FTZS Liberec – Svarog Teplice 1:2 (kon.) | Helas Brno – České Budějovice 2:0 (kon.) | Interobal Plzeň – Olympik Mělník 9:2 (kon.)
Sparta – Ž. Vlci Brno 4:2 (kon.) | Česká Lípa – Slavia 3:4 (kon.)
Helas Brno
2:0 (2:0)
Dynamo PCO České Budějovice
Pátek 19.02.2021, 19:301. Futsal liga • 18. kolo

Ode mne je to již vše. Přeji pěkný večer a brzy opět na počtenou. (21:17:39)

Nic důležitého už se v posledních sekundách zápasu nestalo a je tak konec. Helas udržel své vedení z prvního poločasu díky dobré obraně bez větších problémů a zvítězil tak 2:0. O obě branky svého týmu se postaral Ivan Šarközy.

39:20
    Tentokrát dostal úder do hlavy Pouzar, ovšem ani v tomto případě rozhodčí zmiňovanou situaci nejspíš nepostřehli.

39:07
    Nyní také právě Křížek prověřil Mykytjuka z levé strany, ten míč neudržel a hosté tak zahrávají rohový kop.

38:53
    Sám brankář Křížek už se nyní zapojuje do kombinace svého týmu.

38:43
    David Cupák v pádu ukopl míč před Hricem do zámezí.

38:30
    České Budějovice zatím zůstávají s brankářem v zádech a nepokoušejí se o power-play

38:12
    Pouzar už nestihl míč na hrací ploše a rozehrávat tak budou z postranní čáry domácí.

37:40
    Oddechový čas pro domácí.

37:30
    Lukšija zakončoval z pravého křídla, bližší tyč brány soupeře ale minul.

37:10
    Mykytjuk nakopával míč dopředu, nejvýše vyskočil gólman Křížek, který balon sebral do svých rukavic.

36:41
    Brankář Mykytjuk (HEL) se i v tuto chvíli zapojuje do útoku svého týmu, ale teď se mu to moc nepovedlo. Postaral se totiž o pátý faul svého týmu a navíc byl odměněn žlutou kartou.

36:11
    Matyska (HEL) podkopl Pouzara a po zásluze vidí žlutou kartu.

35:45
    Cupák nastřelil z pravého křídla míč před bránu, kde se nacházel Snazpka. Ten ovšem přesně zakončit nedokázal.

35:31
    Domácí tým vede nejen na gól, ale i na fauly. Na kontě už mají v druhé půli minimálně tři nedovolené zákroky.

35:10
    Emoce na hrací ploše se stupňují. Nyní dostal Havrda úder do obličeje, vypadalo to ovšem nechtěně.

34:20
    Benát skvěle obešel soupeře a šel sám na Mykytjuka. Brněnský gólman mu ale zmenšil úhel a Benát tak bránu celkem výrazně minul!