Mountfield HK – Zlín 1:0 (kon.) | Sparta – K. Vary 3:4 (0:1 po s.n.) | Mladá Boleslav – Plzeň 4:2 (kon.)
Litvínov – Liberec 1:2 (po pr.) | Vítkovice – Třinec 3:4 (kon.) | Motor ČB – Kometa Brno 4:5 (kon.)
Pardubice – Olomouc 3:2 (po pr.)
HC Vítkovice Ridera
3:4 (3:2, 0:2, 0:0)
HC Oceláři Třinec
Pondělí 15.02.2021, 17:30 • Ostravar aréna • Tipsport extraliga • 16. kolo

Poslední letošní Moravskoslezské derby v základní části je za námi. Tři body znovu putují do Třince, ale vítkovičtí sehráli se svým rivalem zápas, za který se vůbec nemusejí stydět. Oceláři otevřeli skóre už v první minutě a dvoubrankové vedení zařídil jen o tři minuty později Adámek. Domácí ale nepropadli chmurám a postupně góly Kocha, Kováře a Lakatoše otočili skóre první třetiny ve svůj prospěch. Do druhé části nastoupili třinečtí s Kacetlem v brance a domácím se nedařilo jej překonat. Hosté ale rychle skórovali nejprve Kofroněm a pak Růžičkou, takže znovu strhli vedení na svou stranu. Třetí třetina nepřinesla žádnou branku, pozorně chytající gólmani byli prostě proti. Vítkovičtí zkusili v samotném závěru i hru bez brankáře, ale k prodloužení a bodům jim to nepomohlo.
    Mějte příjemný zbytek večera, já se budu těšit už ve středu tady z Ostravar arény opět na počtenou. (20:01:08)

Střely na branku:
    1/3 – 11:11
    2/3 – 7:10
    3/3 – 8:8

Celkem – 26:29

59:59
    Střela hostujícího Hrehorčáka končí mimo opuštěnou klec.

59:58
    Hosté se znovu ujímají puku a Hrehorčák si našlápl do pásma.

59:52
    Oceláři posílají puk na zakázané uvolnění.

59:23
    Hrehorčák sprintuje do středního pásma a posílá puk k prázdné brance, domácí jej ale bez problémů zpracovávají.

59:10
    Domácí v přesilovkovém kolotoči, ale Kacetl je ve střehu.

59:02
    Mallet mohl srovnat, ale byl přistrčen a končí na ledě. Třinecká klec se ocitá mimo svou pozici.

58:50
    Mallet s Kalusem bojují u hostující branky.

58:25
    Oceláři ve středním pásmu, domácí vymýšlejí, jak se dostat ke Kacetlovi.

58:00
    Lakatošova střela mířila těsně vedle.

57:43
    Hruška dostal puk podél mantinelu až za hostující branku.

57:26
    Vítkovičtí musejí rozehrát ze svého obranného pásma.

57:15
    Gólman Svoboda zůstává na střídačce.

57:15
    Oddechový čas pro domácí.

57:15
    Vítkovičtí puk v rohu u Kacetlovy branky neudrželi, hosté jej posílají na zakázané uvolnění.

56:49

56:20
    Kurovský také našel příhodný okamžik, jak se zmocnit puku a ujíždí s ním až za domácí klec.

55:47
    Vítkovice se snažily dostat blíž k brance, ale Roman se dostal k puku a posílá jej do bezpečí.

55:05
    Puk se dostal na hůl Lakatoše napravo, ale Kacetl jeho střelu na hrudi udržel.

54:49
    Na trestnou lavici usedá hostující Rodewald za hákování.

54:20
    Oba týmy svádějí na ledě obrovský boj o kotouč i prostor.

53:48
    Zakázané uvolnění Ocelářů.

53:33
    Koch si najel s pukem až za branku, ale přihrávka před ni na číhajícího Kaluse neprošla přes bránící hůl.

53:08
    Vítkovičtí v pásmu, Dej stínil před brankou, ale puk letěl mimo ni.

52:38
    Po vhazování se puk dostal na modrou ke Kundrátkovi, jeho dělovku Svoboda vytěsnil.

52:33
    Oceláři přidávají na důrazu, puk končí v náruči domácího gólmana. Následuje komerční přestávka.

