Trnava – Senica 1:0 (kon.) | Žilina – Zlaté Moravce 4:1 (kon.) | Ružomberok – Slovan Bratislava 0:0 (kon.)
MŠK Žilina
4:1 (1:0)
FC ViOn Zlaté Moravce
Sobota 13.02.2021, 14:00 • Pod Dubňom, Žilina • Niké liga • 19. kolo

Je konec! Žilina nakonec zvládla domácí duel a poráží Zlaté Moravce 4:1. Dlouhou dobu jsme sledovali velmi bojovný duel plný osobních soubojů a nedovolených zákroků. Až ve 42. minutě protrhl střeleckou bídu domácí Jibril. Po změně stran po chybě domácí obrany vyrovnal Kovaľ, ale Žilina se dokázala zvednout. Domácí poslal do vedení Moško a jeho zásah navíc podpořil další brankou Iľko. V 83. minutě se ještě prosadil střídající Slebodník. (15:53:53)

90

89
    Žilina ještě zahrávala rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, kde zakročil vyběhnutý brankář.

88
    Vahan Bičachčjan se z hranice velkého vápna opřel do odraženého míče, jenže zasáhl jen prvního soupeře v černém dresu.

86
    Po delší době se do útoku vydali také hosté, jenže centr z pravé strany neoslovil nikoho z hostujících fotbalistů. Snadný zákrok pro domácí brankáře.

85
    Žilina stále nemá dost! Domácí celek i po vstřelení čtvrté branky pokračuje v útočném pojetí dnešního souboje a tlačí se do útoku.

83
    Žilina právě vstřelila branku!
    Domácí celek proměnil poslední minuty v exhibici! Žilina přidává čtvrtou branku. Vahan Bičachčjan se ujal rozehrávku přímého kopu a trefil zeď. Míč se odrazil do prostoru, kde byl TIBOR SLEBODNÍK, který míč dorazil do sítě!

81
    Slebodník sprintoval za nákopem na hrot, ale stopeři v černém k němu dobře přistoupili a nepustili střídajícího hráče do zakončení.

80
    Do konce dnešního souboje zbývá posledních deset minut a Žilina si stále drží dvoubrankové vedení.

78
    Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Miroslav Gono, přichází Tibor Slebodník.

76
    Rozhodčí viděl faul na střídajícího Bičachčjana. Žilina bude rozehrávat z poloviny hrací plochy.

74
    Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Patrik Iľko, přichází Adam Goljan.
    Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Ján Bernát, přichází Vahan Bičachčjan.

73
    Žilina se opět usadila na polovině soupeře a hledá si cestičku do dalšího zakončení. Šošoni si jsou vědomi svého náskoku.

72
    Hostující celek zahrával přímý kop na polovině Žiliny. Centrovaný míč z levé strany přiletěl na přední tyč, ale Čonkovu pobídku obrana odvrátila.

70
    Žilina dvacet minut před koncem dnešního souboje přidává třetí branku! PATRIK IĽKO se z levé strany dostal do šestnáctky, krásnou kličkou si položil brankáře a poslal míč do sítě!

69
    Čonka kouzlil s míčem u rohového praporku, odkud odcentroval pravačkou do pokutového území, jenže obrana Žiliny hraje pozorně.

68
    Martin Kovaľ se uvolnil na levém křídle, odkud odcentroval na značku pokutového kopu, jenže tam neměl nikoho ze spoluhráčů v černém dresu.

67
    Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Dávid Ďuriš, přichází Matúš Rusnák.
    Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Taofiq Jibril, přichází Dawid Kurminowski.