Dornbirn – Bratislava Capitals 2:1 (po pr.)
Dornbirn Bulldogs
2:1 (0:0, 1:0, 0:1 - 1:0)
iClinic Bratislava Capitals
sk Čtvrtek 25.02.2021, 18:45bet-at-home ICE Hockey League

Dornbirn oplatil Capitals včerajšiu prehru po samostatných nájazdoch a dnes ukoristil o bod viac. Vyhráva 2:1 po predĺžení. (20:57:14)

60:35
    Tím Dornbirn práve strelil gól!
    Iba 35 sekúnd stačilo domácim, aby rozhodli zápas v predĺžení. MATTHEW MACKENZIE strelou z pravej strany prestrelil Coreaua.
    Asistencie: William Rapuzzi, Andrew Yogan

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Tak ako včera, aj dnes bude zápas pokračovať predĺžením. Uvidíme, či sa dočkáme aj samostatných nájazdov.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

58:00
    Opäť je všetko otvorené, hrá sa hore dole. Do konca tretej tretiny zostávajú dve minúty.

54:40
    HC Bratislava Capitals dáva gól!
    Obrovská radosť na lavičke hosťujúceho tímu, ktorý sa v 55. minúte dočkal vyrovnania! Úspešným strelcom je obranca MARTIN CHOVAN, asistovali mu Miloš Bubela a Lukáš Bohunický.

54:30
    Hráč obišiel bránu a zakončil k bližšej žŕdke, Östlund si ju pokryl.

53:53
    Coreau úspešne zasiahol a podržal svoj tím, dáva mu ešte šancu na vyrovnanie.

50:43
    Dornbirn sa oslobodzuje, hostia to skúšajú opäť spoza vlastnej brány.

50:14
    Strelu z pravej strany Östlund vyrazil a poradil si aj s dorážkami.

49:23
    Vylúčenie v tíme Dornbirn Bulldogs (Nilsson – 2 min., hákovanie).

49:17
    Hosťujúci hráč sa pri bráne zbavil brániaceho hráča a získal tým presilovú hru pre svoj tím. Šanca pre Capitals vyrovnať.

45:28
    Situácia už vyzerala nebezpečne, no domácich zastavil ofsajd.

44:16
    Druhá časť presilovky už bola aj so streľbou, Coreau musel zasahovať, no skóre sa nemení.

43:43
    Dornbirn zovrel svojho súpera, ale absolútne nestrieľa.

42:21
    Vylúčenie v tíme iClinic Bratislava Capitals (Hudec – 2 min., nedovolené bránenie).

40:45
    Úvod tretej tretiny sa nesie v pokojnom duchu, avšak sú to predovšetkým hostia, ktorí musia útočiť.

Daniela Mesíková

Branky a nahrávky: 37. Luciani (Pavlovs, Yogan), 61. MacKenzie (Rapuzzi, Yogan) – 55. Chovan (Bubela, Bohunický)

Dornbirn Bulldogs: Östlund – MacKenzie, Kokkila, Nilsson, Salmela, Schnetzer, Magnan, Kutzer, Fröwis – Luciani, Rapuzzi, Yogan – Schwinger, Häußle, Macierzynski – Pavlovs, Jevpalovs, Romig – Woger, Straka, Antonitsch
    iClinic Bratislava Capitals: Coreau – Carson, Bohunický, Chovan, Boldižár, Romančík, Ďurkech – Fortier, Hults, Bubela – Miklík, Higgs, Kostitsyn – Mrázik, Buc, Hudec – Köver, Bezák, Faith – Šmída

Rozhodčí: Berneker, Nikolic – Pardatscher, Sparer