51:58
    Rodewald si vyšlápl na dva domácí beky, které dokázal obrat o puk, nemířil ale přesně, takže Svoboda příliš práce neměl.

51:15
    Hostující Doudera rozehrává ve spolupráci s Gernátem.

50:53
    Zbrklá rozehrávka končí na zakázaném uvolnění Vítkovic.

50:47
    Svoboda si připisuje další úspěšný zákrok.

50:37
    Nahozený puk stíhal Hrehorčák, ale domácí jej dostali pod kontrolu jako první.

50:22
    Ofsajd pro vítkovické barvy.

50:03
    Třinečtí se znovu usadili u domácí branky, vítkovickým se nedaří dostat puk pod kontrolu.

49:32

48:59
    Hosté se i nadále drží v pásmu, Michal Kovařčík poslal puk křižně do kruhu na Ondřeje Kovařčíka ale ten těsně minul vítkovickou klec. Ta je teď navíc mimo svou pozici.

48:41
    Oceláři obklopili domácí branku a hledali skulinku ve Svobodově brance, to se jim ale nepodařilo.

47:44
    Irgl se rozjel ze středového kruhu, ale před brankou dlouho vyčkával na pohyb Kacetla, který mu nakonec kotouč vypíchl.

47:44
    Za sekání Hrni je nařízeno trestné střílení, které provede Irgl.

47:44
    Hruška se dostal k puku a vyrazil do úniku, ale byl faulován a branku netrefil.

47:32
    Nebezpečnou akci u své branky hasil Pyrochta, který si ale teď odpyká trest za nedovolené bránění. To vše po komerční přestávce.

47:21
    Třinec v pásmu, ale Svoboda zasahovat nemusel, jeho spoluhráči dostali pukl rychle pod kontrolu.

46:43
    Domácí bojují v pásmu, Kacetl je v pohotovosti.

45:49
    Trochu neuspořádaná hra domácích před třineckou klecí, Krenželok zpoza branky nastřelil spoluhráče Černého, který odpaluje kotouč ramenem.

45:24
    Růžička svou přihrávkou Marcinka nenašel, je pískáno zakázané uvolnění.

44:48

44:33
    Další pokus o průnik do pásma už vítkovickým vyšel, Kovář si sjel na přihrávku, ale vyprášil jen Kacetlovy betony.

44:18
    Útočnou akci rozehrává Gewiese.

43:49
    Oceláři se brání dobře, zatím nepovolili domácí pětici usadit se u jejich branky.

42:58
    Třinečtí okamžitě odpalují puk za domácí branku.

42:48
    Za držení je potrestán hostující Marcinko.

42:45
    Domácí se protahují do pásma, Hruška se dostává zpět na led a Vítkovice jsou v plném počtu.

42:27

42:05
    Vítkovice dobře spolupracují u své klece.

41:38
    Závar před domácí brankou, Růžička vystřelil na Svobodu, dorážet zkoušel Hrňa s Marcinkem, ale Svobodu nepřekonali.

41:15
    Vítkovice v pásmu, Irglova střela končí na Kacetlovi.

40:50

40:45
    Na trestnou lavici usedá domácí Hruška za podrážení.

40:29
    Ofsajd odpískán třineckému mužstvu.

40:17
    Pokus Hrušky končí mimo branku.

40:10
    Vítkovice vyhrávají vhazování a přesunují se do útočného pásma.

40:01
    Domácí dohrávají přesilovku z předchozí části.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:09.

Druhá třetina dopadla lépe pro hosty, kteří nejprve srovnali díky Kofroňovi, po minutě hry pak strhával vedení na stranu svého týmu Růžička. K vidění byl rychlý hokej na obě strany, ani jeden z týmů nechtěl dát tomu druhému nic zadarmo. Jednobrankový rozdíl je, ve hře jakou hokej je, jen malou překážkou pro získání bodů, nechme se překvapit, který z týmů je bude chtít více.

1/3 – 11:11
    2/3 – 7:10

40:00

39:55
    Vítkovičtí bojují v pásmu před Kacetlem.

39:41

39:29
    Michal Kovařčík se dostal rychle do pásma s Gernátem, ten vystřelil od mantinelu, Svoboda puk přidržel v lapačce.

39:07
    Vítkovičtí bojují v útočném pásmu o puk.

