do postavenia mimo hry.

47:00
    Krížna prihrávka Juráka. Čaká na ňu Tomčák.

47:20
    Domáci v plnom počte. Paulíny na ľadovej ploche.

48:42
    Michal Dvořák (MAR) inkasuje dve minúty za faul kolenom.

49:06
    Škápik neudržal pásmo. Hostia sa musí vrátiť do vlastnej tretiny.

49:43
    Jurášek s Perrottom zabránili Tomčákovi vystreliť. Opäť tu máme vyhodený puk.

50:02
    Novák od modrej. Vedľa bránky.

50:43
    Domáci v plnom počte. Dvořák na ľadovej ploche.

50:58
    Oddychový čas domácich.

51:24
    Dírer oproti Hvizdošovi. Buly sa zopakuje.

51:46
    Murček nastrelil Bystričana. Puk letí von z pásma.

52:11
    Lavička pritlačený Šimunom na mantinel. Skončila sa tak rozohrávka domáceho tímu.

52:44
    Kluka páliaci spoza Lavičku. Hostia sú ale vzápätí vykazovaní do stredného pásma.

53:19
    Barto na buly. Themár za jeho chrbátom.

53:43
    Bečka výborne sledoval hru a berie Burzíkovi puk. Hostia zároveň striedajú.

54:16
    Bystričan spoza brániaceho hráča. Nahodený puk.

54:57
    Pokazené vhadzovanie zo strany Perrotta. Prichádza napomenutie.

55:12
    Burzíkom vypichnutý puk Škápikovi. Domáci získali vhadzovanie.

55:39
    Burzík od modrej. Skúšal to vzápätí aj Dírer.

56:01
    Novák na Tomčáka. Pískané postavenie mimo hry.

56:28
    Špirko v súboji s Tomčákom. Varga tam prichádza na pomoc.

56:40
    Novák od modrej. Zblokovaný pokus.

57:02
    Barto na vhadzovaní. Dvořák hneď za ním.

57:23
    Paulíny na Themára. Tomu sa nepodarilo vystreliť.

57:56
    Škápikom nastrelený puk. Triafa Bernátovu helmu.

58:05
    V obrannom pásme vypichnutý puk pričom jeden z hráčov hostí prišiel o prilbu a odišiel striedať. Miloš Fafrák poslal dopredu BRANISLAVA LIGASA, ktorý vymietol ľavý horný roh bránky. Druhú asistenciu si pripisuje František Poliaček.

58:20
    Prihrávka rukou a tímy sú vykázané do stredného pásma. To vyhovuje domácim hráčom.

58:35
    Jurášek sa vracia späť. Sleduje Nováka.

59:02
    Oddychový čas hostí.

59:03
    Power-play hostí. Halo zostal na striedačke.

59:20
    Varga vedľa bránky. Fafrák sa snaží vyhodiť puk.

59:30
    Poliaček na Murčeka, ktorý dostal puk do stredného pásma. Do konca tretiny ešte zostáva tridsať sekúnd.

59:55
    Novák v závere triafa Bernáta. Ten si poradil s pukom.

V napínavom dueli si Martin poradil s Topoľčanmi 3:2. Góly: 8. Murtazin (Špirko, Dírer), 44. Smidžár (Babka, Jurášek), 59. Ligas (Fafrák, Poliaček) – 23. Varga (Škápik, Tomčák), 46. Škápik (Korím, Pätoprstý).

