Pondělí 15.02.2021, 19:40 • UNYP ARENA • Livesport Superliga • 23. kolo

Nejlepší hráči utkání:
    Black Angels: Tomáš Hanák (2+1)
    FBC ČPP Ostrava: Wojciech Malajka (1+2)

Střely v prodloužení: 2:0

Tak Black Angels nakonec dokázali utkání dovést do úspěšného konce. Hrdiny jsou dozajista bratři Hanákové, kteří v důležitých momentech dokázali vstřelit branky. Právě Tomáš Hanák rozhodl po necelé půlminutě prodloužení a dokonal zvýšenou aktivitu Black Angels, kteří vítězí 5:4.

60:27 Tomáš HANÁK - 5:4

60:27
    Black Angels právě vstřelili branku!
    Bod navíc zůstane v Praze! TOMÁŠ HANÁK se nenechal rozhodit a v těsném souboji se natlačil před Bindera, kde si dorazil svou vlastní střelu. Bez asistence.

60:01
    Začíná prodloužení 3 na 3. Ostrava získala míček.

60:01

Střely ve 3. třetině: 9:6

Hektická třetina je za námi. Stav 4:4 směřuje do prodloužení! R. Hanák se stal nejprve hrdinou, když v rychlém sledu otočil skóre ve prospěch domácích. Dodejme, že to bylo zasloužené po velké domácí aktivitě. Jenže stejně tak rychle dokázali se štěstím hosté srovnat díky Šubertovi. Byl to velký boj a sledujeme atraktivní vyrovnané utkání.

60:00

59:00
    Poslední minuta základní hrací doby.

58:53
    Domácí Ludvík na zemi. Bude to problém s nohu po souboji na polovině.

58:07
    Píská se. Burian (Black Angels) byl zřejmě faulován na středu hřiště.

57:02
    R. Hanák (Black Angels) se vytočil až před branku hostí, ale tentokrát úspěšný nebyl.

56:22
    Hromadův (Black Angels) dalekonosný projektil k Binderovi neprošel.

55:50
    Oddechový čas pro hosty.
    55:50 Filip ŠUBERT - 4:4

Petr Fišer

Branky a nahrávky: 19. Kopecký (Ma. Boček), 28. T. Hanák (Straka), 54. R. Hanák (T. Hanák), 55. R. Hanák (Burian), 61. T. Hanák – 8. Pešat (Šubert), 14. Pešat (Malajka), 16. Malajka (Sládek), 56. Šubert (Malajka)

Black Angels: Matiášek (Körber) – Straka, Obuškevič, Ludvík, Bauman, Bouček – Ma. Boček, Král, Fryš – Novotný, Burian, Kopecký – Hromada, Neklan, Ja. Boček – Hněvkovský, R. Hanák, T. Hanák – Renčín.
    FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Binder (Janík) – Lipový, Zimmer, Burýšek – Gawrónski, Malajka, Soukup – Herblich, Klimscha, Vítovec – Sasyn, Eichner, Jakubec – Šubert, Sládek, Pešat – Hurta, Kittel.

Rozhodčí: Jakub Furmánek a Vlastimil Šolc