38:50
    Síly na ledě srovnává Hrňa, který bude pykat za držení. Hraje se ve čtyřech na obou stranách.

38:42
    Svoboda chvíli nevěděl, kde je puk, ale stejně jako on se nezorientoval nikdo.

38:37
    Hráči bojují o puk spíše kolem mantinelu.

37:58
    Domácí vyhazují puk do bezpečí.

37:53
    Před brankou číhal Marcinko, ale puk se k němu nedostal.

37:41
    Na trestnou lavici usedá domácí Pyrochta, který se provinil držením.

37:20
    Růžička s Marcinkem se dostali k domácí brance, ale jejich pokusy byly nepřesné.

37:00
    Kundrátek se zmocnil puku, ale couvá s ním ke své brance a uklidňuje hru.

36:34
    Vítkovice mají puk pod kontrolou.

36:14
    Koch s Irglem rozehráli do pásma, s nahozeným pukem měl Kacetl menší potíže, a tak jej nakonec raději přidržel.

35:30

35:23
    Třinec předvedl rychlý výpad na branku, ale Svoboda měl dobrý výhled.

35:16

35:00
    Rodewald to zkoušel sám, ale puk do pásma nedostal.

34:33
    Oceláři na skok v pásmu, domácí jim ale berou kotouč a přenášejí hru.

34:03
    Vítkovičtí stále v pásmu, dobře to myslel Irgl, ale puk se odráží od třineckého gólmana.

33:46
    Domácí předvedli rychlý výpad, ale Kacetl byl na místě.

33:30
    Oceláři vystartovali do pásma, celá akce končí vyloučením domácího Flicka, který nedovoleně bránil. Hraje se ve čtyřech na obou stranách.

33:16
    Třetí přesilovka pro domácí v tomto zápase, za sekání bude pykat Freibergs.

32:58
    Puk nahozený třineckými do pásma zpracoval Kocha a posílá svůj tým do útoku.

32:45
    Další pokus vítkovických končí v náruči hostujícího gólmana, následuje komerční přestávka.

32:35
    Domácí se vymanili od mantinelu, Svačina poslal puk po modré na Kováře, který nastřelil Kacetlův beton, Irgl mohl dorážet, ale puk mu ujel.

31:30
    Sérií nahození se vítkovičtí dostali do pásma, ale tam už příležitost něco vymyslet nedostali.

30:51
    Gewiese našel na útočné modré Fridricha, ten vystartoval k brance, ale Kacetl byl připraven.

30:41
    Vítkovickou rychlost zastavuje ofsajd.

30:30
    Třinečtí v pásmu před Svobodou, Freibergsova rána končí na domácím gólmanovi.

30:13
    Mallet se protáhl do pásma, ale jeho spoluhráči zaspali.

29:26
    Na opačné straně to zkoušel Krenželok, ale přestřelil.

29:09
    Růžička s Vránou zahrozili, ale Svobodova náruč byla připravena.

28:59
    Hra se rychle přelévá ze strany na stranu, oba gólmani jsou v nejvyšší pohotovosti.

27:41
    Třetí formace Ocelářů zamotala hlavu domácímu gólmanovi, ale skóre se přesto nemění.

27:17
    Vítkovičtí posílají puk do rohu k hostující brance a urychleně střídají.

26:50
    Pyrochta zastavuje nahozený puk, Marcinko ho ale nenechává v klidu rozehrát.

26:29
    Svačina se s Dejem dostal do pásma, střela druhého z útočníků končí v Kacetlově lapačce. Následuje komerční přestávka.

26:01
    Puk se ocitá ve středním pásmu, oba týmy o něj tvrdě bojují.

25:27
    Galvinš posílá kotouč zpět před Kacetla.

24:39
    Hraje se rychlý hokej na obě strany, hosté se ale postupně usadili před domácí klecí a Svoboda si připisuje úspěšné zákroky.
    22:49 Martin RŮŽIČKA - 3:4

22:49
    Třinec právě vstřelil branku!
    Hosté strhávají vedení na svou stranu, Hrehorčák si nahrál s MARTINEM RŮŽIČKOU, který překonává Svobodu – 3:4. Asistence: Patrik Hrehorčák, Petr Vrána.
    21:38 David KOFROŇ - 3:3

21:38
    Je znovu vyrovnáno!! Hosté si najeli do pásma, Michal Kovařčík našel křižnou přihrávkou DAVIDA KOFRONĚ, na jehož střelu se domácí gólman už nestačil přesunout – 3:3. Asistence: Michal Kovařčík, Ondřej Kovařčík.

