Čeljabinsk – N.Novgorod 3:2 (kon.) | Jaroslavl – CSKA Moskva 2:3 (0:3 po s.n.) | Kazaň – Magnitogorsk 2:3 (1:2 po s.n.)
Kunlun – Barys 0:3 (kon.) | Nižněkamsk – Čerepovec 2:3 (po pr.) | Petrohrad – Viťaz 4:0 (kon.)
Jokerit – Chabarovsk 4:3 (po pr.) | Omsk – Ufa 1:2 (kon.) | Soči – Jekatěrinburg 0:3 (kon.)
Spartak Moskva – Novosibirsk 2:3 (po pr.) | Riga – Minsk 1:2 (kon.)
Avangard Omsk
1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
Salavat Julajev Ufa
Čtvrtek 25.02.2021, 17:30 • Ledový palác Jurije Ljapkina, Balašicha • KHL

60:00
    Po závěrečném klaksonu se strhla menší potyčka a výsledkem byl desetiminutový trest pro domácího Alexeje Běreglazova za nesportovní chování.

52:53
    Je tu vyloučení na straně Ufy, dvě minuty za držení dostal Teemu Hartikainen.

43:59
    DLouho však domácím přesilovka nevydržela, neboť Klim Kostin se dopustil sekání a už také sedí na trestné lavici.

43:44
    Bude se vylučovat a přesilovku si dají domácí. Dvě minuty za nedovolené bránění dostal Geoff Platt.

37:58
    Už se pískalo a dvouminutový trest za sekání dostal Michail Naumenkov.

34:47
    Další přesilovka pro Ufu, dvě minuty za podrážení Chochrjakova dostal Alexej Jemelin.

29:52
    Domácí se nyní budou bránit v oslabení, dvě minuty za držení obdržel Klim Kostin.

22:42
    Vylučuje se na straně Avangardu, dvě minuty za hákování dostal Alexej Potapov.

17:13
    Je tu první vyloučení utkání, přesilovku si dají domácí. Dvě minuty za držení hole dostal Markus Granlund. Ten sice u rozhodčích reklamoval, že byl sám podražen, s tím ale u arbitrů neuspěl.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 40. Gricjuk (Běreglazov, Chochlačov) – 20. Hartikainen (M. Granlund, Larsen), 47. Hartikainen (M. Granlund)

Avangard Omsk: Bobkov (Hrubec) – Pokka, Šaripzjanov, Kaski, Jemelin (C), Čudinov, Běreglazov, Gotovec – Činachov, Knight, K. Kostin – Kablukov, Zernov, Tolčinskij – Chochlačov, K. Semjonov, Gricjuk – A. Potapov (A), Stas (A), Dědunov – N. Komarov.
    Salavat Julajev Ufa: Tarasov (Vyprickij) – Larsen, Panin (C), Koledov, Naumenkov, Alexejev, J. Birjukov, Korobov, Lisovec – Hartikainen (A), Manninen, M. Granlund – V. Žarkov (A), Kadějkin, Platt – Amirov, Chochrjakov, Kugryšev – Baškirov, Kartajev, Soloduchin.

Rozhodčí: Olenin, Hribík – Bersenjov, Judin

Diváci: 1 817