NY Islanders – Buffalo 3:2 (kon.) | Toronto – Calgary 0:3 (kon.) | Carolina – Tampa 2:4 (kon.)
Florida – Dallas 3:1 (kon.) | St. Louis – Los Angeles 0:3 (kon.) | Colorado – Vegas 0:3 (kon.)
Arizona – Anaheim 4:3 (kon.) | San Jose – Minnesota 2:6 (kon.)
Florida Panthers
3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
Dallas Stars
Úterý 23.02.2021, 01:10 • BB&T Center, Sunrise • NHL

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a někdy opět na počtenou. (03:50:17)

V oslabení: 0:0

Utkání je u svého konce, když nakonec Florida dokázala porazit Dallas poměrem 3:1. O poslední branku tohoto zápasu se postaral domácí kapitán Barkov, který se trefil do opuštěné klece hostů, kteří v závěru zkusili hru v šesti.

Nutno však dodat, že Panteři berou dva body zcela zaslouženě, když o svém vítězství rozhodli především ve druhé třetině, kdy hokejisté Dallasu nepochopitelně zcela vypnuli a nechali hrát doslova jen svého brankáře. Chudobin si v utkání připsal neuvěřitelných 50 úspěšných zákroků.

59:42
    Kero ještě vyslal svůj pokus směrem na domácí klec, kde si Driedger připsal další úspěšný zákrok.

59:32
    Florida právě vstřelila branku!
    Panthers potvrzují své vítězství, když ALEKSANDER BARKOV zachytil ve středním pásmu přihrávku Klingberga a následně poslal kotouč do opuštěné klece Dallasu. Bez asistence.

59:12
    Nyní Heiskanenovu střelu srazili domácí hokejisté mimo svou klec.

58:46
    Heiskanen se svou střelou z levé strany netrefil bránu Floridy.

58:02
    Nicméně Stars se vyhánějí sami z útočné třetiny, když Klingberg nezpracoval přihrávku Pavelského.

57:47
    Stars nahodili kotouč na Driedgera, který raději udržel kotouč ve své výstroji a Chudobin už míří na svou střídačku.

57:28
    Chudobin si připisuje i svůj 50. úspěšný zákrok v tomto utkání, když na něj ze středu útočného pásma vystřelil Vatrano.

57:06
    Connolly vyslal další střelu směrem na hostujícího brankáře, když svou střelu schoval za obránce, ale Chudobin kotouč vyrazil.

56:49
    Comeau po přejezdu modré ihned vystřelil, ale kotouč se o hůl Ekblada odrazil až do ochranné sítě.

56:35
    Florida zatím ve velké pohodě kontroluje své těsné vedení a Dallas do svého obranného pásma vůbec nepouští.

56:03
    Dallasu se už čas na vyrovnání hodně krátí, když nám do konce utkání zbývají poslední čtyři minuty.

55:46
    Dallas znova jen poslal kotouč na zakázané uvolnění.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 29. Ekblad (Weegar, Huberdeau), 39. Yandle, 60. Barkov – 5. Comeau (Robertson)

Florida Panthers: Driedger (Bobrovskij) – Ekblad, Weegar, Strälman, Forsling, Gudas, Yandle – Barkov, Verhaeghe, Hörnqvist – Wennberg, Duclair, Huberdeau – Connolly, Luostarinen, Vatrano – Hinostroza, Lammikko, Lomberg.
    Dallas Stars: Chudobin (Oettinger) – Lindell, J. Klingberg, Heiskanen, Oleksiak, Pysyk, Sekera – Dellandrea, Faksa, Ja. Benn – Kiviranta, Pavelski, Kero – Gurjanov, Hintz, Robertson – Comeau, Dickinson, Cogliano.