21:21
    Flick s pomocí Lukáše Doudery rozehrává pryč od své branky.

21:05
    Třinečtí zamkli vítkovické před Svobodou, ten je ale v pohotovosti a daří se mu eliminovat nebezpečí z hostujících hokejek.

20:12
    Úvodní vhazování vyhrávají domácí.

20:01
    Hosté mění gólmany, do druhé třetiny nastupuje do branky Ocelářů Kacetl.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:21.

Oceláři vstoupili do utkání mnohem lépe, po necelé minutě hry otevřeli skóre, po zhruba třech minutách hry zvýšili vedení na 2:0 a zdálo se, že dnes to bude jednoznačná záležitost. Vítkovičtí se ale oklepali, rychlým průnikem snižoval stav Koch, po vyhraném vhazování srovnával Kovář a v závěru první třetiny využili domácí přesilovku Lakatošem a do kabin odcházejí spokojeněji s těsným náskokem.

1/3 – 11:11

20:00
    19:12 Dominik LAKATOŠ - 3:2

19:12
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Vítkovičtí využívají přesilovku!! Pokus DOMINIKA LAKATOŠE Štěpánek nejprve vyrazil ramenem, ale neposedný kotouč následně zapadl do klece Ocelářů jako po másle – 3:2. Bez asistence.

18:43
    Kotouč ve středním pásmu, oba týmy střídají.

18:19
    Vítkovičtí se museli znovu dostat do pásma, třinečtí šetří vteřiny dobře.

18:03
    Fridrich chtěl sebrat puk a dostat ho do bezpečí, Hrňa jej ale podrazil a odjíždí za katr.

17:40
    Zakázané uvolnění vyprodukovali teď hosté.

17:33
    Domácí kombinovali v pásmu, Kovářova dělovka z prostoru před kruhem skončila u Štěpánka, Mallet ani Kalus, oba připravení u branky dorážet, šanci nedostali.

17:00
    Irgl si dal krátký sprint pro puk s hostujícím Douderou, ten jej ale odpálil včas ke spoluhráči.

16:34
    Vítkovičtí v pásmu, střelu Gewieseho zastavuje bránící hráč tělem.

16:15
    Oba týmy bojují v rohu u domácí klece o puk, sudí vyčkávají.

15:38
    Bude se vhazovat po pravici hostujícího gólmana.

15:23
    Oceláři se dostali do pásma, ale Svoboda mohl být v klidu.

15:09
    Pyrochta se nedokázal prosadit podél mantinelu pro dvěma soupeřovým hráčům.

14:42
    Vítkovičtí bojují v pásmu, hosté jim ale nedávají žádný prostor.
    13:21 Lukáš KOVÁŘ - 2:2

13:21
    Je vyrovnáno!!! Domácí Hruška vyhrál vhazování, poslal puk na modrou k LUKÁŠOVI KOVÁŘOVI, který vystřelil do vzdálenějšího růžku a nachytal Štěpánka – 2:2. Asistence: Jan Hruška.

13:17
    Vítkovickým se podařilo udržet v pásmu, Štěpánek je ale v pohotovosti a lapá puk. Následuje komerční přestávka.

12:41

12:38
    Lakatoš ani Svačina nebyli při svých pokusech úspěšní.

12:29
    Vítkovičtí zpět před hostující brankou.

12:15
    Další výpad Ocelářů, Kurovský prověřil zblízka Svobodu, ten v jeho testu uspěl.

11:56
    Hosté vyhazují puk, Růžička jej následuje do rohu.

11:31
    Křižnou přihrávku zachytil Lakatoš, z pozice klečícího střelce vypálil, ale lapačka hostujícího gólmana byla rychlejší.

11:15
    Lakatoš dostal rychlou nahrávku, jeho střela z první končí na zadním plexiskle.

10:58
    Vítkovice rychle rozjely přihrávkový kolotoč, Pyrochtova dělovka končí v náruči Štěpánka.

10:41
    První přesilovku sehrají domácí, za sekání je potrestán Gernát.

