Přerov – Benátky n/J 2:0 (kon.) | Vrchlabí – Kadaň 7:4 (kon.) | Havířov – Frýdek-M. 1:4 (kon.)
Litoměřice – Slavia 7:4 (kon.) | Vsetín – Prostějov 5:1 (kon.) | Jihlava – Třebíč 4:3 (3:2 po s.n.)
Kolín – Poruba 2011 5:4 (3:2 po s.n.) | Kladno – Ústí n/L 9:2 (kon.) | Šumperk – Sokolov 0:5 (kon.)
HC ZUBR Přerov
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
HC Benátky nad Jizerou
Středa 24.02.2021, 16:00Chance liga • 30. kolo

Ve třetí třetině žádná branka nepadla, byť k ní měli nesčetněkrát blíže domácí Zubři. Obraz hry se dosti podobal druhé třetině, to však není důležité jelikož domácí tříbodovou výhrou pokračují v bojích o elitní čtyřku, zatímco hostům se vzdaluje účast v předkole. Přerovský brankář Petrásek si připisuje druhou domácí nulu v řadě! Já se s vámi pro dnešek loučím a příští týden opět v MEO Aréně na počtenou! (18:07:55)

59:43
    A nyní se na buly v útočném pásmu Žajdlík raději vrací zpátky. Benátky se tak o mnoho už asi nepokusí.

59:28
    Až nyní Benátky zkoušejí hru bez brankáře. No, odvolat Žajdlíka z brankoviště mohla trenérská lavice hostů zkusit asi už dříve
    .

58:58
    Oddechový čas pro hosty.

58:48
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Jan Dluhoš – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Jan Křepelka – 2 min., hrubost).

58:19
    Další gólovka Hanáků! Číp ale v samostatném úniku neměl dostatečnou rychlost, a tak volil jednoduchou střelu, kterou Žajdlík schoval na výstroji!

57:13
    Zubři trestuhodně zahodili stoprocentní šanci! Přečíslení 3 na 1 skvěle řešil Ryšavý, jenž se ještě zbavil obránce a naservíroval puk Goišovi, ten se však neodvážil střílet a raději přihrál na střed Krislovi. Finální pas však pozbýval přesnosti, a skóre se tak nemění.

56:44
    Domácí se teď spíše brání a stahují se do obranných pozic.

56:00
    Čtyři minuty zbývají hostům na vstřelení branky.

54:45
    Zubři vybojovali puk u mantinelu v pásmu hostů, na Zbořilovu následnou střelu ale Žajdlík dobře viděl.

53:40
    Benáteckým čas rychle utíká, Petrásek svým zákrokem ukončuje fázi hry, v níž se dlouho nepřerušovalo.

52:40
    Zubři si nerozuměli při přechodu za modrou čáru, taková hra jim však vzhledem k výsledku stačí.

51:17
    Stále sledujeme ubojovanou pasáž, ze které lze jen těžko vypíchnout nějaký zajímavý moment. Oba brankáři by se momentálně mohli postavit do fronty na úřad práce.

49:33
    Pšurný se ocitl v zajímavé pozici na středu, puk ale nenašel jeho hokejku.

49:00
    Petrásek schoval benátecké nahození do své výstroje. Po přerušení se bude vhazovat právě před ním.

48:19
    Sledujeme bojovnou podívanou, žádnou zajímavější akci však uplynulé minuty nepřinesly.

46:24
    Ryšavý i přes spleť hokejek soupeřů vybruslil od mantinelu na osu hřiště ke střele, ta ale skončí sražena v ochranné síti.

45:40
    Dvořák vystřelil od pravého kruhu, Žajdlík kotouč raději přikryl lapačkou.

Daniel Doležal

Branky a nahrávky: 10. Krisl (Hejcman), 36. Dostálek (T. Doležal, Matěj Svoboda)

HC ZUBR Přerov: Petrásek (Holík) – Forman, Dluhoš, Zbořil (A), Krisl (C), Mlčák, Kubeš – T. Doležal, Pšurný (A), Dostálek – Svoboda, Hejcman, Číp – Matěj Svoboda, F. Dvořák, Süss – Goiš, Macuh, Ryšavý – Indrák.
    HC Benátky nad Jizerou: Žajdlík (Král) – Šedivý, Štibingr, Aubrecht (A), Kunst, Hampl, Kovář, Cibulka, Kollert – Jiruš, Čederle (C), Pabiška (A) – A. Dlouhý, Jansa, Daniel Svoboda I – Wiencek, Šafařovský, Křepelka – Strnad, Putz.

Rozhodčí: Kašík, Šudoma – Otáhal, Zedník