Vyjadrenia po zápase:

Ľubomír Hurtaj (tréner HC Topoľčany): "Bolo vidieť, že hrajú dve kvalitné mužstvá. Aj keď sa hralo hore – dolu, rozhodoval jeden gól, jedna chyba. Škoda, my sme ju spravili v závere a súper ju využil. Nevyužili sme dve presilové hry, ktoré sa nám núkali. Nezaslúžili sme si ale prehrať, bol to skôr zápas, ktorý si zaslúžil remízu, pričom tímy si to mali rozdať v predĺžení. Žiaľ, spravili sme chybu a prehrali. Musím si ešte spätne pozrieť celú situáciu, aké tam bolo bekčekovanie a ktorý z hráčov si mal strelca prebrať. V závere, počas power-play to bolo o šťastí. My sme z môjho pohľadu nemali inkasovať ani druhý gól, ktorý bol lacný. Boli sme nútení doťahovať náskok súpera, čo sa nám stalo ešte v úvodnej tretine. Určite sme nemali inkasovať práve takéto góly, vrátane tretieho. Akoby sme si zápas prehrali sami, z tohto duelu sa musíme poučiť. Hráme síce takpovediac odvetu už o päť dní, domáce prostredie ale v aktuálnej situácii nehrá úlohu. Je tu ticho, iba pár ľudí vykrikujúcich nad nami. Myslím si, že to bude opäť veľmi opatrné a vyrovnané stretnutie. Máme kvalitné mužstvo, pričom nám chýba Kalináč – jeden z najlepších hráčov v lige, ktorý sa vráti do tímu v priebehu týždňa. Sila v mužstve určite je, na druhej strane by mali hráči dotiahnuť takýto zápas do remízy a nie si nechať streliť gól v jeho závere. V stredu ráno o ôsmej cestujeme do Humenného, uvidíme ako sa na nás prejaví cesta. Počítam s hrou zo zabezpečenej obrany, verím, že nejaké body z klziska súpera prinesieme."

Miroslav Chudý (tréner HK Martin): "Bolo to bojovné stretnutie, v ktorom každý chvíľku ťahal pílku. V prvej tretine sme boli lepším a aktívnejším tímom. V druhej mali stretnutie pod väčšou kontrolou hostia. V prostrednej časti sme nehrali tak, ako by sme mali. V tretej tretine už každý z tímov čakal na chybu druhého, na prípadný gól, ktorý by mohol rozhodnúť. Bojovný, takpovediac remízový zápas. Mali sme v jeho závere určite viac šťastia. Strelili sme gól a záverečné minúty sme si postrážili. Na jednej či druhej strane padli takpovediac "poťap" góly, rozhodlo šťastie, ktoré sa priklonilo na našu stranu. Bol to šesťbodový zápas. Ak chceme byť v tabuľke hore, musíme takéto stretnutia vyhrávať. Takéto víťazstvo nemusí byť pekné, stačí ak je ubojované. Musí pritom chutiť lepšie ako ktorékoľvek ľahšie. Pre nás je to veľké plus smerom do ďalších zápasov. O päť dní hráme opäť v Topoľčanoch, urobili sme ale dôležitý krok a som rád, že sme ho zvládli. Stále chlapcov upozorňujem, aby medzi sebou komunikovali. Mali sme predtým v tretej tretine výhodu presilovej hry, pričom sa hráči nedohodli na striedaní. Dvaja si brali rovnakého hráča, pričom sme súperovi ponúkli možnosť dostať sa do stretnutia po našom vylúčení. Inkasovali sme vyrovnávajúci gól, čo by sa nemalo v takejto chvíli stávať. Pomohla nám chyba hostí, bola tam však dobrá strela s dobrým prevedením a samozrejme aj zakončením, čo rozhodlo. Potrebujeme bodovať v každom stretnutí, o čo sa budeme snažiť. Dúfam, že sa nám niekto vráti do obrany, prípadne prídu do tímu niektoré posily. Určite sa budeme snažiť priviezť z klzísk súperov čo najviac bodov nakoľko nás už veľa zápasov do konca základnej časti nečaká. Do play-off chceme ísť z čo najvyššieho miesta, bodovať preto musíme nielen doma, ale aj vonku."