10:32
    Oceláři se před domácí brankou činili, ale Svoboda byl pozorný. Hra je přerušena pro vítkovický ofsajd.

09:21
    Další ofsajd odpískán hráčům v modrých dresech.

08:52
    Od modré pálil vítkovický Doudera, ale jen do betonů Štěpánka.

08:33
    Irgl dostal přihrávku na paty, Oceláři toho využívají a přesunují hru do bezpečí.

08:24
    Vítkovičtí se ocitají v ofsajdu, následuje komerční přestávka.

08:14
    Třinec nahodil puk za domácí branku, Svoboda si pro něj sjel a v rychlosti posílá puk do bezpečí.

07:42
    Domácí v pásmu, Schleiss zpoza branky poslal puk na Werbika, ale Štěpánek zapracoval holí dobře.

07:18
    Vítkovicím se nedaří přejít přes střední pásmo.

06:53
    Oceláři mají kotouč pod kontrolou, ale domácí se snaží nedávat jim příliš prostoru.
    05:30 Patrik KOCH - 1:2

05:30
    Domácí snižují, Lakatoš nahrál do jízdy PATRIKOVI KOCHOVI, který si od kruhu najel přes bránícího beka až ke Štěpánkovi a těsně před ním zvedl puk a poslal jej do horní části branky – 1:2. Asistence: Dominik Lakatoš.

05:08
    Růžička se dostal do mezikruží, chvíli si počkal, ale skulinku v brance Svobody nenašel.

04:31
    Vítkovičtí v pásmu, ale Schleiss neměl komu nahrát, a tak se hosté i s pukem přesunují do středu kluziště.

04:10
    Nápor hostů zastavuje síť za vítkovickou brankou.
    03:33 Marian ADÁMEK - 0:2

03:33
    Oceláři znovu skórují, Marcinko poslal kotouč ke kruhu, MARIAN ADÁMEK se přesunul do výhodnější pozice a prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 0:2. Asistence: Tomáš Marcinko, Daniel Kurovský.

02:50
    Vítkovice si teď připravily dobré šance, Krenželok se sám protáhl k brance, nejprve nastřelil Štěpánka, odražený puk se domácímu kapitánovi také nepodařilo dostat do branky, z druhé vlny si najel Hruška, a i když hostující gólman neměl příliš dobrý výhled, srovnáno není. Hosté posílají následně puk na zakázané uvolnění.

02:17
    Kovář narušil hostující souhru ve středním pásmu, domácí se pokoušejí usadit u Štěpánka.

01:52
    Domácí na skok v pásmu, ale hosté se rychlým pohybem dostávají zpět ke Svobodovi.

01:36
    Prudká přihrávka vítkovických končí na zakázaném uvolnění.

01:24
    Oceláři se v rychlosti protáhli do pásma, přes obránce střílel Adámek, ale Svoboda tlumí jeho pokus betony.
    00:48 Martin RŮŽIČKA - 0:1

00:48
    Tak to byla rychlovka. Hrehorčák našel přesnou přihrávkou MARTINA RŮŽIČKU, který nedal Svobodovi šanci – 0:1. Asistence: Patrik Hrehorčák, Tomáš Kundrátek.

00:37
    Svoboda zatím zasahovat nemusel, puk je u hostující branky, ale Štěpánek přesně rozehrává.

00:11
    Hosté se po vyhraném vhazování dostávají rychle do útoku.

00:01

HC Vítkovice Ridera: Mi. Svoboda (Dolejš) – Galvinš, Gewiese, Pyrochta, L. Kovář, Koch, L. Doudera, R. Černý – L. Krenželok (C), Hruška (A), Lakatoš – Svačina, Dej, Irgl (A) – Mallet, Flick, M. Kalus – Fridrich, Werbik, Schleiss.

HC Oceláři Třinec: Štěpánek (Kacetl) – Gernát, M. Doudera, Freibergs, Kundrátek, D. Musil, M. Adámek – Hrehorčák, P. Vrána (C), Martin Růžička (A) – Kurovský, Marcinko, Rodewald – Kofroň, M. Kovařčík, O. Kovařčík – Dravecký (A), Roman, Hrňa – Chmielewski.

Rozhodčí: Mrkva, Hejduk – Frodl, Komárek.
    Trefí se v dnešním derby?

