Turín – Janov 0:0 (kon.) | Neapol – Juventus 1:0 (kon.) | Spezia – AC Milán 2:0 (kon.)
Turín FC
0:0 (0:0)
Janov CFC
Sobota 13.02.2021, 15:00 • Stadio Olimpico di Torino, Turín • Italská Serie A • 22. kolo

Je za námi utkání mezi Turínem a Janovem, které skončilo bezbrankovým výsledkem. Dělba bodů je zasloužená, neboť ani jeden tým nebyl výrazně lepší. Nejblíže ke gólu byl hostující Davide Zappacosta, jenž z velké vzdálenosti trefil zadní tyč domácí brány. Janov tak v lize neprohrál už šestý zápas v řadě, Turín popáté za sebou remizoval a osmnáctému Cagliari momentálně odskočil na dva body. Většina zápasů tohoto kola se ale bude teprve hrát.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost a přeji pěkný zbytek dne. Na počtenou! (17:03:19)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 6:1. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 13:15.

90+4

90+3
    Turín získal míč a zřejmě jej znovu pošle dopředu. Konec nastaveného času se ale blíží.

90+2
    Verdimu se ale rána vůbec nepovedla. Balón skončil vysoko nad bránou, takže domácí svou možnost prováhali.

90+1
    Ivan Radovanović zastavil pronikajícího Belottiho faulem. Turín bude kopat přímý kop z velmi dobré pozice, tento moment zřejmě bude pro oba celky moc důležitý.

90+1
    Nad rámec devadesáti minut se budou nastavovat už jen minuty 3. Uvidíme, kdo si půjde výrazněji pro vítězství.

90
    To se i stalo, ale obránci Janova zvládli své defenzivní úkoly na podtrženou jedničku.

89
    Nedovoleně byl zastaven i Daniele Baselli. Domácí se chystají k rozehrávce míče, zřejmě jej pošlou dopředu dlouhým nákopem.

88
    Kevin Strootman i s pomocí faulu loktem seslal na zem domácího hráče. Žlutou kartu ale hlavní rozhodčí tentokrát neudělí.

87
    Končí nám 87. minuta a stále jsme žádnou branku neviděli. Je tak už dost pravděpodobné, že se dnes oba celky rozejdou po remíze 0:0.

86
    Další zajímavý náznak šance hostů ale nezvládl svým zpracováním Eldor Šomurodov, jenž si nechal míč doputovat do zámezí. K odkopu se tak chystá Salvatore Sirigu.

85
    Po zisku míče se ke střele z velké vzdálenosti dostal Simone Verdi, jehož pumelice ale byla značně nepřesná.

85
    Hosté vyhnali sami sebe z útočné poloviny, ale míč mají pořád v držení.

84
    Žlutou kartu dostává Armando Izzo (Turín FC).

83
    Andrea Belotti si nechal utéct míč do zámezí, takže Janov znovu může pokračovat na balónu. V uplynulých minutách je aktivnějším týmem a mnohem častěji se tlačí k bráně turínských fotbalistů.