Dornbirn – Bratislava Capitals 6:5 (po pr.)
Dornbirn Bulldogs
6:5 (2:2, 2:1, 1:2 - 1:0)
iClinic Bratislava Capitals
sk Neděle 07.02.2021, 16:30bet-at-home ICE Hockey League

Dornbirn napokon zdolal Capitals 6:5 po predĺžení, keď už v 26. sekunde rozhodol William Rapuzzi. Hosťom sa podarilo z 3:5 vyrovnať na 5:5, no v predĺžení ťahali za kratší koniec. Z dnešného zápasu získavajú jeden bod. (18:39:51)

60:26
    Tím Dornbirn práve strelil gól! Gól strelil RAPUZZI. Asistencie Yogan.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

57:14
    HC Bratislava Capitals dáva gól!
    Capitals to nevzdali a odmenou im je vyrovnávajúci gól! Strelecky sa presadil MILOŠ BUBELA, asistovali mu Ryan Culkin a Mitch Hults.

55:41
    Capitals sa darí držať súpera na dištanc a živia tak ešte nádej na vyrovnanie.

54:06
    Vylúčenie v tíme iClinic Bratislava Capitals (Culkin – 2 min., sekanie).

53:35
    Tlak hostí v útočnej tretine narastal, Capitals následne znižujú na rozdiel jedného gólu! Östlund nedokázal zneškodniť strelu DÁVIDA BUCA, ktorému prihral Denis Hudec. Bod za asistenciu si pripisuje aj Sacha Guimond.

52:08
    Dobrý pokus z ľavej strany, puk bol ešte tečovaný, no skóre sa nemení.

51:36
    Vylúčenie v tíme Dornbirn Bulldogs (Straka – 2 min., hákovanie).

49:55
    Hostia posielajú puk na zakázané uvoľnenie.

49:27
    Zakončenie zblízka si Östlund postrážil, nechce pripustiť ďalší gól vo svojej sieti.

46:18
    Capitals už hrajú presilovku lepšie, no pokus o prihrávku spoza brány Östlund zachytil.

45:48
    Prvú polovicu oslabenia prežili domáci bez ujmy, darilo sa im vyhadzovať puky.

44:42
    Vylúčenie v tíme Dornbirn Bulldogs (Woger – 2 min., hákovanie).

44:15
    Tím Dornbirn práve strelil gól!
    Pokus z hokejky Rapuzziho šikovne tečoval ANTHONY LUCIANI a prinavracia svojmu tímu dvojgólové vedenie.
    Asistencie: W. Rapuzzi, A. Yogan

41:45
    Capitals nerozohrali ideálne, puk odovzdali na súperove hokejky, domáci hráč to skúsil z veľkej diaľky, mieril na bránu, Baroš si dal pozor.