Moravskoslezské derby je tímto v základní části letošní sezóny poslední v řadě, Oceláři ve své Werk aréně kralovali, porazili vítkovické 6:0 a 7:1. Z Ostravar arény si ale plný počet bodů neodvezli, vítkovičtí dovedli zápas až k samostatným nájezdům, ve kterých ale svému rivalovi podlehli (1:2 sn). Zda se podaří domácím navázat na poslední úspěšné zápasy a uspět nebo jestli Třinec potvrdí svou formu a sílu a bude to z jeho strany jednostranná záležitost, to teprve uvidíme. Buďte u toho s námi.

Kanadské bodování Třince a také celé Tipsport extraligy vede s třiapadesáti body útočník Martin Růžička (15+38), nejlepším střelcem – jak týmu, tak celé extraligy – je s osmadvaceti přesnými zásahy útočník Matěj Stránský (28+15). Mezi obránci se s čtyřiatřiceti body nejvíce daří Martinovi Gernátovi (10+24) a tento počet bodů mu zajišťuje celkové extraligové prvenství. Zároveň je s průměrným časem 21:35 na ledě nejvytíženějším hráčem týmu. Nejtrestanějším hráčem je s osmapadesáti minutami útočník Matěj Stránský. Týmové bodování Radegast indexu vede se 140 body obránce David Musil. Nejvytíženějším gólmanem je Jakub Štěpánek s jednou vychytanou nulou, průměrem 2,35 a úspěšností 90,06 %.

Nejproduktivnějším hráčem Vítkovic je s jednatřiceti kanadskými body útočník Dominik Lakatoš (17+14), nejproduktivnějším mezi beky je se sedmi body Filip Pyrochta (1+6). Nejvytíženějším hráčem je kapitán Roman Polák s průměrným časem 22:42 strávených na ledě, který ale bude i v tomto utkání s největší pravděpodobností chybět. I přes svou absenci ale vede týmové bodování Radegast indexu se 138 body. Hned osmdesát trestných minut nasbíral v dosavadním průběhu sezóny obránce Patrik Koch. Vytíženějším z dvojice vyrovnaných gólmanů je Miroslav Svoboda, který v posledních zápasech vychytal dvě čistá konta po sobě, připsal si jednu asistenci na branku a jeho průměr je 2,69 s úspěšností 90,96 %.

Vítkovice v posledních pěti zápasech získaly celkem sedm bodů, proti Mountfieldu urvaly bod za prohru po nájezdech, vyšláply si na Kometu, kterou na jejím ledě porazily 4:0, a v posledním domácím zápase porazily na svém ledě Zlín 3:0. Spodní část tabulky je poměrně vyrovnaná, vítkovickým patří 11. příčka, s bilancí 13-4-6-19 a pasivním skóre 95:116 mají na svém kontě 53 bodů, stejně jako desátý Litvínov a deváté Brno. Třinečtí v posledních pěti zápasech plně bodovali hned čtyřikrát, v posledním odehraném zápase je ale dokázala přetlačit Sparta, která na svém ledě vyhrála 3:2. Oceláři se pohybují na opačném konci tabulky než domácí, patří jim 2. místo, za bilanci 25-4-5-8 a aktivní skóre 154:107 si připsali 88 bodů.

V kompletní dohrávce 16. kola se na ledě Ostravar arény svede moravskoslezská bitva, domácí Vítkovice budou čelit Ocelářům z Třince.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 6. Koch (Lakatoš), 14. L. Kovář (Hruška), 20. Lakatoš – 1. Martin Růžička (Hrehorčák, Kundrátek), 4. M. Adámek (Marcinko, Kurovský), 22. Kofroň (M. Kovařčík, O. Kovařčík), 23. Martin Růžička (Hrehorčák, P. Vrána)

HC Oceláři Třinec: Štěpánek (21. Kacetl) – Gernát, M. Doudera, Freibergs, Kundrátek, D. Musil, M. Adámek – Hrehorčák, P. Vrána (C), Martin Růžička (A) – Kurovský, Marcinko, Rodewald – Kofroň, M. Kovařčík, O. Kovařčík – Dravecký (A), Roman, Hrňa – Chmielewski.

Rozhodčí: Mrkva, Hejduk – Frodl, Komárek