Plzeň – Vítkovice 3:1 (kon.) | Mountfield HK – Třinec 3:2 (kon.) | Motor ČB – Olomouc 1:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Pardubice 5:2 (kon.) | K. Vary – Zlín 5:4 (po pr.) | Kometa Brno – Liberec 4:1 (kon.)

Kometa právě vstřelila branku!
    Petr Holík našel zpoza branky PETERA MUELLERA na vrcholu levého kruhu. Nejlepší brněnský střelec se ranou z první trefil nad levý beton hostujícího gólmana. Asistence: Petr Holík, Peter Schneider.

58:31
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Ondřej Vitásek – 2 min., napadení + 10 min. osobní trest, nesportovní chování). Trest odpyká Jakub Rychlovský.
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Jaroslav Vlach – 2 min. + 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Jaroslav Vlach – 10 min. osobní trest, hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Silvester Kusko – 2 min. + 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Silvester Kusko – 10 min. osobní trest, hrubost).

58:10
    Kváča míří na střídačku.

57:12
    Další šance Muellera. Brněnský útočník se vydal do útočného pásma úplně sám a trefil horní tyč liberecké branky.
    52:01 Mislav ROSANDIĆ - 3:1

52:01
    Liberec právě vstřelil branku!
    Liberečtí necelých osm minut před koncem třetí třetiny snižují náskok soupeře. Střelu Petra Kolmanna od modré čáry doklepl do odkryté branky od levé tyče MISLAV ROSANDIČ. Asistence: Petr Kolmann, Michal Bulíř.

25:15
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Tomáš Hanousek – 2 min., podrážení).

19:17
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Radovan Pavlík – 2 min., hákování).
    18:07 Silvester KUSKO - 3:0

18:07
    V přečíslení dva na jednoho se ocitli Dávid Bondra s Peterem Schneiderem. Druhý jmenovaný po přihrávce zakončil bez přípravy. S tímto pokusem si hostující gólman poradil, vyražený puk však dobruslil SILVESTER KUSKO a poslal jej nad ležícího gólmana. Asistence: Peter Schneider, Dávid Bondra.
    13:38 Karel Plášek ml. - 2:0

13:38
    Po zblokované střele hostujícího obránce se k puku dostal KAREL PLÁŠEK, který se rychlými tempy přemístil do útočné třetiny, kde se z levého kruhu trefil do prostoru nad lapačkou. Asistence: Bez asistence.

03:16
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Petr Zámorský – 2 min., hákování).
    00:13 Filip KRÁL - 1:0

00:13
    Domácí se prosazují po třinácti sekundách hry. FILIP KRÁL obešel hostujícího obránce a z levého kruhu otevřel skóre dnešního utkání. Asistence: Martin Zaťovič, Peter Mueller.

Helena Hegeďová

Branky a nahrávky: 1. F. Král (Zaťovič, Mueller), 14. Plášek ml., 19. Kusko (Schneider, Bondra), 60. Mueller (P. Holík, Schneider) – 53. Rosandić (Kolmann, Bulíř)

HC Kometa Brno: Vejmelka (Klimeš) – F. Král, Zámorský, Kučeřík, Holland, Gulaši, Svozil, Bartejs – Zaťovič (C), P. Holík, Mueller (A) – Plášek ml., V. Němec, Klepiš (A) – Valský, Rákos, Vincour – Bondra, Kusko, Schneider.
    Bílí Tygři Liberec: Kváča (J. Pavelka) – Vitásek, Knot, Rosandić, Kolmann, Derner, T. Hanousek – Birner (A), Gríger, Lenc – Rychlovský, Bulíř, D. Špaček – J. Vlach, P. Jelínek (C), R. Pavlík – A. Dlouhý, Šír, Průžek.

Rozhodčí: Obadal, Šír – Lhotský, Svoboda