Přerov – Frýdek-M. 3:0 (kon.) | Vrchlabí – Benátky n/J 2:1 (kon.) | Litoměřice – Poruba 2011 3:0 (kon.)
Havířov – Jihlava 3:2 (kon.) | Vsetín – Třebíč 3:0 (kon.) | Kolín – Slavia 2:5 (kon.)
Kladno – Prostějov 4:2 (kon.) | Šumperk – Ústí n/L 6:2 (kon.) | Sokolov – Kadaň 10:0 (kon.)
HC ZUBR Přerov
3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
HC Frýdek-Místek
Středa 17.02.2021, 16:00 • MEO Aréna, Přerov • Chance liga • 28. kolo

Třetí třetina nakonec frýdecké srovnání nepřinesla. Ve 46. minutě hosté nevyužili nebezpečné přečíslení, což bylo z jejich strany pro zápas vše. Slova se chopili domácí a přidali druhou využitou přesilovku, když rychlý přechod Čípa do útoku využil tečí pod břevno Jakub Svoboda. Zubři se hnali za třetím gólem, kterého se po množství zmařených šancí dočkali v 57. minutě. O tříbodovém vítězství rozhodl z přečíslení Roman Pšurný. Já se s vámi pro dnešek z přerovské MEO Arény loučím, u dalšího přenosu na počtenou! (18:17:39)

59:06
    A v plném proudu je rovněž i poslední minuta. O vítězi dnešního klání už zřejmě nelze pochybovat.

58:00
    Jsou rozehrány poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:33
    Obě mužstva hrají v plném počtu.

57:18
    Číp zkusil vyslat puk z ostrého úhlu bekhendem na branku, kterou Tomáš Suchánek při zákroku posunul.
    56:21 Roman PŠURNÝ - 3:0

56:21
    Přerov právě vstřelil branku!
    A z přečíslení je gól! Matěj Svoboda poslal puk ROMANOVI PŠURNÉMU poměrně na dlouhou hůl, přerovský střelec si ale s jeho pasem poradil a střelou zápěstím jej nasměroval za Suchánkova záda! Asistence: M. Svoboda, L. Forman.

56:12
    Hraje se ve čtyřech na obou stranách, Zubrům se rýsuje přečíslení.

55:33
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Rok Macuh – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Patrik Husák – 2 min., vysoká hůl).

55:06
    Zakázané uvolnění frýdeckého celku.

54:21
    Dostálek v samostatném úniku trefuje pouze tyč! Frýdek stále zůstává ve hře o body!

53:24
    Indrákova formace byla v útoku aktivní, žádné vážnější ohrožení Suchánkovy branky ale nevzniklo.

52:42
    Buly ve středním pásmu uhrál pro svůj celek Jonáš Peterek.

52:05
    Přerov hraje v plném počtu, hosté toho v početní výhodě mnoho nevymysleli.

50:58
    Zubři mají v oslabení velké šance a paradoxně Suchánka ohrožují mnohem více než jejich soupeř naproti Petráska! Teď se velmi šikovně k brance proháčkoval Zbořil, hostující brankář ale drží své spoluhráče ve hře.

50:18
    Macuh nevyužil velkou gólovku! Hned po buly utekl frýdeckým hráčům a řítil se na Suchánka sám, samostatný únik ale v třetí přerovský gól nepřetavil!

50:05
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Darek Hejcman – 2 min., hákování).

Daniel Doležal

Branky a nahrávky: 2. Forman (Matěj Svoboda, Dostálek), 49. Svoboda (Číp, Zbořil), 57. Pšurný (Matěj Svoboda, Forman)

HC ZUBR Přerov: Petrásek (Postava) – Forman, Dluhoš, Zbořil (A), Krisl (C), Mlčák, Dřímal, Fencl – T. Doležal, Pšurný (A), Dostálek – Svoboda, Hejcman, Číp – Matěj Svoboda, Indrák, Süss – Štefka, Macuh, F. Dvořák.
    HC Frýdek-Místek: Suchánek (L. Daneček) – Haman, Hrachovský, Husák, J. Adámek, Zahradníček, Repe, J. Michálek – R. Veselý, Mikulík (C), Šedivý – Martynek (A), D. Kindl, Klimša (A) – Macháček, Peterek, Tomi – Flok, Przybyla, Ramik.

Rozhodčí: Koziol, Ondráček – Komínek, Kráľ