Karol Korím (obranca HC Topoľčany): "Pre mňa je to prvý z trojice duelov proti Martinu v tejto sezóne. Predtým, keď som pôsobil v Martine, sme nad Topoľčanmi zvíťazili. Teraz sa to opäť Martinu podarilo. Výsledok stretnutia hodnotím záporne. Bolo to vyrovnané stretnutie, aspoň 58 minút. Inkasovali sme nešťastný gól na 3:2. Určite hodnotím stretnutie ako hodné play-off so šťastným koncom pre Martin, keďže jeho hráči majú tri body a my nulu. Štyridsať minút sme mali navrch, domáci ťahali od druhej tretiny nohy a my sme boli nakopnutí. Mali sme 1,5 milióna príležitostí a strelili náhodný gól na 2:2. Tretí sme nedokázali streliť ani v záverečných sekundách hry. Prehrali sme 3:2 pričom víťazstvo Martina bolo zaslúžené. V kabíne sme si povedali, že stretnutie musíme rýchlo hodiť za seba a pripraviť sa na piatok, kedy chceme súperovi vrátiť prehru a brať tri body. Nechcem sa vracať k okolnostiam svojho pôsobenia v Martine či Topoľčanoch. Mohol som zostať v Martine, teraz som ale v Topoľčanoch, kde chcem odviesť 100%-nú prácu. Je však zvláštne vracať sa sem, keďže tu poznám prakticky všetkých, od vedenia po kustóda, či rolbára. Tešil som sa sem, trošku mi to ale po prehre zhorklo. V závere základnej časti sa budeme snažiť o to, aby sme postúpili na druhé či tretie miesto. Verím, že si to o druhé miesto rozdáme práve s Martinom, keďže Žilina na prvom je nedostihnuteľná. My sa teraz musíme sústrediť na čo najlepšie postavenie nášho tímu pred play-off."

Marat Murtazin (útočník HK Martin): "Nemyslím si, že mám na strelení stého gólu Martina v tejto sezóne špeciálne zásluhy, bolo to určite zásluhou celého tímu, že sa mi ho podarilo streliť. O tom, čo ma to bude stáť, budú rozhodovať spoluhráči. Na víťazstve má podiel určite každý jeden z hráčov, ktorí boli na ľade. Každý jeden z nich odviedol v tomto zápase poctivú prácu, na čom treba do ďalších duelov stavať. Zároveň je potrebné toto víťazstvo potvrdiť aj v stretnutiach, ktoré nás ešte len čakajú. Som veľmi rád, že môžem mať po svojom boku v útoku skúseného hráča Rastislava Špirka, ktorý má na najvyššej úrovni toho odohraného naozaj veľa. Pomáha mi vo veľa veciach, mnohé sa od neho učím, najmä čo sa týka poňatia hry. Je mi veľmi príjemné, že môžem hrať práve v takomto zložení. Pri trénerskej výmene som nepocítil výraznejšie rozdiely. Hralo sa mi rovnako dobre pod Marekom Žilom ako aj Miroslavom Chudým. Keďže nám spolupráca v rámci päťky funguje rovnako dobre a dostávame čas na ľade, skôr to vnímam ako nový impulz smerom k tímu. Pred koncom základnej časti je hlavne dôležité dodržiavať pokyny trénerov, pracovať na tréningoch a ísť svojmu šťastia naproti." (12:04:30)

Daniel Modrovský

Branky a nahrávky: 8. Murtazin (Špirko, Dírer), 44. Smidžár (Babka, Jurášek), 59. Ligas (Fafrák, Poliaček) – 23. Varga (Škápik, Tomčák), 46. Škápik (Korím, Pätoprstý)

HK VITAR Martin: Bernát (Pavlas) – Dvořák, Perrott – Burzík, Müller – Lavička, Ligas – Rešetár – Fafrák, Murček, Poliaček – Dírer, Špirko, Murtazin – Paulíny, Barto, Themár – Jurášek, Babka, Smidžár

Rozhodčí: Vido, Valko – Ševčík, Hajnik, Holomek (inštruktor)