Carolina – Chicago 5:3 (kon.) | Detroit – Florida 2:7 (kon.) | Calgary – Edmonton 1:2 (kon.)
Vancouver – Winnipeg 0:2 (kon.) | Washington – NY Rangers 1:4 (kon.) | New Jersey – Buffalo 2:3 (kon.)
Detroit – Florida 2:1 (kon.)
New Jersey Devils
2:3 (0:1, 0:2, 2:0)
Buffalo Sabres
Sobota 20.02.2021, 18:40 • Prudential Center, Newark • NHL

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (21:22:21)

Trestné minuty: 2:6

Je dobojováno. Poslední třetina přinesla obrovský nápor domácího celku, který hned v první minutě snížil po přesné ráně Kylea Palmieriho. Poté se několika dobrými zákroky blýskl Ullmark, tomu také pomohla tyč po Zachově pokusu. V 57. minutě jej ale překonal v přesilovce P. K. Subban a byl tu závěrečný nápor New Jersey. Chviličku před koncem mohl srovnat Zacha, z dobré pozice ovšem trefil pouze Millerovo lýtko a duel tak skončil výsledkem 2:3.

59:50 Zacha měl na holi vyrovnání

59:50
    Vyrovnat mohl Zacha, když dostal přihrávku mezi kruhy, jenže z této dobré pozice trefil pouze clonícího Millera do lýtka!

59:26
    Hraje se ve středním pásmu, domácí šestice se nemůže dostat do kombinace před Ullmarka.

58:56
    Navíc přichází chyba v rozehrávce New Jersey, pískalo se zakázané uvolnění a Blackwood musí zpět do své branky.

58:44
    Hostům se podařilo udržet hru mimo své pásmo, tohle jim dokonale vyhovuje a stačí.

57:59
    Teď už je Blackwood na lavičce, New Jersey je zase v šesti!

57:40
    Domácí pokračují v náporu, zatím bez odvolaného brankáře.
    56:44 P. K. Subban - 2:3

56:44
    Devils právě vstřelili branku!
    Máme tu drama! Domácí zdvojnásobili přesilovku odvoláním gólmana a stav šest na čtyři byl využit! Po kombinaci se puk dostal na vrchol pravého kruhu, kde napřáhl P. K. SUBBAN a jeho dělovka skončila za Ullmarkem! Dal tak svůj první gól této sezóny a snížil na 2:3. Asistence: Pavel Zacha, Jesper Bratt.

56:17
    Zase Smith od modré čáry, tentokrát už musel Ullmark zakročit svou lapačkou.

55:26
    Po vyhraném buly střílel od modré čáry Ty Smith, jeho pokus byl hosty sražen.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 41. Palmieri (J. Hughes, Butcher), 57. P. K. Subban (Zacha, Bratt) – 6. C. Miller (Hall, E. Staal), 29. S. Reinhart (Irwin, Montour), 38. S. Reinhart (Eichel, Dahlin)

New Jersey Devils: Blackwood (Dell) – Severson, T. Smith, P. K. Subban, Butcher, Vatanen, D. Kulikov – Bratt, J. Hughes, A. Johnsson – Palmieri (A), Zajac (A), Šarangovič – Bastian, M. McLeod, Wood – Hischier (C), Zacha, Kuokkanen.
    Buffalo Sabres: Ullmark (C. Hutton) – C. Miller, McCabe (A), Dahlin, Montour, Borgen, Irwin – S. Reinhart, Eichel (C), Olofsson – Cozens, E. Staal, Hall – Okposo, Eakin, Rieder – Sheahan, Lazar, Skinner.

Rozhodčí: Blandina, McIsaac – Sericolo, Tobias