NY Islanders – Boston 7:2 (kon.) | Florida – Dallas 3:2 (kon.) | Columbus – Chicago 0:2 (kon.)
Ottawa – Calgary 6:1 (kon.) | Washington – Pittsburgh 5:2 (kon.) | Tampa – Carolina 3:1 (kon.)
Buffalo – New Jersey 3:4 (po pr.) | Detroit – Nashville 5:2 (kon.) | Winnipeg – Montreal 6:3 (kon.)
Vancouver – Edmonton 0:3 (kon.)
Buffalo Sabres
3:4 (1:0, 1:1, 1:2 - 0:1)
New Jersey Devils
Pátek 26.02.2021, 01:10 • KeyBank Center, Buffalo • NHL

Z mé strany je to vše. Díky za pozornost a zase někdy na počtěnou! (03:49:11)

Mackenzie Blackwood (NJD) – 29 zákroků, 3 OG, úspěšnost 90,6%, odchytal 61:14

Utkání mezi Buffalem a New Jersey je u konce. O něco více si dnes body zasloužili hosté, kteří vítězí v prodloužení i díky skvělému výkonu Pavla Zachy, jenž se zaskvěl třemi body a v prodloužení rozhodl.

Střely na branku: 32:40

61:17 Pavel ZACHA - 3:4

61:17
    Devils právě vstřelili branku!
    Je rozhodnuto, hráčem utkání je dnes bezpochyby český útočník PAVEL ZACHA, který ke dvěma asistencím přidává také branku! Jesper Bratt si v útoku počkal na českého útočníka, zadovkou mu přiťukl kotouč a Zacha zamířil přesně k levé tyčce. Asistence: Jesper Bratt a Ty Smith.

60:16
    Jack Hughes se hned dostal do útoku a mezi kruhy se pokoušel proskočit mezi bránícími hráči, ale úspěšný nebyl.

60:01

60:00

59:01
    Devils kombinují na začátku poslední minuty třetí třetiny na vlastní polovině a pokouší se vymyslet jednu z posledních šancí.

58:20
    Severson nahazoval od modré čáry na branku, ale teč před brankou nebyla přesná. Buffalo následně vyhodilo na zakázané uvolnění.

57:12
    Miles Wood šel do útoku, ale ztratil kotouč a spoluhráč již nestihl zabrzdit. Píská se tedy další ofsajd.

56:53
    Dahlin bojoval na modré čáře, ale nakonec jej lehce vytlačil Hischier a Buffalo se objevilo v ofsajdovém postavení. Pokračovat se bude ve střední třetině.

56:18
    Vedení hostujícímu celku mohl vrátit houževnatý Hughes, který se nacpal před branku a v pádu zakončoval pod víko. Puk ale nakonec skončil nad brankou!
    55:30 Sam REINHART - 3:3

55:30
    Sabres právě vstřelili branku!
    Ale opět rozhodly přesilovky, které mají domácí opravdu dobré! Taylor Hall přihrával do prázdné branky na SAMA REINHARTA, který pouze nastavil hokejku a mohl jít slavit. Asistence: Taylor Hall a Rasmus Dahlin.

55:14
    Hall našel na modré čáře Dahlina, který přes skrumáž těl vypálil štiplavou ránu na Blackwooda, kterému puk vypadl, ale hned jej kanadský brankář pokryl.

David Panuška

Branky a nahrávky: 7. Sheahan (Olofsson), 29. Mittelstadt (E. Staal, C. Miller), 56. S. Reinhart (Hall, Dahlin) – 26. Bratt (Zacha, Severson), 45. Wood (N. Gusev, T. Smith), 47. Hischier (Zacha), 62. Zacha (Bratt, T. Smith)

Buffalo Sabres: Ullmark (21. C. Hutton) – Dahlin, Montour, Irwin, Jokiharju, Bryson, C. Miller – Olofsson, T. Thompson, S. Reinhart (A) – Hall, E. Staal, Cozens – Asplund, Eakin, Okposo – Mittelstadt, Lazar, Sheahan.
    New Jersey Devils: Blackwood (Dell) – T. Smith, Severson, D. Kulikov, P. K. Subban, R. Murray, Vatanen – A. Johnsson, J. Hughes, Palmieri (A) – Zacha, Hischier (C), Bratt – Šarangovič, Zajac (A), N. Gusev – Wood, M. McLeod, Bastian.

Rozhodčí: Sutherland, Dwyer – MacPherson, Baker