Ústí n/L – Vrchlabí 3:0 (kon.) | Benátky n/J – Kladno 3:6 (kon.) | Havířov – Poruba 2011 2:1 (po pr.)
Třebíč – Šumperk 5:1 (kon.) | Sokolov – Kolín 4:1 (kon.) | Prostějov – Přerov 3:5 (kon.)
Frýdek-M. – Vsetín 3:2 (kon.) | Jihlava – Litoměřice 6:0 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
HC Stadion Vrchlabí
Sobota 20.02.2021, 16:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Chance liga • 29. kolo

Ústečtí hokejisté vyhrávají zápas proti lídrovi tabulky Vrchlabí 3:0. Gólman Petr Hamalčík pochytal všechny střely soupeře, a tak získává tři body do tabulky. Vrchlabí z tohoto zápasu vyšlo bodově naprázdno. Jiří Severa, Aleš Furch a Dominik Sklenář se prosadili v tomto zápase. (18:13:26)

59:50
    Slovan vyhraje tento zápas, navíc s čistým kontem.

59:34
    Vrchlabí rozehrává od své branky, ale nikam se už nežene.

59:10
    V poklidném tempu se zápas dohrává.
    58:39 Dominik SKLENÁŘ - 3:0

58:39
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Slovan vede o tři góly a tento zápas vyhraje. Po pěkné samostatné akci se prosazuje střelou mezi betony DOMINIK SKLENÁŘ. Asistence: Dominik Sklenář.

58:11
    Brož s Vrdlovcem kombinovali v útočném pásmu a šetří čas.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:16
    Z pohledu hostujícího celku běží čas velmi rychle.

56:50
    Ondřej Bláha (Ústí n/L) dostal hru do útočného pásma, ale na pokračování akce neměl sílu. Oba týmy střídají.

56:23
    Slovan drží hru co nejdál od své branky, domácí hrají takticky velmi dobře.

55:50
    Vrchlabí rozehrává od své branky, v posledních minutách na nějakou výraznější šanci čekáme.

55:24
    Severa se svými spoluhráč neuspěli, a pak na druhé straně pálil Martin Heřman. Jeho rána končí mimo.

55:01
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině. Slovan vede o dvě branky.

54:36
    Martin Tůma (Ústí n/L) nahodil kotouč do útočného pásma, následně on i jeho spoluhráči míří na střídačku.

54:14
    Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nyní nemůže stabilněji dostat před branku soupeře.

53:49
    Hra je přerušená, vhazovat se bude ve středním pásmu.

53:20
    Daniel Vrdlovec (Ústí n/L) se dostal do útočného pásma, postupoval na brankáře, obkroužil branku, a pak raději Jakub Soukup přerušil hru.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 10. Severa (Trávníček, Vala), 53. Furch (D. Sklenář), 59. D. Sklenář (D. Sklenář)

HC Slovan Ústí nad Labem: Hamalčík (Haas) – J. Drtina, Š. Havránek, Vladimír Brož, Vala, M. Voženílek, Mareš, Jasečko – Trávníček, Vrdlovec, Severa – Tůma, Matějček, O. Bláha – D. Sklenář, Protasenja, Furch – M. Bláha, Costa.
    HC Stadion Vrchlabí: Soukup (Štěpánek) – Linhart, Oliva, Kajínek, Niko, Jirků, Vála, T. Jelínek – Heřman, Urban, Hozák – Machač, Rohlík, Matýs – Chalupa, Chrtek, Mrňa – F. Moník, Herčík, Formánek.

Rozhodčí: Valenta, Hucl – Tvrdík, Sedláček